Профиль

Oleg Mind

Oleg Mind

Украина, Александрия

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

"Мильні бульбашки"

В цьому світі все невічне, нічого немає вічного. Все, що дається людині, це дається на тимчасове користування. Тому потрібно достойно використовувати те, що отримали, й не сильно прив'язуватись до цих речей, що у нас є. Але, якщо, чогось нам не вистачає, потрібно не сумувати з цього приводу, а задовільнятись тим, що є. Тому що все, як мильні бульбашки, тільки доторкнувся до них, вже вибухнули. Так і щастя в цьому світі, тільки наслолодитися не встиг, а вже смерть чекаю, але коли кого коли, не відомо, щоб людина не впала в шок, тут є своя таємниця. Впадати у відчай з цього приводу, не розумно. Можна в свою міру і відпочивати, й займатись тим, що подобається, але потрібно мати завжди на увазі те, що в цьому світі немає нічого вічного, все в цьому світі, як ті мильні бульбашки: бачити їх і насолоджуватись ними добре, але тільки до них доторкнешся, і вже вибухнули.

Ціль цієї замітки не налякати всіх і не примусити нудьгувати, чи бути в розпачі, а ціль цієї замітки, що потрібно шукати щось краще, чим все те, що є в цьому світі, потрібно шукати те, що буде з вами завжди, й ви це зможете винести з собою після смерті. Але в кого які пошуки це буде вже їх справа, а моя справа, просто прославити Всевишного.

Бажаю, всім гарного настрою, міцної нацнаги, більши сил для улюбленної своєї праці, більше добрих відносин в ваших родинах, і щоб ви ніколи не забували про Того, хто створив взагалі людину. Будьте здорові, всім вам благ.
Страницы:
1
3
4
5
6
7
8
9
предыдущая
следующая