хочу сюди!
 

Маша

49 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Вбивцям Щербаня Ахметову і Януковичу заборонили в'їзд в ЄС!

У французькому парламенті зажадали заборонити в'їзд Р.Ахметову і В.Януковичу в ЄС

Депутати акцентують увагу на нахабне порушення українською владою прав лідера опозиції Юлії Тимошенко  і  ігнорування  ними  вимог міжнародної спільноти.

Двадцять французьких депутатів підписали петицію, в якій вимагають негайно звільнити Юлію Тимошенко і застосувати найжорсткіші санкції до бізнесмена Рената Ахметова та президента Віктора Януковича.

Автори і підписанти петиції закликають керівництво Євросоюзу ще раз «звернути увагу на свідоме порушення основних прав президента України Юлії Тимошенко, яка і надалі залишається жертвою незаконного ув'язнення».У петиції міститься вимога не підписувати договір про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поки не буде вирішено питання про звільнення  лідера опозиції Юлії  Тимошенко.

Другим пунктом петиції є вимога заборонити «українським громадянам Рінату Ахметову і Віктору Януковичу, які є основними фінансовими« спонсорами »українських органів влади причетних до справи Тимошенко» в'їзд до країн Євросоюзу і розширити цей заборону на всю Шенгенську зону.

P.S.1: Українська влада мовчить про це,   а нам же заявляє, /що стосується перешкод на шляху до підписання угоди про асоціацію/, - що мовляв тут багато що залежить від спільних скоординованих дій усіх гілок української влади ... мова йде, насамперед, про уряд  і активну роботу Верховної Ради. - Костянтин Єлісєєв, посол України

P.S.2: У посольстві Франції в України відмовилися прокоментували даний документ, посилаючись на те, що дипломатична місія має право коментувати тільки позицію Міністерства закордонних справ країни і не може коментувати або давати роз'яснення дій депутатів французького парламенту.

29

Коментарі

115.04.13, 17:11

Ну і що? Тепер їм лиш одна дорога - на північний схід! Краще б їх рахунки "заморозили"!

  215.04.13, 17:31Відповідь на 1 від Alter ego*

  це зроблять штати згадай історію Лазаренка. Вони ж нікуди не їздять, бо розуміють що їх одразу ж хватануть і посадять !!!

   315.04.13, 17:37Відповідь на 2 від НиколайВторой

   це зроблять штати згадай історію Лазаренка. Вони ж нікуди не їздять, бо розуміють що їх одразу ж хватануть і посадять !!!Їх активи не в Штатах, а в Європі. І, напевно, в Китаї та Кореї?

    415.04.13, 17:46Відповідь на 3 від Alter ego*

    Так є і в Європі, але в офшорах: Ліхтенштейн, Австрія, Кіпр, Латвія, Мальдіви, ... Є й легальні рахунки, але це незначні суми, до мільярда доларів. За Китай і Корею не знаю - треба буде пробити це питання

     515.04.13, 17:50Відповідь на 4 від НиколайВторой

     Так є і в Європі, але в офшорах: Ліхтенштейн, Австрія, Кіпр, Латвія, Мальдіви, ... Є й легальні рахунки, але це незначні суми, до мільярда доларів. За Китай і Корею не знаю - треба буде пробити це питанняЯ так зрозуміла, - куди цей пЕтух за державний кошт їздить - там і золоті яйця відкладає.

      615.04.13, 17:57Відповідь на 5 від Alter ego*

      Гроші вони перекидають за рубіж через ланцюжок підставних осіб, але на свої рахунки і рахунки своїх дітей. Величезні суми були і ще є й на Кіпрі

       715.04.13, 17:59Відповідь на 6 від НиколайВторой

       осіб - я маю на увазі банківські операції. Перепрошую, бо трішечки невдало відповів

        815.04.13, 18:01Відповідь на 6 від НиколайВторой

        Гроші вони перекидають за рубіж через ланцюжок підставних осіб, але на свої рахунки і рахунки своїх дітей. Величезні суми були і ще є й на Кіпрі Ну, про Кіпр навіть Їжачкам відомо! Думала, що хоч там банки лопнуть, так ні - Стара сеньора ЄУропа допомогла зберегти офшори злодюг в законі!
        Розповсюджую вашу замітку. Я тут http://blog.i.ua/user/2675316/1202366/?p=5#advA_advC_1202366_18559841 веду інше розслідування. Піду шукати те видавництво.

         915.04.13, 18:17Відповідь на 8 від Alter ego*

         На рахунок останнього речення - дуже Вам вдячний за доречну і своєчасну статтю про гонорар Януковича за книжки. Розповсюдив всім - цей факт не можна лишати безкарним !!!

          1015.04.13, 19:29Відповідь на 9 від НиколайВторой

          На рахунок останнього речення - дуже Вам вдячний за доречну і своєчасну статтю про гонорар Януковича за книжки. Розповсюдив всім - цей факт не можна лишати безкарним !!!Зачекайте одну хвилинку, я зараз фото редакції зкину. Його ніде немає в інеті. Ексклюзив.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна