Щастя ще огорне нас
- 26.06.26, 22:23
З неба сонечко сміється.
Думки про тебе зігрівають,
Слова в рядочки ось лягають.
В душі надія не вмерає,
На чудо серденько чекає:
Від тебе відповідь почую,
Ніжно в губи поцілую.
І ти промовиш ті слова,
Від них сп'яніє голова.
Бо вогник віри не погас,
Що доля ще з'єднає нас.
Вдвох ранки будем зустрічати,
З любов'ю в очі зазирати.
Всі негаразди подолаєм,
І щастя спільного зазнаєм.
В оселі буде у нас свято,
Кохання,радості багато.
Час, вірю,цей не за горами,
Бо охоронець-Ангел з нами.
Коментарі
nebosklon
127.06.26, 07:00