хочу сюди!
 

Надежда

42 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Несподіванки бувають у кожного..)))

Уявіть ситуацію: їдете ви спокійно на роботу, а тут повз вас позашляховиком проїздить зебра. Ситуація настільки несподівана, що більше нагадує сюжет мультфільму. Але подібні зустрічі з тваринами іноді все ж таки відбуваються в реальному житті. І добре, що телефони часто опиняються під рукою і люди встигають сфотографувати ці унікальні моменти, інакше розкажи таке — ніхто не повірить.

Ми подивилися в інтернеті деякі цікаві фотографії і тепер точно знаємо, що представники тваринного світу можуть нас чекати в найнесподіваніших місцях.

«Ця зебра подорожує містом на „геліку“»«Побачив засмагаючу на сонці чаплю. Вона була абсолютно спокійна, ще й подивилася на мене так, ніби спитала: “Як справи, хлопче?


«Вона зовсім не злякалася, незважаючи на те, що я йшов поряд».

«Прокинувся через те, що цей пухнастик опинився на моєму ліжку. Але в мене вдома немає кота»

«Виявилося, він заліз через вікно на верхньому поверсі, а туди він дістався будівельними лісами, які зараз зібрані навколо будинку. Також потім з’ясувалося, що це сусідський кіт, який ходить будинками у пошуках частування».

“Сьогодні ввечері, коли я розвозив їжу, до мене застрибнула жаба”«Зустрів хлопця, який гуляв зі своєю кішкою на плечах»«Їхав на роботу, і повз мене пролетів павич» 
 «Виявив цього малюка на нашийнику моєї кішки, куди він сам причепився. Це австралійський посум»«Сьогодні вранці на паперових рушниках знайшла дитинча ящірки»«Наткнулася у своєму дворі на цю іншопланетну гусеницю» 
 «Сьогодні до будинку моїх друзів підійшов маленький койот»“Сьогодні вранці мій тато знайшов кролика в нашому будинку”«Можу посперечатися, що цей пес уже відомий» 
 
 

«Моя кішка така лінива, що між її вухами павук сплів павутину»Коли ти відкриваєш пакетик з чіпсами, а пес, що сидить попереду, це почув 
 Крихітний павук побудував свою павутину у пастці для фруктових мух 

 
 

«Знайшла симпатичну маленьку черепаху, що засмагає на моєму похідному спорядженні»Чоловік в Індії просто возить кіз на мопеді 
 
«Сьогодні вранці тато надіслав мені це фото» 
 


 

Здається, чайка задумала щось погане 
 

11

Коментарі

115.08.22, 14:28

  215.08.22, 15:39

   315.08.22, 17:05Відповідь на 1 від Вурдалак

   Дякую

    415.08.22, 17:05Відповідь на 2 від Влад Ли

     516.08.22, 15:27

      617.08.22, 01:20