хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Чому сняться сни?




Чому сняться сни?До 1952 року ніхто не знав, які фізичні процеси відбуваються в сплячому головному мозку. Більшість вчених вважало, що сплячий мозок інертний, спокійний і неактивний. Ось тоді-то студент-випускник з Чикаго Юджин Азерінский зареєстрував електроенцефалограму у свого сплячого восьмирічного сина, щоб «послухати», що скаже його сплячий мозок.
3

Коментарі

120.07.17, 22:45

детям сны снят специальные феи. а взрослым это не нужно, поэтому они снов и не видят. а то , что мы считаем снами всего лишь выдумки непроснувшегося сознания. а Пельсинванские ученые врут, они получают денежку за свои глупые исследования, надо же им что то выдумывать, вот и пишут всякую чухню, типа этого текстика

    Гість: Рійанд

    220.07.17, 23:13Відповідь на 1 від Mirror100

    Свет мой, зеркальце! скажи, Да всю правду доложи: ты действительно такой сказочный(на всю голову)), или токо прикидываешся???

      321.07.17, 00:05

      цікаво, але на жаль, це тільки теорія, а істина десь там блукає

        421.07.17, 01:23Відповідь на 1 від Mirror100

        детям сны снят специальные феи. а взрослым это не нужно, поэтому они снов и не видят. а то , что мы считаем снами всего лишь выдумки непроснувшегося сознания. а Пельсинванские ученые врут, они получают денежку за свои глупые исследования, надо же им что то выдумывать, вот и пишут всякую чухню, типа этого текстикая бачу сни, причому кольорові...

          521.07.17, 01:23Відповідь на 3 від Кат*Ери*На

          цікаво, але на жаль, це тільки теорія, а істина десь там блукає

            621.07.17, 11:16Відповідь на 4 від Голубка

            детям сны снят специальные феи. а взрослым это не нужно, поэтому они снов и не видят. а то , что мы считаем снами всего лишь выдумки непроснувшегося сознания. а Пельсинванские ученые врут, они получают денежку за свои глупые исследования, надо же им что то выдумывать, вот и пишут всякую чухню, типа этого текстикая бачу сни, причому кольорові...і я бачу І непогано їх умію розшифровувати) Хоча люди не вірять снам...

              721.07.17, 11:20Відповідь на 6 від Кошачья мама

              детям сны снят специальные феи. а взрослым это не нужно, поэтому они снов и не видят. а то , что мы считаем снами всего лишь выдумки непроснувшегося сознания. а Пельсинванские ученые врут, они получают денежку за свои глупые исследования, надо же им что то выдумывать, вот и пишут всякую чухню, типа этого текстикая бачу сни, причому кольорові...і я бачу І непогано їх умію розшифровувати) Хоча люди не вірять снам...Сни бувають пророчими. Мені два рази за життя снився один і то й же сон - після цього помер мій батько, а потім сестра. Я бачила у сні своїх рідних, вони стояли у глибокій ямі, пахла сира земля, а погляд їхній був прощальним...

                821.07.17, 11:21Відповідь на 7 від Голубка

                детям сны снят специальные феи. а взрослым это не нужно, поэтому они снов и не видят. а то , что мы считаем снами всего лишь выдумки непроснувшегося сознания. а Пельсинванские ученые врут, они получают денежку за свои глупые исследования, надо же им что то выдумывать, вот и пишут всякую чухню, типа этого текстикая бачу сни, причому кольорові...і я бачу І непогано їх умію розшифровувати) Хоча люди не вірять снам...Сни бувають пророчими. Мені два рази за життя снився один і то й же сон - після цього помер мій батько, а потім сестра. Я бачила у сні своїх рідних, вони стояли у глибокій ямі, пахла сира земля, а погляд їхній був прощальним...Перший раз я не знала, що означає цей сон,а от коли мені це приснилося вдруге-я знала точно, що буде похорон

                  921.07.17, 14:28Відповідь на 7 від Голубка

                  детям сны снят специальные феи. а взрослым это не нужно, поэтому они снов и не видят. а то , что мы считаем снами всего лишь выдумки непроснувшегося сознания. а Пельсинванские ученые врут, они получают денежку за свои глупые исследования, надо же им что то выдумывать, вот и пишут всякую чухню, типа этого текстикая бачу сни, причому кольорові...і я бачу І непогано їх умію розшифровувати) Хоча люди не вірять снам...Сни бувають пророчими. Мені два рази за життя снився один і то й же сон - після цього помер мій батько, а потім сестра. Я бачила у сні своїх рідних, вони стояли у глибокій ямі, пахла сира земля, а погляд їхній був прощальним...

                    1021.07.17, 14:29Відповідь на 8 від Голубка

                    мені до похорон сниться, що зуби випадають. Ще ні разу не помилилась

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна