хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Подумалось

Курицу лучше всего есть вдвоем: ты – и курица.
5

Коментарі

122.09.17, 00:33

ща таки курицы шо на двох ие мала

    222.09.17, 00:35Відповідь на 1 від Зa*рa*зa

    ща таки курицы шо на двох ие мала
    мало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з середини

      322.09.17, 00:40Відповідь на 2 від Сyрi

      ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*

        422.09.17, 00:44Відповідь на 3 від Зa*рa*зa

        ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*нівгадала, крєстець

          522.09.17, 00:44Відповідь на 3 від Зa*рa*зa

          ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*Ну как: я невкусное вообще не ем

            622.09.17, 01:03Відповідь на 5 від Zmeelove

            ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*Ну как: я невкусное вообще не емта шо как.я курочку люблю можно дажа и кожного дня. но тока кожный раз по иншому приготовленная

              722.09.17, 01:05Відповідь на 4 від Сyрi

              ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*нівгадала, крєстецьой фу

                822.09.17, 01:05Відповідь на 6 від Зa*рa*зa

                ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*Ну как: я невкусное вообще не емта шо как.я курочку люблю можно дажа и кожного дня. но тока кожный раз по иншому приготовленнаяИ чё? Я как-то потерял нить рассуждения

                  922.09.17, 01:06Відповідь на 8 від Zmeelove

                  ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*Ну как: я невкусное вообще не емта шо как.я курочку люблю можно дажа и кожного дня. но тока кожный раз по иншому приготовленнаяИ чё? Я как-то потерял нить рассужденияя про скучную еду.. нить от слив тянеца

                    1022.09.17, 01:08Відповідь на 9 від Зa*рa*зa

                    ща таки курицы шо на двох ие маламало того, якщо ти її з'їси - вона зжере тебе з серединиот не нада мине на ночь глядя так пугать *сидит жует курячуножку*Ну как: я невкусное вообще не емта шо как.я курочку люблю можно дажа и кожного дня. но тока кожный раз по иншому приготовленнаяИ чё? Я как-то потерял нить рассужденияя про скучную еду.. нить от слив тянецаНе бывает скучной еды, короче Бывает невкусная, и бывают балованные Гали

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна