хочу сюда!
 

Оля

46 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 45-53 лет

Боротьба з підрахуями :) Тягнибок, живе спілкування

Кілька годин потупцював біля скандальної ОВК-223 (Левченко - Пилипишин). Це округ-побратим 215-го, де Іллєнко.  Проблема аналогічна - свободовець проти влади, незначна перевага, спроби підтасувати результати. Просто 223-й ближче до хати, та й по роботі в ті краї треба було. Трохи змерз, але не було скучно.
Найбільш цікавий момент - приїзд Тягнибока. Олег приїхав близько 10-ї вечора і прямо на східцях приміщення ОВК провів короткий мітинг. Розказав наступне:
- Ми щойно приїхали з 215 округу, від Іллєнка. Там стався важливий прецендент - ми їх спіймали на гарячому під час фальсифікації. Справа була так: закінчувалась обробка протоколів виборчих дільниць, залишалось нерозглянутими три протоколи і в Андрія на той момент - невелика перевага в кілька десятків голосів. В усіх трьох протоколах, що лишились, зафіксовано більше голосів за  Іллєнка, менше за Герегу. По законам арифметики, якщо "за" Іллєнка уже більше, а з останніх протоколів до його "цифри" будуть додаватись більші числа, а до "Герегіної" - менші числа, то і загальне число за Іллєнка має бути більше, ніж за Герегу. І в цей момент члени ОВК "помиляються". До Іллєнкової суми додають з протоколу "Герегівські" голоси (меншу цифру), відповідно до Герегової суми з протоколу беруть Іллєнківські голоси (більшу цифру) - "трохи переплутали" ніби-то. В результаті у Гереги сума виходить більшою. Свободівськи спостерігачі та юристи, що наблюдали за процесом "помилку" не прогавили - зажадали уточнень, перевірок, викликали підмогу - в результаті вирішено було почати спочатку - перерахувати бюлетні. І от під камерами відеозйомки, фотоапарати, свідки (начебто і від ОБСЄ хтось був) - перераховуються бюлетні, встановлюється, що в протоколи все записано правильно, а от з протоколів в базу даних для ЦВК внесено НЕ правильно. Все. Складено акт, зафіксовано пртиправні дії - а це ж 5 років тюрми (пояснює Олег). Члени ОВК в паніці: одна жінка закрилася в туалеті (ніби там 5 років пересидіти можна:), інші ховаються по кабінетах, а хтось навіть стрибає через вікно. Ми з ними ще поборемось! 
Поки ми їхали сюди, (від 215 ОВК,Троєщина до 223 ОВК, Нивки) прийняли політичне рішення, - продовжує Олег, - пікетувати магазини Епіцентру та інші, що належать Герезі. З завтрішнього дня піднімаємо актив по всій Україні і проводимо акції біля Епіцентрів, пояснюємо людям, що власниця цих магазинів - шахрайка і фальсифікатор, і що товари в них купляти не варто:) 
Далі Тягнибок подякував присутнім за небайдужість, сказав, що підтримка простих людей для них дуже важлива, бо  фальсифікації робити легше в тиші і без сторонніх очей. А коли у них під дверима і вікнами стоять люди і демонструть, що результати виборів їм не байдужі, то йти на злочин махінаторам набагато важче. І пішов розбиратися з роботою 223 ОВК. Як виявилось потім, там вже сидів Магера - член ЦВК.
Отже друзі, в такій ситуації ви можете допомогти Андрію Іллєнко не тільки в Києві, а й в інших містах, де є магазини мережі "Епіцентр". 
Слідкуйте за подіями. Сторінка Андрія на фейсбуці - http://www.facebook.com/andriy.illenko вконтакті - http://vk.com/id16344425 , Юрія Левченка - http://www.facebook.com/Y.V.Levchenko?filter=3 , Олега Тягнибока - http://www.facebook.com/oleh.tiahnybok
Про роботу самої комісії розкажу завтра, бо зараз вже спати пора :)
8

Комментарии

131.10.12, 06:07

поки не буде працювати правосуддя для фальсифікаторів і - тільки за діло - не буде посаджено до в*язниці кілька ВИННИХ фальсифікаторів - спокуса заробити на цьому не зникне.

  231.10.12, 06:47Ответ на 1 от Poroshenko

  Я чекала якихось дій від правоохоронних органів на ті події, що у нас були зафіксовані, але мені сказали, що дана вказівка міліції ніяких розслідувань не робити.

   Гость: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

   331.10.12, 06:54Ответ на 2 от ЯКриворожанка

   Я чекала якихось дій від правоохоронних органів на ті події, що у нас були зафіксовані, але мені сказали, що дана вказівка міліції ніяких розслідувань не робити.А шо ж ты хотела ? А как оранжевые менты ничего не робылы в 2004 году ?История повторяется !

    431.10.12, 07:54

    Помощь нужна Сергею Терехину 211 округ. Там окружная комиссия уже вскрыла все мешки с бюллетенями и произвели вброс за Лысова. Осталось бандитам уничтожить протоколы с мокрыми печатями и дело в шляпе. Разница в голосах по протоколам с мокрыми печатями больше тысячи голосов. Аналогичный разрыв с провластным кандидатом и у Ксении Ляпиной. Но тоже идет полным ходом подготовка к объявлению сфальсифицированного результата.

     531.10.12, 08:22Ответ на 1 от Poroshenko

     поки не буде працювати правосуддя для фальсифікаторів і - тільки за діло - не буде посаджено до в*язниці кілька ВИННИХ фальсифікаторів - спокуса заробити на цьому не зникне.Кто ж их посадит, если фальсифицируют под прикрытием власти. А суды все подконтрольны власти.

      Гость: Aca-pulco

      631.10.12, 09:53

      Сейчас скажу что-то наивное-наивное.
      За последний месяц Герега сделала многое для округа. Если и дальше будет делаться хотя бы половина того, что было, то пусть работают Эпицентры.
      Когда налоги не деребанят, то это так заметно. Это я к тому, что об избирателях надо помнить 12 месяцев в год, а не 1 месяц в 5 лет.
      Да и куда деть работников Эпицентров? Работы сейчас не много, у многих семьи. И все эти люди настроятся против "Свободы", даже если были за.

       731.10.12, 10:05

       ...фальсифікаторів стріляти потрібно , тоді товстозада і товстоморда бидлота хоч за свою шкуру трястися буде Ви бачили морди тих "ЧЛЕНІВ " виборчих комісій? та очі Сірка виглядають як у Мадонни порівняно з їхніми, продажні суки! Це все відбувається (підтасовка голосів) на всіх виборах, маю досвід, про це знають організатори. Хто організовує комісії на вибори той і фальсифікує вибори! Це факт.