Фестиваль хризантем
- 04.10.19, 19:19
Сьогодні перший день роботи традиційної виставки квітів на Співочому полі.
![](http://os1.i.ua/3/1/15580933_e7e2caae.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580935_63c1577b.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580937_a90f21f7.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580938_d59051d6.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580940_21ac013c.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580943_8e054cf6.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580944_6f41ea65.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580949_d910ecc8.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580952_74b8f42e.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580954_f09b69fb.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580956_3a551f77.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580957_5f322431.jpg)
Поїхала.
Від метро Арсенальної пішла пішки.
Біля Палацу дітей та юнацтва цікава композиція
![](http://os1.i.ua/3/1/15580932_8285f1e8.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580933_e7e2caae.jpg)
Спобувала зробити панораму з зображення навколо сфери... вийшло не дуже...
![](http://os1.i.ua/3/1/15580934_6a66c3d.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580935_63c1577b.jpg)
Музей "Меморіал жертв голодомору" активно реставрується-перебудовується-ремонтується... не знаю, що й чому - гугл стверджує, що працює і навіть повідомляє часи роботи... Наче не так давно його відкрили, щоб вже так кардинально все переробляти.
![](http://os1.i.ua/3/1/15580936_cc681ab1.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580937_a90f21f7.jpg)
Лавра... Нещодавно у блогах обговорювалась тема щодо безкоштовного входу на територію. Я навіть пошукала в інтернеті інформацію тоді і знайшла, що таки вхід безкоштовний, а оцей прейскурант на щось інше... але є 2 каси, є прейскурант і на вході стоїть Остап Бендер і перевіряє квитки на вхід у Провал... Ну сьогодні моєю метою була не Лавра, тому цю тему не досліджувала.
![](http://os1.i.ua/3/1/15580938_d59051d6.jpg)
Ось, майже прийшла.
Музей історії України у Другій світовій війні. На території музею біля самого входу відносно нова експозиція - російська бойова техніка, захоплена у 2014 році військовими Збройних сил України під час боїв з ворогом у Донецькій області.
Як свідоцтво того, що "їхтамнети" там таки були...
![](http://os1.i.ua/3/1/15580939_b0f76a90.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580940_21ac013c.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580942_eb6277b0.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580943_8e054cf6.jpg)
Ну і нарешті, я таки прийшла до хризантем. Вхід для пенсіонерів безкоштовний, але шановні пенсіонери та інші пільгові категорії - зверніться до каси зі своїм посвідченням, отримайте квиток - штрихкод на пенсійному буде просканований і квиток на вході теж буде просканований - ХХІ сторіччя вже, не забувайте
![devil devil](http://i.i.ua/v2/smiles2/devil.gif)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580945_a26d123.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580944_6f41ea65.jpg)
Ну от і все... Фото з виставки? Що, хтось хризантем не бачив?
Чесно кажучи, зробила кілька фото тільки для звіту - не було нічого такого, що "ВАУ" і руки потяглися до камери, щоб зробити світлини...
Ну от - дещо для загального уявлення.
Якби я прийшла дивитися саме на виставку, та ще й за повну вартість - була б дуже розчарована.
![](http://os1.i.ua/3/1/15580948_bc77d78e.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580949_d910ecc8.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580951_db11b9e4.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580952_74b8f42e.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580953_11dfcf68.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580954_f09b69fb.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580955_95fc52bd.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15580956_3a551f77.jpg)
Вся територія ретельно огороджена парканом, є три входи. Вийшла внизу й подалася пішки до метро Дніпро. Не дуже вдалий маршрут - вздовж швидкісної траси... Ну подихала свіжим вихлопом, пройшла свої 10 000 кроків.
![](http://os1.i.ua/3/1/15580957_5f322431.jpg)
11
Коментарі
ranok_v_misti
14.10.19, 19:26
На ярмарку було більш хризантем ніж на виставці![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
Гість: Айлбибэк
24.10.19, 19:29
Хорошо целишься фотиком, правильна. какая мадель ф-аппа-та?Композиция возле дв-ца юнацтва подсвечена солнцем, нада или закрывать чемсь или другой угол съемки пробовать![](//i3.i.ua/v2/smiles2/podmig.gif)
яНат
34.10.19, 19:38Відповідь на 1 від ranok_v_misti
та вообще эта выставка была самая убогая из всех, что я видела.
ranok_v_misti
44.10.19, 19:39Відповідь на 3 від яНат
Вычеркиваем))
яНат
54.10.19, 19:42Відповідь на 2 від Гість: Айлбибэк
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
Спасибо)Я последнее время большей частью снимаю телефоном
а фотик у меня Canon Power Shot SX 200 IS - старенький уже...
В этой заметке - телефон, а в летних - было и фотиком
а солнца вроде и не было - тени то нет, да и на небе тучи... тучи... тучи)))
яНат
64.10.19, 19:42Відповідь на 4 від ranok_v_misti
Эйч
74.10.19, 20:15
Чудово![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
яНат
84.10.19, 20:20Відповідь на 7 від Эйч
дякую)
Гість: Айлбибэк
94.10.19, 20:34Відповідь на 5 від яНат
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/podmig.gif)
а разница между глазом человека и фокусом камеры в том, что глаз быстро подстраивается под яркость солнца и ультрафиолет, а камера реагирует через тупой китайский микропроцессор)))через тучи таки шото пробилось и "ослепило" камеру. Фотки хорошие, просто, если захочешь этим заморочиться и вообще заболеть, то надо серьёзный аппарат с оптикой приобрестиBESTIA555
104.10.19, 20:36
Люблю хризантеми...![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/rose.gif)