хочу сюда!
 

Nata

36 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

Чистильники комп'ютера найкращі.

Найкращий і найпростіший чистильник комп'ютера від сміття і від помилок реєстру - 
.
це CCleaner

Компанія це - Британська типу, Piriform. Якщо цей чистильник не підводив мене на протязі 10-ти років - то я і Сміливо заплатив зв цей Продукт, щоби мати його в кінці кінців - Легально.
.
Коштуе здається 200 грн. на рік. Я віддав, заплатив через картку.
.
Мало того, я купив у них ще один продукт. І заплатив за нього ще теж 200 грн/рік. Бо е ж довіра деяка. "Piriform" якійсь. Ну працює роками - значить нормальний. Значить і гроші дам.
Я би дав  і більше, і десять тисяч - заради толкових продуктів які мені дають стабільність і небезпеку у цьому мінливому світі - Але і вони стільки не просять, і не настільки велика небезпека моя ( відносно), точніше бажання повної безпеки, так я суджу з точки зору дешевого користувача піратської Віндовс....хочеться бути стандартним користувачем Інтернету Світу - і я це маю. Але все - враховую. І реестри, і VPN, і зміни файлів у свому компі, і засмічення кожноденне...
.
Він щось чистить, старається, що він чистить - нікому не відомо. Але щось чистить.
.
Це - Найпоширеніший у Світі Чистильник. Він не портить Систему Windows. Не шкодить ії аж ніяк - ніколи у Житті не чув - щоб він щось там спортив комусь.
.
Тобто чисте Щось там більш-меньш. Що - невідомо - але Факт - з ним краще - ніж без нього - починає реестр щось там чудити - помилки йдуть.
.
Йдуть помилки від мої діяльності широкої - ігри перекидаю з папки в папку, видаляю завжди якісь непотрібні файли, багато пишу, багато знімаю, комлектую, компілюю, чищу все що можна, комп в результаті засмічується хвостами. Та у вас так само - хоч і нічого не робіть, Завжди реестр сам себе добудує вірно після вашого заходу в комп. А хвости залишаться - і почнуть тормозити гальмувати систему - це закон. Компосвіту. Потрібно очищати. не часто, але потрібно......
.
.
2) Другу ступінь займає Cleanup Avast.

Це Чешська компанія, адреса усе є, їх забезпечувач VPN ( Avast Secure Line) у мене відпрацював безвідмовно майже два роки.
.
Так що я теж купив у них зараз ( купив вже третій раз) цей же ВПН і це й же Чистильник за нещасні 200 грн. за рік. Чи 360? грн. Мені це - не важливо.
Коли боявся  - купляв щось за 200. Тепер не жалко і тисячу віддати - аби працювали так само - з гарантією.... Мене - влаштовує. Я - за порядок. Гарнатію і Стабільність. Не януковича -)))) бандитів іі дебілів даунбасочернігівськомиколаївських - що попутали ТОЛК -  зі стабільністьбандитизму.
.
3) Advanced Sistem
власник - Інтернетом засекречений, явно росіяни. Чистить Добре,- Гарантія.
70%. Але чуть що не так - ломає Віндовс. І ви попали на перевстановлення Віндовс.
.
думаю купити цей продукт теж - Легально. Щоби був, він - Сильний.
Але відсутність адреси продукту, адреси власника - смущає.
.
Ще й те, Що це Найкращий Чистильник Віндовс - Але Одночасно і Найкращий ії Ломальник....
.
От такі Чистильники. Вам  - Рекомендую.
.
Всі три працюють - їдеально. Ступінь очистки по рівню - я в статті дав.
.


2

Комментарии

13.07.19, 20:14

Линукс на халяву - идеально.. и ничего чистить не придется..

  23.07.19, 20:25Ответ на 1 от Хармс

  Линукс на халяву - идеально.. и ничего чистить не придется..Дякую, що прочитав! Пиши на українській мові! чи ти кацапёздл?
  Не знаю про Лінукс, думаю, так так само е чистильники реєстру....Не задумувався ти?

   33.07.19, 20:34Ответ на 1 от Хармс

   Линукс на халяву - идеально.. и ничего чистить не придется..сафари - ещё лучше

    43.07.19, 20:51Ответ на 2 от Лоївськ

    Линукс на халяву - идеально.. и ничего чистить не придется..Дякую, що прочитав! Пиши на українській мові! чи ти кацапёздл?
    Не знаю про Лінукс, думаю, так так само е чистильники реєстру....Не задумувався ти?
    Я киевлянин.. а Киев в основном русскоязычный город..Не хочу портить мову суржиком.. как селяне которые понаезжали.. или иногородние полумавпы
    Операционные системы Linux засоряется намного меньше Windows. В них нет реестра и архитектура системы устроена таким образом, чтобы оставлять как можно меньше "мусора".. Однако так же есть халявные чистилщики и утелиты..

     53.07.19, 20:56Ответ на 3 от Heidel

     Линукс на халяву - идеально.. и ничего чистить не придется..сафари - ещё лучшеТы про браузер для Mac OS?..

      63.07.19, 21:03Ответ на 1 от Хармс

      Линукс на халяву - идеально.. и ничего чистить не придется..Придется. Например, неиспользуемые пакеты в кеше, сам кеш, зависимости... Старые пакеты программ тоже могут оставаться в системе при обновлении версий. Бекапы - например конфигурационных файлов, ненужные локализации. Дампы - после падений... Это, конечно, не винда, но мусора хватает.
      Можно наваять шелловский скрипт, со статистикой, казино и куртизанками, а можно взять какой-нить кросплатформенный джавовский BleachBit, который умеет в очистку, и посмотришь на "незамусоренный" линукс.

       73.07.19, 21:08Ответ на 6 от Бес Понятия

       В принципе и переустановить не проблема.. тем более практически каждый пол года выходят новые версии..

        83.07.19, 21:23Ответ на 7 от Хармс

        В принципе и переустановить не проблема.. тем более практически каждый пол года выходят новые версии..Переустановить - действительно не проблема. А вот поставить затем весь нужный софт, настроить согласно своим хотелкам - это кусок работы

         93.07.19, 21:28Ответ на 8 от Бес Понятия

         В принципе и переустановить не проблема.. тем более практически каждый пол года выходят новые версии..Переустановить - действительно не проблема. А вот поставить затем весь нужный софт, настроить согласно своим хотелкам - это кусок работыКто тебе такое сказал?.. Ты переустанавливаешь лишь только точку монтирования / .. ну и те проги которые не вошли в официальную сборку.. /home оставляешь без изменений.. и все настройки остаются на месте..

          103.07.19, 21:36Ответ на 9 от Хармс

          В принципе и переустановить не проблема.. тем более практически каждый пол года выходят новые версии..Переустановить - действительно не проблема. А вот поставить затем весь нужный софт, настроить согласно своим хотелкам - это кусок работыКто тебе такое сказал?.. Ты переустанавливаешь лишь только точку монтирования / .. ну и те проги которые не вошли в официальную сборку.. /home оставляешь без изменений.. и все настройки остаются на месте..Если установка без форматирования - ну да, согласен. Намного проще, чем в винде.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая