Ивано - Франковск конференц - зал

Конфернц зал у м. Івано - Франківську на 20 осіб, обладнаний всім необхідним, останній ремонт приміщення здійснено у 2012 році.  Конференц зал знаходиться у приміщенні в центральній частині міста. Зручно розташований відносно транспортного сполучення та всіх центральних барів, ресторанів, кафе та готелів. Оплата за оренду залу складає 200 грн добровільного внеску за день користування. Кількість годин користування не обмежена.
  +380342776555
  +380976541558
  +380976994066

Конференц - зал у Івано - Франківську

Конфернц зал у м. Івано - Франківську на 20 осіб, обладнаний всім необхідним, останній ремонт приміщення здійснено у 2012 році.  Конференц зал знаходиться у приміщенні в центральній частині міста. Зручно розташований відносно транспортного сполучення та всіх центральних барів, ресторанів, кафе та готелів. Оплата за оренду залу складає 200 грн добровільного внеску за день користування. Кількість годин користування не обмежена.
 +380342776555
 +380976541558
 +380976994066

СОК банан +клубника отрава

  • 04.09.12, 12:32
Отравилась соком очень сильно. Помню что в магазине он стоял не в холодильнике. Термин норм., но возможно условия хранения были нарушены.  

"Відродження громадських ініціатив в селах та малих містах Укр"

З лютого 2012 року розпочинається проект «Відродження ініціатив в селах та малих містах України». Проект буде реалізований за підтримки "Міжнародного Фонду Відродження". Організація ГЦ «Ділові ініціативи” оголошує про початок проекту “Відродження ініціатив в селах та малих містах України ” та запрошує до участі представників громадських організацій та активістів з сіл, селищ та малих міст: Кримського, Східного, Центрального та Західного регіонів України. Проект підтримують програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» та «Громадянське суспільство та належне врядування » Міжнародного фонду Відродження. Мета проекту – поширення успішного досвіду громадської діяльності та найкращих практик самоорганізації в малих громадах Західного, Центрального, Східного та Кримського регіонів України. На думку ініціаторів, проект сприятиме обміну досвідом у сфері самоорганізації місцевого населення, окресленні та вирішенні проблем сіл та малих міст України, створення нових громадських об’єднань та мережування між ними. У межах проекту буде проведено 4 семінари-обміни у м. Івано-Франківську та в селі Старий Лисець, орієнтовна дата проведення заходу з 27 по 30 березня. Орієнтовну програму семінарів ми надішлемо Вам на електронну скриньку. Учасників заходу буде відібрано серед представників громадських організацій та активістів з сіл, селищ та малих міст: Кримського, Східного, Центрального та Західного регіонів України ( по 5 осіб з кожного регіону) Загальна кількість учасників – 20 осіб. Для участі у семінарах-обмінах слід заповнити    анкету   . Анкету слід надіслати до 01.03 2012 року на електронну пошту: ngo.ifr.ua@gmail.com. Про результати відбору Вас буде повідомлено до 12.03.2012. Витрати учасників семінарів-обмінів на проїзд, проживання та харчування відшкодовують організатори. Відповідальна особа: 
Біла Наталія Сергіївна Контактний тел..:             +380976994066       e-mail: ngo.ifr.ua@gmail.com skype: Nataly_s90

Відчуття дороги

Коли повертаєшся автомобілем з європейської країни до дому - до України,
дороги, які раніше здавалися нормальними,  сприймаються тьмяними і страшними.
Особливо це відчуття не покидає в ночі - наче ти їдеш в полі.
І навіть нові траси міжнародного значення не вражають своїєю якістю.
Наприклад, на трасі ЧОП - Львів у селі Козьова, можна легко розбити ходову і потрапити до аварії,
заїхавши до ями розміром з кратер від снаряду))))
Україна......???


63%, 5 голосов

25%, 2 голоса

13%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Власним авто до Ніредьхаза

Вирішили відвідати термальні купальні Угорщини. 
Найближче місто з української сторони - Ніредьхаза, маленьке, затишне і малолюдне осінню.
Для кращої орієнтації на мапі доріг взяли з собою навігатор. Без нього зорієнтуватись за кордоном для таких делетантів як ми - було б тяжко. З Івано-Франківська вирушили до Стрия. Дорогу до Стрия можна охарактеризувати одним словом- жах.... На щастя після Стрия дорожнє покриття значно покращене.
При перетині кордону знайомимось з товстим Мадяром, що вимагає взятку за перетин кордону, не зважаючи на те що всі документи в повному порядку. Пізніше стикались з цим самим прикордонником, коли супроводжували групу від укр.неуряд. організації, що була запрошену на міжнародну конференцію. Вимагав з людини по 100 евро, хоч документи теж були в порядку. Нічого ми не заплатили, проїхали далі.

В містечку можна поселитись в центральній частині, там розташований історичний готель Корона, та більш новий Європа.

Окремим пунктом є угорська кухня, гостра і надзвичайно  смачна.

Купальні "Акваріус" знаходяться за межами міста, адрес купалень, що вказаний на офіційному сайти ( Шоштофюрдо) не відповідає реальному розміщенню купалень.

Забивши у навігаторі адрес, ви скоріш за все, приїдете поруч купалень до озера Шошто. Купальні знаходяться з іншої сторони озера, 1хв. їзди.

В осінню та зимову пори року вода в купальні значно чистіша. Допомагає при захворюваннях шкіри і ін.
Бажано взяти з собою шапочку - сушки для волосся не працюють.
Є камери зберігання одягу та роздягалки. Камери відкриваються таким чином: Підходите до спец. терміналу біля своєї камери, підносите браслетик, термінал розпізнає номер і відкриває вашу камеру схову.
В купальнях є 1 басейн з термальною лікувальною водою, 1 - з гірками, та 1 - під відкритим небом.
Приємного відпочинку!


Что такое завод типа Lоw cost

  • 13.10.11, 20:51
Работать в международной компании на территории
Украины?
Звучит престижно, но есть одно большое "НО"
Для таких компаний украинцы - народ низкой стоимости,
мало затратное производство, дешевая рабочая сила
Вообщем как в Китае, только территориально ближе к
Европе.
Одно слово - мало прибыльно, хоть и поучительно
Например, международные стандарты чего то там..,
система сканирования отпечатков ....
интересно? но зачем? или, вернее сказать, куда дальше с этими знаниями?
Есть предложения? ;)

Я желаю тебе...

  • 13.10.11, 20:26
Пусть каждый день наполняет чашу твоего сознания
любовью окружающих тебя людей
А оно в свою очередь умножает
ее на двое
Тогда богатства и любви в твоей душе
хватит на всех.......................................
Позволь любви дарить ответы на сложные 
вопросы...................................................