Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Мир вокруг нас.


 

6

Коментарі

118.03.24, 15:23

Не відаю з чого, але у 2002 році у січні місяці мені ангел навіяв такого вірша. ПРОСНІТЬСЯ ПОРОГИ ! Пороги Дніпрові почуть вас я ХОЧУ! Вода не дає вам вуста розімкнуть. Стоїть Україна на краю могили, Не може до волі ні кроку ступнуть! О води Дніпрові, відкрийте пороги! Хай чує народ наш їх поклик гучний. На рівнії ноги нехай підійметься, І з себе гріховні зірве кайдани! Вода розімкнулась, ревнули ПОРОГИ ! Їх поклик могутній сягнув до небес. Птахи стрепенулись у хмарах туману, До неба злетіли. Наш Київ воскрес! І сьогодні коли з волі Дажбожої вершиться наша Доля я згадав що українці - діти вогню і ніяка вода його не погасить ні у наших серцях ні на небі. Хай майорить Жовто - Блакитний Стяг !

    218.03.24, 16:25

    с утра я тоже не дружелюбный а потом, подпрыгнул отжался и дружелюбней мИня .. - нет такого больше нигде)

      318.03.24, 17:14Відповідь на 1 від Nikolka

      Не відаю з чого, але у 2002 році у січні місяці мені ангел навіяв такого вірша. ПРОСНІТЬСЯ ПОРОГИ ! Пороги Дніпрові почуть вас я ХОЧУ! Вода не дає вам вуста розімкнуть. Стоїть Україна на краю могили, Не може до волі ні кроку ступнуть! О води Дніпрові, відкрийте пороги! Хай чує народ наш їх поклик гучний. На рівнії ноги нехай підійметься, І з себе гріховні зірве кайдани! Вода розімкнулась, ревнули ПОРОГИ ! Їх поклик могутній сягнув до небес. Птахи стрепенулись у хмарах туману, До неба злетіли. Наш Київ воскрес! І сьогодні коли з волі Дажбожої вершиться наша Доля я згадав що українці - діти вогню і ніяка вода його не погасить ні у наших серцях ні на небі. Хай майорить Жовто - Блакитний Стяг !

        418.03.24, 17:15Відповідь на 2 від _ vs_

        с утра я тоже не дружелюбный а потом, подпрыгнул отжался и дружелюбней мИня .. - нет такого больше нигде) Значить водка таки ни при чем.

          518.03.24, 17:28Відповідь на 4 від AlBeta

          с утра я тоже не дружелюбный а потом, подпрыгнул отжался и дружелюбней мИня .. - нет такого больше нигде) Значить водка таки ни при чем. причём ..без неё , жизнь не жизнь) и закусь) и тогда мы добрые и пушистые

            618.03.24, 18:08Відповідь на 5 від _ vs_

            с утра я тоже не дружелюбный а потом, подпрыгнул отжался и дружелюбней мИня .. - нет такого больше нигде) Значить водка таки ни при чем. причём ..без неё , жизнь не жизнь) и закусь) и тогда мы добрые и пушистые Пушистые, да. Я как перепью, вечно кому-то хочу хлебальник набить.

              718.03.24, 20:15

              Даже не смотря на рюмочку кофе...

                818.03.24, 20:59Відповідь на 7 від Logic_man

                Даже не смотря на рюмочку кофе...
                На весь день рюмочек кофе не напасёшся!