хочу сюда!
 

Карина

41 год, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-60 лет

Антифашизм - останній притулок ворогів України

автор - Андрій Іллєнко

Представники антиукраїнської псевдоеліти разом із проституйованими "громадськими діячами" та іншими сумнівними персонажами наввипередки почали завіряти всіх у своєму послідовному антифашизмі, маскуючи під це словоблуддя свою українофобську сутність. Відтепер для них будь-яка послідовна українська позиція - фашизм. Тактика українофобів: до українців за визначенням ставитися вороже і з підозрою.  Українець, який просто говорить, що він українець і при цьому в кожному реченні не виправдовується і не відмежовується від ксенофобії і провокацій - це вже майже довершений фашист.   Українець, який є патріотом і відверто це декларує - це, з точки зору українофобів, стовідсотковий фашист. І вбити його - це не тільки не протизаконно і аморально, навпаки - це правильно і "по заслугах", бо "фашистів" можна вбивати просто так, лише за те, що вони "фашисти". Посилаючись при цьому на якусь блювотину на кшталт "духу Нюрнбергського процесу". Українофоби всіх мастей вигадали виправдання для своїх безчинств проти нас, яке називається "антифашизм". Повноцінний, здоровий і патріотичний українець у своїй національній державі - це фашизм. Затурканий, отруєний антинаціональною пропагандою і наркотиками, бидлуватий малорос у жалюгідній комуно-ліберальній республіці - це антифашизм. Українець, який захищає свою особисту і національну честь - це фашист. Той, хто саджає українських патріотів за грати і вбиває їх - антифашист. Той, хто осмілиться виступити проти тотальної антиукраїнської істерії та вкаже на неукраїнську сутність пануючої псевдоеліти - фашист. Той, хто грабує Україну і вважає українців за мовчазних рабів, які мусять на нього пахати - антифашист. І так далі.  "Антифашизмом" українофоби готові виправдовувати свої найтяжчі та найогидніші злочини, доповнюючи історичну галерею таких визначних антифашистів, як Каганович, Ленін, Троцький-Бронштейн, Сталін, Постишев, Єжов, Муравйов та багато інших.  Наша відповідь українофобам адекватна: кожен, хто усно або у друці заявляє, що він є "антифашистом" - автоматично солідаризується із тими, хто під цим жупелом нищив і продовжує нищити українську націю. Антифашист означає українофоб, і крапка. І нехай над цим особливо замислиться українофільсвуюча лібералізована публіка, яка полюбляє виступати проти "фашизму", при цьому декларуючи свою ніби-то "проукраїнську" позицію. Коли розпочався відвертий антиукраїнський наступ під маркою "антифашизму", далі намагатися всидіти на двох стільцях неможливо. В Україні сьогодні є два табори - українці, яких антиукраїнська наволоч записала у "фашисти", і ця сама наволоч, яка оголосила себе "антифашистами".   Отже, українці мають викрити цю огидну маніпуляцію українофобів і повністю нівелювати "антифашистський аргумент", прирівнявши кожного "антифашиста" до ворога України. І нехай тоді виправдовуються вони.


70%, 28 голосов

30%, 12 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
13

Комментарии

аноним

128.04.09, 11:43

афтар долбойоб - какой же Ленин антифашыст когда он умер ещё до их возникновения.

  228.04.09, 11:56Ответ на 1 от аноним

  а это нацикам пох - лишь бы попиздеть "пра маскалей"

   Гость: Xoxol-z

   328.04.09, 11:57

   "В Україні сьогодні є два табори - українці, яких антиукраїнська наволоч записала у "фашисти", і ця сама наволоч, яка оголосила себе "антифашистами". - Отлично сказано.

    428.04.09, 12:09Ответ на 1 от аноним

    Успел, успел он назвать итальянских фашистов в начале 20-х годов XX-ого века "бандой"

     528.04.09, 12:11

     афффтар долбоёб, ибо растекашись мыслею по древу и историю не учаши. а фальсификация в истории к сожалению уголовно не наказуема, фпрочем как и ошибки в ДНК

      628.04.09, 12:13

      "І вбити його"

      А вот нехорошо приписывать другим свои недостатки

       аноним

       728.04.09, 12:14Ответ на 4 от Kanzas

       и канешна же записался в антифашысты?

        аноним

        828.04.09, 12:16Ответ на 5 от jurt

        ДНК не трожьь, это у них самое святое.

         928.04.09, 12:18Ответ на 7 от аноним

         Ну, куда он успел записаться, я не знаю, но факт есть факт - при жизни Ленина фашизм уже существовал

          1028.04.09, 12:18Ответ на 8 от аноним

          а там шо ашипка раньше возникла??? я просто в политеке не разбираюсь ((((

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая