Та можна і декомунізувати. Я його не так часто дивився. Може два рази бачив чи три. Десь раз в 10 років. Зараз, зважаючи на обставини, не хотілося б його дивитися.... Зараз від всього російського і радянського віє війною...
Та можна і декомунізувати. Я його не так часто дивився. Може два рази бачив чи три. Десь раз в 10 років. Зараз, зважаючи на обставини, не хотілося б його дивитися.... Зараз від всього російського і радянського віє війною...Да, какая же они, всё-таки, мерзость…((
Коментарі
_R
112.11.22, 21:09
Яка ситуація непроста....
Good girl
212.11.22, 21:47Відповідь на 1 від _R
Чаю?))
_R
313.11.22, 00:44Відповідь на 2 від Good girl
І в одіяло)))
(це з фільму "Іронія долі"
))


Про потерти спинку просити не буду
Good girl
413.11.22, 15:22Відповідь на 3 від _R
Ну и на том спасибо

_R
513.11.22, 15:39Відповідь на 4 від Good girl
Ну якщо щось... Можна і спинку))
Good girl
613.11.22, 16:08Відповідь на 5 від _R
О, холодненькая пошла
_R
713.11.22, 16:11Відповідь на 6 від Good girl
Ага

Чомусь ці рядки в замітці нагадали мені Іпполіта
Good girl
813.11.22, 20:59Відповідь на 7 від _R
Думаю этот фильм тоже нужно декоммунизировать (хоть и жаль)))
_R
913.11.22, 21:33Відповідь на 8 від Good girl
Та можна і декомунізувати. Я його не так часто дивився. Може два рази бачив чи три. Десь раз в 10 років. Зараз, зважаючи на обставини, не хотілося б його дивитися.... Зараз від всього російського і радянського віє війною...
Good girl
1013.11.22, 22:04Відповідь на 9 від _R
Да, какая же они, всё-таки, мерзость…((