О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Мгновение, замри )))))

  • 14.03.10, 21:35
Интересные фото.lol  
 
 
[ Читать дальше ]

Легенда про Зірку

Легенда про Зірку

(оптимістичний етюд)

У холодній темній безодні надала Зірка. Вітри розпачу жбурляли її з одного боку безкінечності в інший. 
Сумна самотність оповила її ковдрою, а безвихідь голками впивався в молоду душу. 
"Куди я лечу? Кому я свічу?"- кружляли гарячкові думки.


Довго Зірка блукала, падала, об щось ударялася в темряві жорстокості і безнадії, їй вже почало здаватися, що цій безодні немає ні кінця, ні краю. Все втратило сенс. Це все...
Аж ось... що це? Спалах, ще - блиск. Знову й знову. Світло, яке з силою пробивалося крізь щілини мурів і огорож, що вимостила безодня. Зірка чимдуж кинулася вперед. Кожен момент наближення надавав їй сили і впевненості, вона відчувала, що, кали прилетить туди, то отримає відповіді на всі питання, І страждання її закінчаться назавжди. Прилетівши до омріяного світла, захоплення від побаченого не мало меж. Перед нею величаво поставала зеленаво-блакнтна планета в лазуровому сяйві, її краса та загадковість вражали, радували і лікували зболене серце горе-мандрівниці.Зірка не чула себе від щастя, вона тисячі, десятки тисяч, мільйони разів облітала навколо диво-планети і не могла намилуватися її чарівністю. Та якось пригледіла вона невеличкий клаптик суші. Такий уже милий та гарнесенький. Придивилася ще - маленький, охайний, а краєвид багатий. Він вражав своєю красою. І саме над ним Зіронька почувалася спокійною та захищеною.
[ Читать дальше ]

Моя жизнь...

 Мультик "Моя жизнь"

  

 

В гости к ЛЕШЕМУ )))))))

 Здесь Леший на пеньке сиди smeh look look  

[

 капитошкаlol 

 

 

[ Читать дальше ]

Для взрослых ))))))))

 прикольный мультик lol 

 
 

 

Восхитительный мир красоты

  • 13.03.10, 21:05
 Сады Бучарт 

Сады Бучарт расположены  в 21 км от Виктории - столицы  Британской Колумбии, в Канаде,  и принимают ежегодно более миллиона посетителей в год.Сады получили международный статус.  

Сад был задуман миссис Бучарт в 1904 году, как хобби, так как она очень любила цветы и растения. Роберт Пим Бучарт (1856-1943), одобрял идею, и помогал своей жене. Коллекция растений собиралась Бучартами в течение их путешествий по свету.  В настоящее время площадь садов составляет 22 га.  Владелицей и управляющим директором  садов с 2001 года является праправнучка их основателя Бучарта.

  (700x525, 116Kb)

 

[ Читать дальше ]