Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Такая, вот, мысль у наших бойцов…

После войны на Донбассе никто из военных больше не будет терпеть ужасных бытовых условий в армии, устаревшего вооружения, некомпетентных командиров, слива информации, коррупции и так далее. У всех, кто сейчас задействован в АТО, одна мысль: «Закончим здесь и приедем в Киев порядок наводить». 

(Из интервью бойца Нацгвардии журналистке  интернет-издания «Гордон» Наталии Двали) 

17

Коментарі

16.09.14, 19:09

Навіщо таке публікувати, -страшити Київ, адже він і так робить все можливе, аби їх повернулось якнайменше

    26.09.14, 19:18Відповідь на 1 від doktor_khaos

    Навіщо таке публікувати, -страшити Київ, адже він і так робить все можливе, аби їх повернулось якнайменшецинічно...але так і відбувається...

      36.09.14, 19:18

      ..мудрі хлопці дай Б-г їм Перемоги!!!

        46.09.14, 19:29Відповідь на 1 від doktor_khaos

        Я зараз служу по мобілізації, в мене питання: що саме робить Київ і командування ЗСУ для того щоб врятувати життя солдатів...???

        Та ніх..я вони не роблять, крім підготовки до виборів у парламент, і я впевнений що в 90% вони будуть прикриватися війною, фото з фронту, типу як вони допомогли і як тяжко переживають це все)

          Гість: Pamadka*

          56.09.14, 19:29

          дай БОГ

            Гість: Artkos

            66.09.14, 19:36

            Я одного не понимаю. Статья по сути передает тот дух, который российские СМИ вбивают уже почти полгода. Вопрос: Зачем тогда воюем? Если желание Кремля совпадает с мыслями украинских солдат на передовой?

              76.09.14, 19:44Відповідь на 4 від Ne01eX

              Я зараз служу по мобілізації, в мене питання: що саме робить Київ і командування ЗСУ для того щоб врятувати життя солдатів...???

              Та ніх..я вони не роблять, крім підготовки до виборів у парламент, і я впевнений що в 90% вони будуть прикриватися війною, фото з фронту, типу як вони допомогли і як тяжко переживають це все)
              Звісно, робиться якась робота, але там залишаються всі старі махінатори і злодії, котрих давно варто було притягнути до відповідальності, а замість цього - суцільні торги !

                86.09.14, 19:59Відповідь на 4 від Ne01eX

                Я зараз служу по мобілізації, в мене питання: що саме робить Київ і командування ЗСУ для того щоб врятувати життя солдатів...???

                Та ніх..я вони не роблять, крім підготовки до виборів у парламент, і я впевнений що в 90% вони будуть прикриватися війною, фото з фронту, типу як вони допомогли і як тяжко переживають це все)

                  96.09.14, 20:00Відповідь на 6 від Гість: Artkos

                  Я одного не понимаю. Статья по сути передает тот дух, который российские СМИ вбивают уже почти полгода. Вопрос: Зачем тогда воюем? Если желание Кремля совпадает с мыслями украинских солдат на передовой?Не понять тебе!

                    Гість: Artkos

                    106.09.14, 20:01Відповідь на 9 від е н г

                    Я одного не понимаю. Статья по сути передает тот дух, который российские СМИ вбивают уже почти полгода. Вопрос: Зачем тогда воюем? Если желание Кремля совпадает с мыслями украинских солдат на передовой?Не понять тебе!Куда уж нам убогим ватникам

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна