хочу сюда!
 

Оксана

37 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Миколаїв за національні парки!

25 квітня 2010 року пройшла інформаційна акція «Миколаївці за національні парки» в рамках громадянської кампанії «Національним паркам бути!», яку підтримали близько 36 громадських об'єднань Миколаївщини та України.

Понад 30 активістів та учасників кампанії з 15:00 по 18:00 вийшли на вулиці міста (Садова – Сіті-центр, Радянська, Яхт-клуб, Нижній Бам, Пушкінська, Московська, Мала Морська ті ін.) з символічними жовто-зеленими стрічками та інформаційними листівками для громадян. Головною метою було інформування миколаївців про проблему захисту національних парків Миколаївщини: «Білобережжя Святослава» (Кінбурн) та «Бузький Гард» (Гранітно-степове Побужжя), залучення прихильників та збір підписів під звернення до Президента України. Активісти кампанії мали змогу поспілкуватися з жителями міста і запитати їхньої думки щодо легітимності звернення облради до Президента з проханням відмінити статус національних парків і миколаївці відповіли одноголосно: національним паркам бути! Миколаївська громада проти відміни статусу національних парків!

«Люди стурбовані. Коли ми розказували їм про звернення облради, всі одноголосно висловлювалися проти цього. Багато хто дякував нам за цю ініціативу, бажали успіху. Враження від такого спілкування дуже позитивне» - говорить один з координаторів кампанії, голова молодіжної організації «Демократичний Альянс» Гречка Юля.

Миколаївська молодіжна еліта всерйоз турбується збагаченням та відтворенням біо- та ландшафтного різноманіттям країни, створенням і розширенням територій та об'єктів природно-заповідного фонду. Вже з 20 квітня, що є днем початку громадянської кампанії «Національним паркам бути!», було проведено мітинг протесту під Миколаївською облрадою, прес-конференцію з організаторами кампанії, надіслано десятки звернень до Президента України, підписаними громадськими організаторами, під час інформаційної акції було зібрано більше 600 підписів під зверненням до Президента України від жителів міста.

Наступний етап – 28 квітня проведення прес-конференції в м.Києві та зустріч з представниками Адміністрації Президента для передачі зібраних підписів та отримання публічної відповіді на кампанію.

Україна для людей, а Миколаївщині – національні парки!

Ми впевнені, що голос громадськості буде почуто.

Учасники кампанії: Молодіжна гілка МО партії "Сильна Україна", Миколаївський молодіжний муніципалітет, Регіональна чорноморська мережа громадських організацій, ГО «Зелений Рух», МОБФ "Індіго", МОО ВМГО "Демократичний Альянс" та ін.

Гречка Юлія 0932541904
Деркач Олег 0973404700
4

Комментарии

14.05.10, 10:05

  24.05.10, 10:09Ответ на 1 от MadМam

  Дякую! Сподіваюсь, Миколаївці відстоять свої природні території!

   34.05.10, 11:21

    44.05.10, 13:42Ответ на 3 от N 47-ий

    Ось тільки про гроші чиновники і думають, так що Ваш комент тут дуже прозорий