Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Місія... ля попав...

----------------------------------

---

Перемахнувши через огорожу, пізнього вечора, я потихеньку почав продиратися крізь декоративні кущі до невеличкого освітленого вікна.

Саме в цьому помісті і повинен був зустрітися з Міледі. Королева цим завданням врятувала звісно від гніву короля, але серце тужило вже за рідною землею, чимдень тим більшеу цій, сповненій катавасій, подорожі.

На хвильку принишк, доки охорона, бряцаючи амуніцією, провалила за метр від мене. Пару колючок впилося в тіло... ай! ці англійські троянди штрикаються точнісінько як французькі..!

Вже от-от... О, щастя, ще й привідкрита!

Відкриваю більше, тихенько зазираю. Струнка жіноча постать у невеличкій кімнатці. Ага, розчісується перед дзеркалом.

Чорт... Підлядати навшпиньках трохи незручно та й нема коли. Тре позвати, але якщо це не Міледі?! Тоді охорона і капут завданню...

двері відчинились і вкімнатку зайшов чоловік. Вже не роздивляючись хто це, я відринув від вікна і почав прислуховуватись до розмови.

- Міс вас просять вечеряти...

- Дякую Лафарг, зараз буду, ще трохи. До речі, коли вже навчитесь стукати...

- Я стукав міс...

- Голосніше стукати і чекати доки вам дозволять увійти!

- Як скажете міс Маргарет...

"От йолки... це не Міледі... що робити? Тре потихеньку ушиватися..." Я почав задкувати назад до кущів і, мені вже лишалось тільки проскочити аоейку, по якій, час від часу, сновигала охорона... Але алейку я не проскочив. Пика в пику зіткнувся зі здоровенним догом, який з подиву зробив очі не менш великі ніж у мене, ще й рота відкрив так само...

Кілька секунд ми витріщалися один на одного ніби молодята на першому побаченні. Далі ж я потихеньку надумав дати драла, але собацюрно надумав рикнути...

Злякавшись ще більше, мені сіпнулось зробити те, що стається автоматично у подібних випадках - поцідити кулаком прямо в ікласту пащу. Собака, мелькнувши лапами, німо пластонувся на землі, задерши хвоста.

Серце у мене шалено талахкало.

- Де той псина? Ану сюди бовдуре! Цю-цю-цю. - Почулися майже поруч голоси охорони.

Я з гарячки метнувся назад, підбіг до будиночку і, перемахнувши підвіконня (про те, що височенько, якось і не подумалось), влетів усередину...

13

Коментарі

Гість: ГлюкКозочка

110.11.08, 20:52

гарно

    Гість: Mortessa

    210.11.08, 20:53

    В следующий раз на задания берите с собой пакет чаппи или педигри

      310.11.08, 20:54

      Ти диви там се....хазяїв не лякай

        410.11.08, 20:54Відповідь на 1 від Гість: ГлюкКозочка

        гарновсе тільки в початку, правда на фініші

          510.11.08, 20:55

          Бідний песик...
          За чию королеву він так страждає?

            610.11.08, 20:56Відповідь на 3 від Nozferatu

            Ти диви там се....хазяїв не лякай...
            та постараєм-с

              710.11.08, 20:58Відповідь на 2 від Гість: Mortessa

              В следующий раз на задания берите с собой пакет чаппи или педигритоді не було... ех, тре котів брати
              дякую за пораду

                Гість: ГлюкКозочка

                810.11.08, 20:59Відповідь на 4 від AMA-XXX

                як у мене є час, я завжди читаю, надіюсь не пропущу фініш

                  910.11.08, 20:59Відповідь на 5 від ДМВ73

                  Бідний песик...
                  За чию королеву він так страждає?
                  здоровенький таки він...
                  за королеву Франції

                    1010.11.08, 21:01Відповідь на 8 від Гість: ГлюкКозочка

                    як у мене є час, я завжди читаю, надіюсь не пропущу фінішнадішлемо поштою

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна