Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ирина

51 рік, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-58 років

Старый анекдот на новый лад


Річ у тім, це велика рідкість, щоб політик такого високого рангу потрапив до раю, і ми, по правді кажучи, навіть не знаємо, що з вами робити. Тому ми вирішили, що один день ви проведете в пеклі і один в раю, щоб ви самі могли вільно вирішити, де проводити свою вічність.

Потім апостол проводжає новоприбулого до ліфта, на якому президент спускається в пекло.

Відкриваються двері ліфта, Порошенко виходить і бачить навколо себе яскраво-зелене поле для гольфу. Вдалині - розкішний клуб. До нього назустріч біжать його друзі-політики, з якими він колись працював, радісно обіймають його, згадуючи старі добрі часи, коли вони всі разом багатіли за рахунок українського народу. Вони грають партію в гольф, а потім разом йдуть в клуб на вечерю з чорною ікрою, омарами та іншими смаколиками.

З ними вечеряв і сам Сатана, який в реальності виявився людиною дуже симпатичною, люб'язною і веселою. Порошенко так весело провів час, що навіть не помітив, що вже прийшов час йти. Всі підходять до нього, гаряче тиснуть йому руки. Порошенко був дуже зворушений, і йому стало сумно.

Але ось, двері ліфта закриваються, і він знову піднімає Порошенко до брами раю, де його зустрічає апостол Петро. Наступні 24 години Порошенко проводить час так: перестрибує з хмари на хмару, грає на арфі, молиться і співає. День довгий і нудний, але нарешті він закінчується.

З'являється апостол Петро і питає:

- Пане президенте, ви провели один день в пеклі і один в раю, тепер ви можете по-демократичному вирішити, де провести залишок вічності.

Порошенко трохи подумав і каже:

- Ну, що я можу сказати, рай - це, звичайно, дуже гарне місце, але здається, мені більше сподобалося в пеклі.

Апостол Петро, знизавши плечима, знову проводжає його до ліфта. Коли ліфт спустився і двері відкрилися, Порошенко побачив... величезну пустелю, всю завалену сміттям, а всі його друзі, одягнені в робочі комбінезони, збирали це сміття і пакували його в чорні пластикові пакети. До нього підходить Сатана і обіймає його однією рукою за шию в знак вітання.

- Я не розумію, - лепече Порошенко, - вчора тут було поле для гольфу і клуб, де у нас була вечеря з чорною ікрою і омарами, і взагалі, ми вчора тут так здорово відтягнулися... А зараз тут тільки ця пустеля, завалена сміттям, а мої друзі здаються останніми невдахами...

Сатана дивиться на нього, посміхається і каже:

- Друг мій, вчора у нас була передвиборча кампанія. А сьогодні ти за нас вже проголосував...

rofl rofl rofl

1

Коментарі

115.07.20, 01:13

А варто тільки замінити прізвище на Зеленський - і якими барвами заграє анекдот взагалі!!