хочу сюда!
 

Лилия

46 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Хто такі скіфи?

Скіфи - ядро українського народу, родичі сарматів і прабатьки козацтва. Їх велич та могутність заворожує. Скіфи довгий час панували майже на всьому просторі Індоєвропи, а їх держава - Скіфія, простягалась від Причорномор'я до гір Алтаю. Скіфи увійшли в праісторію як одні з наймогутніших воїнів стародавнього світу. Складалася їх держава - з Великої та Малої (Царської) Скіфії. Остання простягалася майже по всій території України, практично один в один повторюючи її мапу XIX ст. Саме в Україні знаходяться кургани скіфських царів, Некрополь, зашифрований на пекторалі. Саме цю землю вони вважали своєю Батьківщиною.

Джерело: http://spadok.org.ua/skifiya/blog


Опитування: Чи варто державу Україна переіменувати у державу Скіфія (Скитія)?

21%, 3 голоса

57%, 8 голосов

21%, 3 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
0

Комментарии

116.01.18, 11:19

сам то из скифов будешь?

  216.01.18, 11:19

  и да, почему текст и опрос не на скифском?
  что за комплекс меншовартости?

   316.01.18, 11:27

   РУМУНИ ХОЧУТЬ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ СВОЮ КРАЇНУ НА ДАКІЮ Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/rumuni-hochut-pereymenuvati-svoyu-krayinu-na-dakiyu-306066.html
   https://tsn.ua/svit/rumuni-hochut-pereymenuvati-svoyu-krayinu-na-dakiyu-306066.html

    416.01.18, 11:32

    блин а других проблем нема? лучше себе фамилию поменяй!!!!!!!!

     516.01.18, 11:34

     Ці всі слов'янські племена, які з.явилися задовго до утворення Київської Русі - древляни, поляни, уличі, бужани і так далі - вони усі виникли на скіфських територія на зміну скіфам та сарматам. Логічно, хто вони є? Нащадками скіфів. Від слов'ян пішли українці, росіяни, білоруси і так далі. Щодо мови - лінгвістичне питання досі не визначено, але якщо брати наші говірки і діалекти - то усі вони мають індоіранське походження. Ми маємо право себе називали наступникамицієї супер-держави СКІФІЯ. Я вважаю, як корабель назвеш - так і попливеш. Це наш менталітет. наша назва.

     https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/61/MapU_5.jpg

      аноним

      616.01.18, 11:35Ответ на 2 от Хан Геварыч

      и да, почему текст и опрос не на скифском?
      что за комплекс меншовартости?
      Украинский переименовать в скифский и будет на скифском.

       716.01.18, 11:35Ответ на 4 от blac bird

       чому я собі маю міняти фамілію??? хто ти такий, щоб тут командувати. Поки не навчимось спокійно спілкуватись і поважати одне одного - доти будемо бидлюками-хохлами, яких ніхто в світі не поважає. Питання історії - дуже важливе. Якщо ти не маєш чим зайнятися - не пиши тут.

        816.01.18, 11:51Ответ на 6 от аноним

        и да, почему текст и опрос не на скифском?
        что за комплекс меншовартости?
        Украинский переименовать в скифский и будет на скифском.
        русский переименовать на английский и будет английский?

         916.01.18, 12:00Ответ на 8 от Хан Геварыч

         Русский язык як і українська мова має індоіранські, індоєвропейські корені.

         Русский и персидский язык относятся к индоевропейской языковой семье; оба они также принадлежат к большой группе индоевропейских языков «сатем», а значит, имеют между собой несколько больше общих черт, чем языки группы «кентум» (германские, романские и кельтские). Несмотря на то, что прошло уже несколько тысячелетий после распада индоевропейской общности, русский и персидский языки до сих пор хранят некоторые черты, либо унаследованные от общего предка, либо возникшие в результате более поздних языковых контактов. Интерес к изучению персидско-русских (и шире — ирано-славянских) языковых отношений появился у европейских ученых достаточно давно и берет начало в XIX в. https://ru.wikipedia.org/wiki/ Родственные_слова

          1016.01.18, 12:02

          тюрків справді було дофігіще. і скажу більше, відбулося певне змішування тюрського та європейського світів. це закарбувалося в різних "типовоукраїнських" назвах, таких як: сагайдак, башлик, баглай, бунчук, шашлик і т.д.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая