Допоможіть будь-ласка синочку вирости міцним чоловіком

  • 03.02.20, 15:26
Доброго дня!

Вибачте мене будь-ласка за турботу.
Багато слів, але я намагаюся максимум описати суть проблеми та важливості нашого прохання саме зараз.

Будь ласка допоможіть моєму синові жити повноцінним життям.


Ми з України, м. Київ. Моєму синові Смітюх Саші 20.12.2009 р.н., в пятирічному віці був встановлений діагноз: гіпофізарний нанізм, це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, але воно піддається коригуванню та вимагає довготривалої терапії штучним гормоном росту. При даному захворюванні організм гіпофізом не виробляє свій гормон росту, що призводить до затримки фізичного розвитку, лінійного зросту скелету та розвитку внутрішніх органів, що впливає на роботу усього організму та якості життя. Але, якщо продовжувати лікування замісною терапією штучним гормоном росту протягом багатьох років, поки організм знаходиться в стадії розвитку, тоді організм буде розвиватися пропорційно правильно та функціонувати, як у здорової людини та синочок має всі шанси жити повноцінним життям.

Нажаль наша родина подальше лікування сина не в змозі оплатити самостійно без сторонньої допомоги, тому я прошу вас допомогти нам з оплатою необхідного лікування, так як сенс від лікування є тільки зараз до моменту періода закриття зон зросту.

Всі документи про встановлений діагноз: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.731819490641919&type=3

Наша історія на телеканалах, в газеті і у ЗМІ, які взяли до уваги наше звернення та не залишилися байдужими...
Можливо Ви можете підказати куди я ще не звернулася і де зможуть нам допомогти, а також з поширенням нашої історії, в надії знайти потрібних для нас людей, які візьмуть участь в зростанні та житті мого сина..

На телеканалі "НТН" (Свідок) https://www.youtube.com/watch?v=TTDWMCEEhhw&t=23s
На каналі "Правда тут" https://www.youtube.com/watch?v=dKbLTV58b_0
На телеканалі «Київ» програма Місто добра https://www.youtube.com/watch?v=VdOlPdnVkZE&feature=share
На телеканалі «Київ» новини https://www.youtube.com/watch?v=zM1dP3_aHi8&t=4s

Всі новини Саші та усі хто прийняв участь у зростанні синочка з дозволу благодійників публікую у нашій групі:

Синочок вже 5 років на лікуванні і ми продовжуємо боротьбу за кожен сантиметр зросту та розвитку всього організму Сашка.. Позитивні результати є, а це означає, що надія на повноцінне життя існує, але нажаль необхідна доза препарату зростає з віком і розраховується за вагою дитини. Крім гормону Сашко приймає і інші медикаменти для щитовидної залози, вітаміни, посилене білкове харчування, здаємо регулярно гормональні аналізи, узд, мрт, контроль роботи всього організму і все це десятки тисяч гривень щомісяця... Два місяці щоденних уколів гормону це для Саші +1 см лінійного росту і розвитку всього організму в цілому, так як проблема не тільки в лінійному зростанні і примхи стати вище, але і внутрішні органи зменшені в розмірах, що впливає на роботу всього організму і якості життя.

Нажаль з роками організм синочка звикає до штучного гормону та організм поступово перестає реагувати на препарат і зріст сповільнюється, тому дуже важливо продовжувати лікування саме зараз, поки ще є шанс змінити остаточний зріст та долю дитини, бо лінійний зріст в будь-який момент може зупинитися.

Допоможіть будь ласка виростити синочка повноцінним чоловіком і забезпечитися ростовою дозою гормону, щоб не залишитися в дитячому тілі. 

За ці роки лікування свого сина куди я тільки не зверталася. Благодійні фонди відмовляють, аргументуючи тим, що в пріоритеті дітки інших регіонів або профіль захворювання, а також період лікування нам потрібне роками, в нашому випадку це ще 8 років і підтримувати так довго жоден фонд не зацікавлений, так як результату від лікування чекати довго. Також зверталася неодноразово і в міністерство до чиновників звернути увагу та забезпечити необхідними ліками дитину з рідким захворюванням, але на превеликий жаль все це безуспішно, тільки круговорот листів та втрата часу..

Звернення у благодійні фонди та їх відповіді: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.338340409989831&type=3
Звернення до чиновників та їх відповіді: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.342857362871469&type=3


Нажаль за 5 років боротьби та пошуків підтримки на постійній основі ми так і не знайшли, тому я продовжую сама писати звернення і шукати "чарівників" для Саші, щоб не втрачати дорогоцінний час для зростання сина, бо сенс від лікування має тільки зараз! 


Дякуємо за кожен подарований сантиметр зросту моєму синочкові та шанс на повноцінне життя!


@ Приватбанк 5168 7426 0823 6307 (грн) Смітюх Альона Сергіївна
@ PrivatBank 5168 7573 4969 9399 (USD) Smityukh Alena Sergeevna
@ ЄДРПОУ 14360570, МФО банку 305299, рахунок 29244825509100
@ +380633491170 Qiwi - гаманець (мама Саші) і телефон для зв'язку
@ Перекладом через Western Union в Україні, м.Київ, на ім'я Smityukh Alena Sergeevna, тільки повідомити номер переказу.
@ При особистій зустрічі в Києві разом з Сашком.
@ Яндекс-гаманець https://money.yandex.ru/to/410016623666002
@ Штучним гормоном росту  "Зомактон". Київ, нова пошта відділення №335, Смітюх А.С. (+380633491170) (гормон зберігатися строго в холодильнику), також вітаються інші необхідні медикаменти, вітаміни та ін., економія на цьому теж допомога
@ Поширення нашого прохання. Ми віримо в те, що є небайдужі люди, які готові вникнути в нашу ситуацію і допомогти по можливості, але просто не знають про нас ..
@ Також розглядаємо пропозиції щодо додаткового заробітку, наразі хапаємося за будь-яку можливість і шанс вилікувати сина.
@ Допомогти інформаційно. Знайти благодійний фонд, волонтера, спонсора, або потрібних людей, які зможуть хоча б частково допомагати з лікуванням синочка.
@ Або допоможіть будь ласка знайти клієнтів у сфері, якій я працюю та допомогти заробити гроші на препарат для синочка. Компанія займається заправкою картриджів, ремонт, налаштування та програмне забезпечення комп'ютерів, оргтехніки, продаж принтерів та комплектуючих різного рівня, створення сайтів..

Заздалегідь величезне ДЯКУЄМО за будь-яку підтримку, інформацію та витрачений на нас час!


Всі подяки чарівників Саші, які відгукнулися на наше прохання та прийняли участь у долі синочка, з Вашого дозволу ми публікуємо на наших сторінках в соц.мережі, дайте тільки знати, якщо можна публічно подякувати Вам:Дякуємо за увагу до нас! Ще раз вибачте за турботу...
Здоров'я Вам та Вашим близьким, це дійсно найголовніше в житті!