хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Верона. Душа. Любов.

10-го грудня ходила в театр на спектакль "Верона"

Була вражена. Пів ночі плакала, не могла заспокоїтись через море думок, що прийшли до мене. Через кілька днів дещо написала. Віднесла це в інститут. Тепер вирішила викласти тут. Це дещо більше ніж якась там "творча робота". Це душа що проривалась у літерах. Це душа що сказала "Пиши" і я написала. Не буду розповідати сюжет, він не має значення в даному випадку.

 Верона.

 

 

Вона вразила мене, змусила сміятись і плакати, плакати і сміятись. Я довго не могла знайти слів. Я забула слова. Напевно тому що вони не такі вже й важливі. Вона подарувала мені це. Це напевно найважливіше що тільки може зрозуміти людина за своє життя. Зрозуміти те як дарма я втрачаю час і що в моєму житті є тільки одне насправді цінне. Те чого я ніколи і ні на що не проміняю. Те що я готова боронити від усього. Те що неможливо зруйнувати бо одного дня відчувши це, ти ніколи не втратиш.

 


6

Коментарі

121.12.09, 21:21

    анонім

    222.12.09, 22:16

    Якнайдовше намагайся не втратити це відчуття

      322.12.09, 22:19Відповідь на 2 від анонім

      його неможливо втратити чи забути. навіть у складні моменти воно в мені. Вжилось, стало одним цілим зі мною.
      І особливо яскрво проявляється коли я починаю злитись на когось і разом з тим відчуваю шалене тепол до людини на яку злюсь. не має значення хто та людина, просто ця любов вона для всіх.

        Гість: Kamillchen

        423.12.09, 15:43


        Дякую тобі Дуже важливо завжди це пам"ятати

          523.12.09, 19:30Відповідь на 4 від Гість: Kamillchen

            63.01.10, 10:12

            так чудово і дуже сильно!!!
            Дякую!!

              Гість: M@ESTRO

              726.01.10, 22:35

              Вся наша жизнь игра и мы в ней актеры. Нужно не переиграть и сохранить свою сущность, остаться самим собой. Ведь важно быть не только человеком, но и быть личностью, любить и быть любимым. Первое гораздо значительнее, потому что подразумевает самопожертвование во имя других.

                Гість: Жвавий равлик

                85.02.10, 20:49