Сиро-Винний тур Закарпаттям (Зимовий)
- 21.12.13, 16:27
Сиро-Винний тур Закарпаттям (Зимовий) | ||
Увага! В зв'язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на купівлю виробів з лози в Ізі, дегустацію і набирання унікальних мінеральних вод в Соймах і Келечині та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба в селі Пилипець. План туру: 1 день (субота): виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Палац Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах сільського туризму, поселення о 21:30). 2 день (неділя): сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Іза (купівля виробів з лози) – Сойми-Келечин (дегустація і набирання унікальних мінеральних вод) – Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт та підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба) – Львів (повернення о 22:30). 1 день (субота): Виїзд зі Львова о 08:00. Переїзд в Чинадійово. Екскурсія по замку графів Шенборнів. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. Неподалік від замка-красеня знаходиться оборонний замок барона Перені (XIV ст.), на жаль, він не такий доглянутий як його колега, але зважаючи на свій вік також заслуговує на увагу туристів. Переїзд до Мукачево. Екскурсія. Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок "Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію.
Обід. Далі ми з Вами побуваємо в Берегово, де на нас чекатиме купання в термальному басейні, дегустація вин та не менш цікава екскурсія. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України - Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), "Графський двір” – садиба княза Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.). Переїзд в Четфалву — угорське село, яке на жаль, оминає багато туристів, а дарма, саме тут чудово поєдналися поруч храми двох епох. Одним з них є реформаторська церква (1400р.) з найвищою готичною дерев’яною дзвінницею Закарпаття (XVIII ст.). Окрасою церкви є стеля, що розбита на квадрати – кесони з розслинним орнаментом (1753р.). Друга гармонійна святиня - це костел Святого Духа (2001р.) Ночівля в Берегівському р-ні в угорських міні-готелях. Поселення о 21:00.
2 день (неділя): Сніданок і виїзд о 08:00. Переїзд в Нижнє Селище — унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в "Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати. Далі наш шлях лежить в Ізу - столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Переїзд у Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили. Повернення до Львова орієнтовно о 22:00.
ВАРТІСТЬ туру для груп:
Вартість вказана в готівковому розрахунку (станом на 17.01.2013р.), в разі безготівкового розрахунку вартість туру обговорюється окремо.
У вартість не входить:
Проживання і харчування: в затишних угорських садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Рекомендуємо замовляти також вечерю і сніданок. Вечеря складається з страв угорської національної кухні: боб-гуляш в бограчі, угорські голубці, угорські солодощі та вино (40 грн./особа); сніданок – звичайний європейський (25 грн./особа). Обід в Сб – відбувається у місті Мукачево в ресторані "Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат "Овочеве асорті”, на перше "Підбивані лопатки”, на друге шишки в грибному соусі з кнедликами, компот з чорниць (яфен), хліб. Вартість 45 грн./особа. Обід в Нд – відбувається в бойківському ресторані біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: перше – юшка з білими грибами, друге – бануш з бринзою, салат овочевий, чай з трав, хліб. Вартість обіду 55 грн./особа. Рекомендуємо замовляти (адже ДУЖЕ СМАЧНО) також вечерю і сніданок (60 грн./особа), вечеря складається з страв угорської національної кухні та вин, сніданок – звичайний європейський. | ||
Коментарі