Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

На Київщині потяг розірвав двох людей!

У київському передмісті, у невеличкому містечку Васильків, на залізничній станції 888-й кілометр сталася трагедія.

У вихідні, о дев'ятій ранку, на платформі зупинилася електричка, з неї вийшло літнє подружжя. Вони приїхали на відпочинок, і прямували на власну дачу. Їм потрібно було перейти колії, а до переходу із сотню метрів. Тож вони вирішили не витрачати час. Коли їх електричка почала від'їжджати, подружжя зійшло на колії за нею і попрямувало вперед. Там саме зустрічною колією йшов швидкісний пасажирський потяг.

Страшний удар одразу ж розніс на шматки обох людей, жодного шансу на життя у них не було. Особи загиблих і досі намагається встановити міліція.

На Київщині потяг розірвав двох людей! ФОТО 18+

На Київщині потяг розірвав двох людей! ФОТО 18+

На Київщині потяг розірвав двох людей! ФОТО 18+

На Київщині потяг розірвав двох людей! ФОТО 18+

На Київщині потяг розірвав двох людей! ФОТО 18+

magnolia-tv.com

20

Коментарі

Гість: Presti9e

118.07.11, 18:03

    218.07.11, 18:04

    Какой ужас....

      Гість: Lina_Che

      318.07.11, 18:08

      Мене сьогодні на маршрутці віз водій, пароль у якого ( я підслухала розмову по рації) "Травка" і на дзеркалі кулон на ланцюжку у вигляді "коноплі" - ото доїдеш з ним!!! Бідні ми бідні!!!

        418.07.11, 18:14

          анонім

          518.07.11, 18:23

          это не жизненный опыт , это морговый опыт

            618.07.11, 18:26

            ужас

              анонім

              718.07.11, 18:36Відповідь на 3 від Гість: Lina_Che

              Мене сьогодні на маршрутці віз водій, пароль у якого ( я підслухала розмову по рації) "Травка" і на дзеркалі кулон на ланцюжку у вигляді "коноплі" - ото доїдеш з ним!!!Бідні ми бідні!!!зато весело

                818.07.11, 18:42

                Сколько трагедий!

                  918.07.11, 18:44Відповідь на 3 від Гість: Lina_Che

                  Мене сьогодні на маршрутці віз водій, пароль у якого ( я підслухала розмову по рації) "Травка" і на дзеркалі кулон на ланцюжку у вигляді "коноплі" - ото доїдеш з ним!!!Бідні ми бідні!!!Знавал я некоторых водителей маршруток, которые перед выездом
                  на маршрут принимали дозу "ширки"...
                  "ото доїдеш з ним!!!Бідні ми бідні!!!"

                    Гість: Lina_Che

                    1018.07.11, 18:48Відповідь на 9 від РХ

                    Мене сьогодні на маршрутці віз водій, пароль у якого ( я підслухала розмову по рації) "Травка" і на дзеркалі кулон на ланцюжку у вигляді "коноплі" - ото доїдеш з ним!!!Бідні ми бідні!!!Знавал я некоторых водителей маршруток, которые перед выездом
                    на маршрут принимали дозу "ширки"...
                    "ото доїдеш з ним!!!Бідні ми бідні!!!"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна