Профіль

Мольфар

Мольфар

Ангуїлья, Сомбреро

Рейтинг в розділі:

Ще дещо про шанси шоколадного корупціонера і казнокрада


Сергій СидоренкоРедактор Європейської правди
Віктор Андрійович Порошенко07 травня 2018, 19:57

Отже, ще один рейтинг, тепер від КМІС, підтвердив: Порошенко не просто програє вибори. Навіть якщо він дивом вийде у другий тур – то програє всім без винятку, аж до Бойка з Рабіновичем. І хоча зараз в моді жартувати про "платну соціологію", цей сміх не змінює реальність.

...Мені геть не подобаються порівняння Порошенка та Януковича. Це – нечесно, необ'єктивно і так далі, епітети підберете самі. (каюся, і в самого іноді прослизає, але щоразу коли це стається – зазначаю, що йдеться лише про епізод, і цих президентів категорично не можна ставити на один щабель)

Але є інше порівняння, що дедалі більше пасує до 5-го президента України.

Його аналогом в українській історії потроху стає Ющенко. Щомісяця подібностей з'являється більше та більше. Це і нерозбірливість у кадрах, і корупція нової версії "любих друзів", і пусті обіцянки... Добре хоч війни з прем'єром йому вдалося уникнути.

... Але дуже скоро ПОП доведеться скласти головний екзамен, який визначить його історичну долю: або Порошенко бере на себе роль Ющенка-2, або все ж вирішує позбутися цієї долі.

У 2009 році я, як спецкор Комерсу, писав про АП та тодішнього президента Віктора Ющенка. Дуже добре пам'ятаю настрої на Банковій того часу.

Це може здаватися дивним і алогічним, але запевняю: тоді команда Банковою під чуткім проводом Віри Іванівни Ульяченко та Валентини Степанівни Руденко РЕАЛЬНО ТА ЩИРО ВІРИЛА у те, що Ющенко буде переобраний на другий термін. Ні, вони не відмивали тупо бабло на кампанію (хоча як без того, звісно)))). Вони реально працювали "на перемогу" та при цьому справді вірили, що зможуть виграти вибори, пройшовши у другий тур!!! У них була стратегія, серцем якою був вихід Ющенка в 2-й тур проти Януковича. І цією вірою вони заразили не лише самого ВАЮ, а й багатьох на Банковій. І так, вони теж не вірили в рейтинги.

Тоді ця стратегія викликала у сторонніх шок через її безглуздість, але вона була) У той час, як 90%+ виборців сміялися і плювалися через дискредитованого президента, він і далі бачив викривлену картину світу та відчайдушно боровся за свою перемогу на виборах президента.

...

Та повернемося у 2018 рік. Ситуація нині дуже відмінна від того, що ми мали у 2009, але щодо рейтингів, щодо довіри суспільства до першої особи – дуже схожа.

Чи стане у Порошенка сміливості та політичного розуму визнати цю реальність? Особисто я цього не знаю. Але чітко усвідомлюю: якщо він не визнає реалій – то повторить шлях Ющенка.

Аби лише не привів на цьому шляху до президентства нового Януковича...

шоколадний олігарх лише 4 у першому турі!!! Добрехався, докрався

КИЇВ. 7 травня. УНН. 

     Якби парламентські вибори відбулися в квітні, до Верховної Ради пройшли б вісім партій, зокрема, нові сили - "Блок Святослава Вакарчука" і "Слуга народу" Володимира Зеленського. За даними всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, ці партії набрали б 8,6% і 8,4% відповідно (серед тих, хто визначився), передає УНН.

Водночас лідером перегонів стала б “ВО “Батьківщина”. За неї готові проголосувати 14,4% респондентів. Партію “Громадянська позиція” підтримують 11,5% опитаних, а Радикальну партію О.Ляшка — 11,4%. Президентська політсила “Блок Петра Порошенка” набрала б 9,9%, за нею з невеликим відставанням ідуть “За життя” та “Опозиційний блок” (по 9,3%).

Соціологи також відзначають, що нові партії — серед лідерів за максимальним електоральним потенціалом (сума першого/другого вибору та тих, хто в цілому допускають можливість проголосувати за партію). Найбільший він у “Блоку С. Вакарчука” (27,6%). У “Слуги народу” Зеленського — 26,5%. Серед лідерів за цим показником і “Громадянська позиція” (27,4%).

У президентському рейтингу, за даними КМІСу, також нові обличчя. Старих політиків тіснять Святослав Вакарчук і Володимир Зеленський. Вони мають 10,8% та 9,6% відповідно. Водночас чинний президент став би лише четвертим у першому турі перегонів, набравши, як і Олег Ляшко, 12,2%. На першому місці — Юлія Тимошенко (16,1%), на другому — Анатолій Гриценко (12,7%). Цікаво, що в другому турі Петро Порошенко програв би всім суперникам, а от Зеленський і Вакарчук перемагають усіх, крім Анатолія Гриценка, з яким вони поки розписують умовну “нічию”.

Дослідження проводилося з 5 по 19 квітня 2018 року. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2004 респондентів у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% — для показників, близьких до 25%, 2,0% — для показників, близьких до 10%, 1,4% — для показників, близьких до 5%.

Нагадаємо, згідно з даними дослідження групи “Рейтинг”, партія “Слуга народу” Володимира Зеленського випередила б на виборах президентську “БПП — Солідарність”, набравши 6%. 9% усіх опитаних підтримують “Батьківщину”. 6% також набирають “Опозиційний блок” та “Громадянська позиція”. “Слуга народу” обходить “БПП — Солідарність” і за даними опитування центру Socis. У партії Зеленського — третє місце і 7,8% підтримки, у партії Порошенка — четверте і 7,7% голосів.

шоколадна жо..в жо... звичайній

У другий тур президентських виборів можуть пройти 6 політиків

Понеділок, 7 травня 2018, 15:15

Якби вибори президента України відбувалися в середині квітня 2018 року і в них брали участь Святослав Вакарчук і Володимир Зеленський, то в першому турі найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Так, за Тимошенко проголосували б 16,1% серед тих, хто збирається голосувати і визначився.

Далі йдуть – Анатолій Гриценко (12,7%), Олег Ляшко та Петро Порошенко (по 12,2%), Володимир Зеленський (10,8%) і Святослав Вакарчук (9,6%). 

 

Різниця у підтримці цих (крім Тимошенко) кандидатів практично в межах похибки, тобто вони скоріше за все "ділять" друге місце. Усі вони можуть претендувати на вихід у другий тур.

Також 8,8% отримав би Юрій Бойко, 8,6% – Вадим Рабінович.

Якби українці могли підтримати декількох кандидатів на виборах президента, то сумарну найбільшу підтримку (за перший/другий вибір) мали би Тимошенко (11,2%) і Гриценко (10,3%). 

 

Якщо ж порівнювати максимальний потенціал (сума першого/другого вибору та тих, хто в цілому допускають можливість проголосувати за кандидата), то найбільший потенціал буде у Вакарчука (26%), Зеленського (25%) та Гриценка (24,8%).

Щодо другого туру президентських виборів, то респондентам пропонували 22 пари можливих учасників другого туру.

У цих парах чинного президента перемогли би (залежно від особи іншого кандидата, що пройшов би в другий тур) Вакарчук, Зеленський, Тимошенко, Гриценко, Ляшко і Рабинович. 

 

Водночас Юлію Тимошенко, згідно з опитуванням, можуть обійти Зеленський, Вакарчук та Гриценко. 

 
 

Зеленського у другому турі міг би перемогти Вакарчук. 

 
 

Опитування проводилося з 5 по 19 квітня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Українська правда

Таки да!

 Праздник 9 мая - это "элемент российского имперского мифа", - Вятрович
Глава Украинского института национальной памяти Владимир Вятрович считает, что советский миф о "Великой отечественной войне" перешел в один из ключевых мифов современной Российской Федерации.

Такое мнение он высказал в интервью Радио Свобода, сообщает Цензор.НЕТ.

По его словам, это нужно для того чтобы чествовать всех погибших во Второй мировой войне, "для того, чтобы мы могли отмечать день памяти".

Вятрович отметил, что сейчас день 9 мая используют "для разного рода политических шоу левых и пророссийских сил в Украине". Глава института нацпамяти сказал, что советский миф о "Великой отечественной войне" перешел в один из ключевых мифов современной Российской Федерации.

"И 9 мая, как общегосударственный праздник, который отмечается помпезно в виде разного рода прославления милитаризма – это элемент этого российского имперского мифа. Если мы хотим отойти подальше от "русского мира", если мы хотим утвердить свою независимость, то это абсолютно необходимый следующий шаг, который должна сделать Украина", - подчеркнул Вятрович. 

"Надеюсь, что в конце концов у наших политиков хватит сил и отваги на то, чтобы сделать другой важный шаг, который связан с так называемыми "майскими праздниками",- подытожил он.

Долучіться до акції! Длучіться до акції! Долучіться до акції!

Бланки звернень до патріарха від УПЦ МП: у мережі придумали гідну відповідь

Чи буде Єдина помісна церква?
Чи буде Єдина помісна церква? / 24 Канал

Керівництво УПЦ Московського Патріархату розсилає по своїх єпархіях стандартні бланки-звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія із закликом не підтримувати надання автокефалії Українській православній церкві.

Таку інформацію у Facebook підтвердив журналіст Віталій Портников.

За словами блогера, у такій ситуації кожний свідомий громадянин України – поза залежності від свого віросповідання й воцерквленості – має право підтримати свою державу і тих своїх співвітчизників, що прагнуть до створення самостійної церкви.

Також він надав адресу Вселенського Патріархату – Rum Patriklii, 342 20 Fener-Hali, Istanbul, Turkey. Електронна скринька офісу Патріарха – patriarchate.office@gmail.com.Електронна скринька офісу Синоду, що буде ухвалювати рішення – ecumenical.patriarchate@gmail.com."Я пропоную кожному звернутися із власним листом до Його Всесвятості Вселенського Патріарха і підтримати прохання про надання автокефальності", – пояснив Портников і закликав українців писати листа патріарху "від серця, а не від бланку".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що церковники Московського патріархату пропонують писати вірянам листи-звернення до Константинопольського патріарха, з проханням не надавати автокефалію Українській православній церкві. У Запоріжжі парафіянам відкрито роздавали бланки в Покровському кафедральному соборі.