Профіль

Мольфар

Мольфар

Ангуїлья, Сомбреро

Рейтинг в розділі:

Герої твої Україно!!!

"Состояние угнетенности не было ему знакомо": История "Полтавы" – снайпера из 54-й бригады

Он запомнился собратьям как очень хороший и светлый человек

Сергей Алексеевич Сергиенко

Оригинал на странице Яна Осоки в Facebook

Привыкнуть к войне невозможно, хотя она внутри каждого. И однажды она может посетить ваш город, городок или село в виде микроавтобуса с темными окнами, на лобовом стекле которого будет белый лист, а на нем - три страшные цифры.

Вот она и пожаловала в одну деревню, и люди, настоящие люди, для которых слово "война" не является пустым звуком, опускались на колени и не сдерживали слез, встречая того, чья душа взлетела в зимнее небо одинокой птицей.

Люди встречали того, кто заплатил за их покой и жизнь. Люди встречали своего солдата.

Сергей Алексеевич Сергиенко (позывной "Полтава") родился 22 июля 1988 года в с. Новоаврамовка Хорольского района Полтавской области.

Закончив 11 классов Новоаврамовской гимназии, в 2006 году поступил в Хомутецкий зооветеринарный техникум, где получил специальность ветеринарного фельдшера. Работал по специальности в агрохолдинге "Астарта" и оператором на молокоблоке.

Он сам себя называл не "Сергей", "Сережа", а "Сергей Алексеевич" за огромное уважение к своему отцу, которого он рано потерял, но не потерял большой любви к папе, который научил его ценить жизнь и оставаться человеком.

С детства всегда был рядом с родителями во всех делах, никогда не оставлял свою семью без помощи и поддержки, не чурался никакой работы. Везде нужны были его рабочие руки: и дома по хозяйству, и в строительной бригаде, и на местной животноводческой ферме, где с удовольствием с друзьями он выпасал скот.

Сергей Алексеевич с детства очень любил историческую литературу, зачитывался ею, глотая одну книгу за другой. Также увлекался футболом и компьютерами.

Всегда был приятным в общении, искренним и добрым, обычным сельским парнем, который всеми силами заботился о своей семье и дорожил друзьями, которых у него было много, ведь душа его не была запятнана жестокостью. Она напоминала колодец, наполненный чистой и прозрачной, как слеза, водой.

27 октября 2016 года он подписал с ВСУ контракт.

Солдат, снайпер 1-го отделения взвода снайперов 54-й отдельной механизированной бригады.

Даже на войне Сергей Алексеевич никогда не впадал в депрессию - состояние угнетения не было ему знакомо. Он запомнился собратьям как очень хороший и светлый человек. На войне Сергей Алексеевич увлекался физической культурой, много времени проводил за тренировками. Ему было свойственно ставить перед собой почти невозможные цели, а потом пробовать различные варианты их достижения.

Погиб 22 января в 07:45 в районе Светлодарской дуги в результате осколочных ранений, полученных во время обстрела взводного опорного пункта из 82-мм минометов. Сергея Алексеевича не успели довезти до больницы, по дороге его сердце остановилось.

Похоронили его 24 января в родном селе. У него остались мать и две сестры.

Главным врагом человеческой памяти является обезличенность. Сухая статистика не в состоянии раскрыть жизненные пути погибших в боях и под обстрелами воинов. Ведь война не останавливается, она продолжает жить внутри всех тех, чьи сердца вздрагивают каждый раз от известий о безвозвратные потери среди наших бойцов.

Среди ребят, которые не пускают войну дальше. Каменщиков, айтишников и ветеринаров. Пулеметчиков, стрелков и снайперов. Влюбленных, женатых и сирот.

Наших защитников, обычных необычных ребят из украинских городов, городков и сел.

Ян Осока

Фанатам шоколадного кунілінгуса

Аслунд: українська влада не бореться з корупцією, вона з неї живе
2037 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
П'ятниця, 2 лютого 2018, 12:31

Шведсько-американський економіст Андерс Аслунд вважає, що українські високопосадовці не зацікавлені в боротьбі з корупцією, бо контролюють економіку і отримують від цього прибутки.

Про це він розповів в інтерв’ю ЕП.

"Хтось може запитати, чому високопосадовці можуть бути зацікавлені в уникненні економічного зростання. Відповідь така — тому що вони живуть на прибутки з монополій. Вони отримують прибутки, бо контролюють економіку", - каже Аслунд.

Він наголошує, що якщо в економіки багато інвесторів, топові чиновники матимуть менше контролю над економікою, тоді зникнуть прибутки і вони стануть біднішими.

"Зазвичай в дуже бідних країнах дуже багаті керівники, бо вони не обмежені в доступі до фінансових ресурсів. Немає ніякого взаємозв’язку між багатством керівництва держави та багатством народу", - заявив економіст.

За його словами, це можна побачити на прикладі республік колишнього Радянського Союзу.

"Єдиною країною в регіоні, де гарантується право власності, є Грузія. Це те, що потрібно Україні. Отже, головне питання — чи забезпечать очільники держави право власності, чи ні", - повідомив Аслунд.

Він наголосив, що українські високопосадовці радше більше заплатять за облігації, ніж візьмуться за боротьби з корупцією.

"Бо вони зацікавлені в корупції, вони з неї живуть. Генпрокурор Юрій Луценко, мабуть, отримує багато грошей за те, що не бореться з корупцією. Якби він боровся з корупцією, він би нічого не заробляв, крім своєї невеликої зарплати", - підсумував економіст.

Раніше Аслунд висловив думку, що до виборів президента, які відбудуться в 2019 році, МВФ чи Європейський союз не дадуть Україні кредити.

Читайте повний текст інтерв’ю за посиланням.

Економічна правда

????????????

Нацкорпус влаштував у центрі Києва посвяту своїх "дружин"
9110 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Понеділок, 29 січня 2018, 16:37

У столиці на території Косого капоніра Київської фортеці партія "Національний корпус" влаштувала присягу представників "Національних дружин".

Про це повідомляє "Громадське радіо".

За словами речника політичної партії "Національний корпус" Романа Чернишова, дружини діють в Україні уже рік, проте присягу прийняли 600 учасників вперше.

"Це присяга на вірність і служіння українському народу у якості активного дієвого громадянина, члена ГО "Національні дружини", – пояснив Чернишов.

Він також зазначив, що ці люди працюють в рамках громадської організації.

 
НАЦКОРПУС

"Фактично це частина азовського руху. Це добровільне об’єднання по підтриманню порядку на вулицях, патрулювання вулиць, протидії алко- та наркопритонам і взагалі для допомоги там, де державні органи або не можуть, або не хочуть допомагати українській громаді", – розповів речник Нацкорпусу.

Він наголосив, що "Національні дружини" не мають зброї і не є поліцейським, чи військовим об’єданням, проте співпрацюють із поліцією.

"Хочу запевнити, що з поліцією у дружин є дуже добрий контакт і співпраця. Ви розумієте, вони (нацдружини) не мають права вимагати документи. Громадський арешт мають право робити, якщо є якийсь злочин, але превентивні заходи робити не можуть, у них немає зброї, і якщо є така вимога, то наші хлопці викликають поліцію і діють разом із ними", – розповів Чернишов.

Проте, за його словами, якщо поліція закриває очі на незаконні речі, то вони діють без спільної координації.

У представників "Національної дружини" є однакова форма.

 
НАЦКОРПУС

За словами речника Нацкорпусу, фінансують їх представники бізнесу.

"Є єдиний азовський рух, куди входять багато організацій, є політична партія Нацкорпус, і багато громадських організацій і фондів. І нас підтримують багато людей, багато представників бізнесу із усієї України… Як політичним партіям допомагають представники бізнесу, то у нас роблять це таким же чином", – заявив Чернишов.

Ворона вороні ока не виклює!!!

Звинувачена в зловживаннях голова Держаудитслужби залишиться на посаді, – рішення суду
Солом’янський районний суд Києва не задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро про відсторонення Лідії Гаврилової від посади голови Державної аудиторської служби, підозрюваної у незаконному збагаченні на суму 10 млн грн.

Про це повідомив УНН прокурор САП Віталій Кравець.

«Відмовили у задоволені клопотання», – сказав прокурор.

При цьому В.Кравець відзначив, що сторона обвинувачення навела достатньо аргументів для задоволення клопотання про відсторонення голови Держаудитслужби.

Прокурор додав, що, скоріш за все, САП подаватиме апеляцію на відмову у відстороненні підозрюваної, але остаточне рішення буде ухвалено після ознайомлення з повним текстом ухвали.

Нагадаємо, 23 січня голові Державної аудиторської служби повідомлено про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних.

За даними слідства, посадовець придбала об’єкти нерухомого майна в Києві (квартира, два паркомісця), позашляховик (2016 року випуску), дороговартісні меблі, техніку, золоті зливки та готівку – у сумі 112,8 тис. дол. та 8,5 тис євро, – відшукану та вилучену детективами НАБУ під час обшуку квартири за місцем проживання чиновниці.

25 січня Солом’янський районний суд Києва обрав для голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової запобіжний захід у вигляді особистого забов’язання до 25 березня. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/01/29/zvynuvachena_v_zlovzhyvannyah_golova_derzhaudytsluzhby_zalyshytsya_na_posadi__1254411

Будьмо пильними

Адміністрація президента працює на перезапуск "Мінська"

На перший план висувають Онуфрія, аби приховати справжні деталі переговорного процесу?

20 січня відбулася досить дивна та неочікувана подія. Президент Петро Порошенко провів зустріч з митрополитом Української православної церкви (Московського патріархату) Онуфрієм і представником президента в Тристоронній контактній групі Іриною Геращенко. Обговорювали звільнення з полону українських військових. Глава держави подякував українським церквам за підтримку процесу звільнення українських заручників та їх родин - за "ту нашу спільну роботу, яку ми робимо, щоб звільнити українців з полону, де вони перебувають на окупованих територіях".

Подібна увага до керівництва УПЦ в контексті обміну полонених може викликати чимало питань. Наприклад, навіщо президенту знадобилося підкреслювати роль саме Московського патріархату, який, як відомо, має досить неоднозначну репутацію серед прихильників Порошенка.

Аби відповісти на це питання, треба згадати, з чого починався новий етап обміну полонених. 15 листопада російський президент Путін і спецпредставник України з питань гуманітарного характеру в ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі Віктор Медведчук зустрілися в Ново-Єрусалимському монастирі у російському місті Істра. Медведчук заявив, що Україна готова звільнити 306 осіб і очікує від бойовиків звільнення 74 заручників до Нового року. Цього ж дня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що Путін переговорив із Захарченком і Плотницьким телефоном і вони підтримали ініціативу обміну людьми. 16 листопада Плотницький і Захарченко доручили підготувати обмін із Україною, однак його дата ще не була визначена. Характерно, що зустріч відбулася саме у монастирі за присутності патріарха РПЦ – Кирила.

У подальшому все це завершилося масштабним обміном полонених 27 грудня, і весь цей період Медведчук був у числі основних "ньюсмейкерів" країни. Але процес не дійшов ще до завершення, і нас ще чекають наступні етапи обміну полонених.

Що цікаво в цій ситуації? Схоже, в Адміністрації президента України розуміють, що вирішальну роль грає пряма комунікація Медведчука з Путіним, свідченням чого є повний мандат повноважень Медведчука щодо ведення перемовин. Однак, з інформаційної точки зору оточення президента намагається приховати цю участь усіма можливими способами, хоча відкрито вони нічого спростувати не можуть.

Скидається на те, що особлива публічна увага президента до ролі УПЦ повинна, у першу чергу, відвернути увагу від участі у переговорному процесі Медведчука. Очевидно, в АП дуже не подобається те, що про роль глави адміністрації президента Кучми в якості переговорника між Москвою та Києвом не написав лише лінивий. Що публічні та регулярні зустрічі Путіна та Медведчука (який, нагадаю, є спецпредставником українського президента у контактній групі в Мінську) постійно привертають увагу ЗМІ.

Схоже, оточення президента вважає, що висунення на перший план УПЦ в питанні обміну полонених є для них більш вигідним з політичної точки зору. Мабуть, ще і тому, що участь Медведчука – це і виразний політичний месседж. Наприклад, про готовність до перезавантаження "Мінського процесу" та його "перезапуску", зокрема, і через гуманітарні проекти. Очевидно, АП поки що не готова визнати власну роботу напрямку перезавантаження "Мінську".

Адже не треба бути великим політичним аналітиком, аби "додати один та один", і помітити прості факти: 1) кожен етап обміну полонених прив'язаний до зустрічі Путіна та Медведчука. Остання відбулася 10 січня – і відразу 21-24 січня Київ та ЛДНР здійснили черговий обмін "Надія Козлова – Роман Савков"; 2) сам обмін відбувається за оприлюдненою досить давно Медведчуком формулою ("всіх на всіх у кілька етапів"); 3) зрештою, все, очевидно, прямує до перезавантаження "Мінських угод" в цілому.

Але з політичних причин АП вважає за доцільне максимально це завуальовувати. Переважно – за допомогою методів інформаційного маніпулювання.

Петро Олещук, для Gazeta.ua

Будьмо пильними!

 В Кремле назвали "конструктивным" предложение США о миротворцах на Донбассе
Помощник президента РФ Владислав Сурков считает предложения США по развертыванию миротворческой миссии ООН на востоке Украины конструктивными и такими, которые можно реализовать.

Об этом сообщает российское информагентство ТАСС, информирует Цензор.НЕТ.

Читайте также: Сурков и Волкер не смогли прийти к соглашению по закону о деоккупации Донбасса, - российский "Интерфакс" 

"Основной темой переговоров вновь стало обсуждение российской инициативы по развертыванию на юго-востоке Украины миссии ООН. Американцы на этот раз привезли гораздо более конструктивные предложения. "Дубайский пакет" американских наработок, в отличие от "белградского", в целом выглядит вполне реализуемым. По крайней мере, на первый взгляд", - сказал Сурков по итогам встречи с представителем Госдепа США по Украине Куртом Волкером.

По словам Суркова, Волкер представил "подробный план поэтапного развертывания миссии в увязке с реализацией политических пунктов минских соглашений".

"Мы его внимательно изучим и своевременно дадим ответ. После чего пригласим Курта и его коллег на новую встречу", - отметил помощник Путина.

Читайте также: США решили поставить Украине "Javelin" после отказа РФ принять меры по прекращению конфликта на Донбассе, - Волкер

Сурков и Волкер встретились 26 января в Дубаи.

Ранее в пятницу в Кремле призвали не ожидать результатов от встречи Суркова и Волкера. "Это "сверка часов", рабочий процесс", по ситуации на юго-востоке Украины, заявил пресс-секретарь главы российского государства Дмитрий Песков журналистам, отвечая на вопрос, что ждут в Кремле от встречи.

Тікають не з України...тікають з шоколадного раю!!!

Невтішні цифри: майже третина українців хотіли б виїхати з країни
Шукають кращого життя, в основному, жителі маленьких містечок
Майже третина населення України (29,1%) замислювалися над тим, щоб виїхати з країни. У той же час 6,3% готові це зробити і роблять певні кроки, 10,8% в принципі готові, т

Шукають кращого життя, в основному, жителі маленьких містечок

Майже третина населення України (29,1%) замислювалися над тим, щоб виїхати з країни. У той же час 6,3% готові це зробити і роблять певні кроки, 10,8% в принципі готові, та поки нічого не робили, а 20% поки не готові, але чекають сприятливих обставин. Такі результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення DT.UA.

З іншого боку, 56,9% українців не готові виїжджати ні за яких обставин, а 63,6% - це навіть не приходило в голову.

3_23

«Дивна річ, готових виїхати з країни виявилося більше, ніж замислюються про це, — пишуть автори статті DT.UA. — Втім, що тут дивного, якщо у нас в країні голосуючих більше, ніж тих, що замислюються. На низькому старті, як встановили соціологи, знаходяться 6% жителів нашої країни. Очікують виклику до лінії — 11%. А на лаві запасних сидять ще 20%».

4_17

Шукають кращого життя, в основному, жителі маленьких містечок, 34,5% яких замислюються про від'їзд; за ними готовий піти кожен третій житель великих міст (від 100 до 500 тис. населення); 30% городян напівмільйонників і мільйонників поглядають у бік кордону; 26% — готові залишити село; 25% — селища.

«Враховуючи мільйони вже відбулих і розуміючи масштаб тих, що мають намір, стає ясним, що людська кровотеча набула масштабу загрози національній безпеці», — заявляють автори матеріалу.