Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Погляд росіянина на Білорусь...

Тим кому хочеться в..... рашу
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YfBc1dcSZZI#!



хочу диктатуруdada rofl rofl rofl
22

Коментарі

анонім

116.03.13, 20:11

какие же вы болванчики
ведь в Росию хотят единицы, но вы удваивете их на 10 своими стараниями.

    216.03.13, 20:21Відповідь на 1 від анонім

    какие же вы болванчики
    ведь в Росию хотят единицы, но вы удваивете их на 10 своими стараниями.
    нікого не жену, відкриваю ще одну сторону того....що вже є.
    З бульбашами знайом...і вони не хають батьку, так як бачать що робиться у нас і у росіян. Там порядок і все працює на одного...не на сім*ю....

      анонім

      316.03.13, 20:24Відповідь на 2 від Shnec

      и несовершеннолетних насилуют... отдашь таким свою дочку во имя "порядка"?

        416.03.13, 20:47Відповідь на 3 від анонім

        и несовершеннолетних насилуют... отдашь таким свою дочку во имя "порядка"?де не гвалтують? в Ватикані?...не про те веду, треба на все що діється дивитися з різних кутів, так як правда в кожного своя і не факт ,що біле - то добре

          516.03.13, 21:36

          Дві правильні речі - про Білорусь (дороги !!!!!!!!!!!!!!!!!!! , села, поля, все працює і економіка є) і про Росію. - всього дві труби !

            анонім

            616.03.13, 21:54Відповідь на 4 від Shnec

            и несовершеннолетних насилуют... отдашь таким свою дочку во имя "порядка"?де не гвалтують? в Ватикані?...не про те веду, треба на все що діється дивитися з різних кутів, так як правда в кожного своя і не факт ,що біле - то добреда про то...в "свободной Ичкерии (я не оправдываю Россию -нефть) тоже насиловали, если мордой (или верой) не вышла - национализм: свои граждане уничтожают своих граждан.
            коммунизм (прошлое): кто рылом не народным вышел -тот враг (труп)
            фашизм - аналог коммунизма.
            Ребята, а может хватит призывать уничтожать себе подобных по призыву вечно меняющихся цветами политических гербариев?

              716.03.13, 23:12Відповідь на 6 від анонім

              и несовершеннолетних насилуют... отдашь таким свою дочку во имя "порядка"?де не гвалтують? в Ватикані?...не про те веду, треба на все що діється дивитися з різних кутів, так як правда в кожного своя і не факт ,що біле - то добреда про то...в "свободной Ичкерии (я не оправдываю Россию -нефть) тоже насиловали, если мордой (или верой) не вышла - национализм: свои граждане уничтожают своих граждан.
              коммунизм (прошлое): кто рылом не народным вышел -тот враг (труп)
              фашизм - аналог коммунизма.
              Ребята, а может хватит призывать уничтожать себе подобных по призыву вечно меняющихся цветами политических гербариев?
              Женя....яка політика? рівняй те що бачиш....все інше - сміття яке і уваги не заслуговує....
              Фатум.

                816.03.13, 23:54

                оно вже давно зрозуміло кого жабка дусить..

                  анонім

                  917.03.13, 00:07Відповідь на 7 від Shnec

                  и почему у меня ощущения , что вы сами себя жрёте...

                    1017.03.13, 03:05Відповідь на 9 від анонім

                    и почему у меня ощущения , что вы сами себя жрёте...То у нас любофь така, що готові з'їсти. Жиди знають своє діло - зтравлюють блятьєв століттями! А люди, як зашорені коні - нічого по сторонах не замічають.
                    Дороги просто вразили! Колєснікова на дибу!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      17
                      попередня
                      наступна