хочу сюди!

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Металіст перемагає московське Динамо!

Уже друга московська команда потерпає від рук харківського Металіста.Раніше Металліст розгромив запеклого суперника київського Динамо - Спартак Москва.

«Металлист» - «Динамо» Москва - 4:2 Голы: Марлос, 31, Вильягра, 47, Кристальдо, 77, Валяев 80 - Епуряну, 73, Мисимович, 85. «Металлист» (1-й тайм): Горяинов, Вильягра, Папа Гуйе, Торсигльери, Фининьо, Соса, Хавьер, Эдмар, Марлос, Девич, Тайсон. «Металлист» (2-й тайм): Старцев, Бордиян, Березовчук, Обрадович, Романчук, Бланко, Валяев, Шелаев, Пшеничных, Кристальдо, Воробей. «Динамо» (1-й тайм): Фролов, Фернандес, Гранат, Уилкшир, Ломич, Джуджак, Юсупов, Самедов, Семшов, Воронин, Кураньи. «Динамо» (2-й тайм): Фролов, Шитов, Рыков, Епуряну, Гатагов, Мисимович, Нахейчик, Сапета, Ильин, Кокорин, Смолов.