Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лапонька

37 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 35-42 років

Нужно признать - есть настоящие женщины и есть...

 Есть настоящие женщины. И есть бабы. Кем быть – каждая из нас выбирает сама. Что касается баб – тут все понятно. Это те женщины, которые не пользуются крыльями, а предпочитают летать на метле. Им всегда чего-то не хватает, им все что-то должны. Общаясь с ними, понимаешь, что, если змея ядовитая, то совершенно без разницы – худая она или толстая.

(Елена Рог, совр. киевская писательница)

15

Коментарі

115.07.12, 09:26

    Гість: Dиззззз

    215.07.12, 09:44


    хмм..... моя как раз за новой метлой на рынок пошла.....

      Гість: danko53

      315.07.12, 09:57

      Надзвичайно важлива тема для жінок і про жінок!Ставлю питання трохи по іншому: чому більшість заміжніх жінок не хочуть розвиватися. Це означає, що вони перестають слідкувати за собою, приділяти собі увагу, робити зарядку, підтримувати форму, вести здоровий спосіб життя, читати і т.д. Тільки не треба говорити, що в них не вистачає часу. Вони можуть годинами розмовляти по телефону про все на світі, обмивати кісточки всім своїм знайомим. Чому ці жінки не хочуть жити по-Божому? Адже Бог дає людині життя для того щоб вона вдосконалювалась. Вдосконалюючись і розвиваючись Жінка дає прекрасний приклад для дітей.Дочку такої Жінки ніколи не побачиш з бутилкою пива в одній руці і з сигаретою в іншій. Як бачимо буде користь не тільки для себе і своєї родини, але й для суспільства!!! Чудова тема!

        Гість: RaveUNLTD

        415.07.12, 11:39Відповідь на 2 від Гість: Dиззззз

          515.07.12, 11:55

          я вчера уже писала,что кто не летает тот хоть подметает хорошо

            Гість: яло

            615.07.12, 12:21

            а ведь как точно!!!!

              716.07.12, 08:05

                816.07.12, 08:52

                хорошо сказано