хочу сюда!
 

Лида

36 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 37-43 лет

Про вміння бажати
  Останні років 12-ть я ні одного дня не переймалась питанням ваги і дієтами, оскільки є страшенно енергійною особою і живучи у власному будинку з певною к-тю прибудинкової землі і домашніх тварин, яким треба догляд, як не крути - дозволяла завжди собі все, і тортики, і добавку.. Але зараз трішки хворію, взагалі років п'ять, але останні два роки важче, минулого ледве викарабкалась, зараз тримаю ситуацію стабільно. Але довелось різко знизити активність, а от харчування лікар урізати заборонив (( тому вперше за ці роки набрала аж п' ять кіло. В принципі вони ніяк не погіршили моє життя, таки не 50, та навіть щічки в мене не з'явились)) але є два мінуси - перший це сприйняття себе. Я свого часу схудла на 22 кілограми, і те, що зараз набрала так багато тисне трохи психологічно, я ж "комсомолка, спортсменка, відмінниця", а тут така оказія.. Другий мінус в тому, що ці +5 кіло це якраз плюс один розмір одягу, а тут весна й літо!!))) а весь гардероб стабільно зібраний на мою постійну вагу й розмір, тому мені банально небагато що навіть вдягнути є коли потепліє, і оце засада...)))
  Тому мої друзі знають, що я трішки худну, з упором на збільшення руху. Навіть купила напольні ваги, правда стоять вони у батьків в квартирі, щоб не дуже до них бігати)))
  Дієта, до речі, дається з трудом - я вдома не казала, що худну, але мої як зговорились - тортики й пироженки через день. Важко))
  Але боженька добрий, і вирішив мені допомогти - вже два дні температура і тошнить, все, що можу з'їсти - хрусткі дієтичні хлібці і тепла вода з лимоном. Думаю - прогрес буде))))
 
12

Комментарии

122.02.21, 12:18

Привет ! Зайди в чат

  222.02.21, 12:22

  Это ж так здорово...торт пирожное конфеты...я такое вижу раз в год. Гранола с молоком это вершина моих мечт

   322.02.21, 12:22

   видужуй

    422.02.21, 12:25Ответ на 1 от old hobbit

    Привет ! Зайди в чатТи ж мене, ти ж мене підманула....)))))
    Я прийшов - тебе нема))))))

     522.02.21, 12:27Ответ на 2 от Манго

     Это ж так здорово...торт пирожное конфеты...я такое вижу раз в год. Гранола с молоком это вершина моих мечтТрохи незручно запитувати - а ендокринолог що каже? Мені чомусь здавалось завжди, що нині мають вміти регулювати все це

      622.02.21, 12:28Ответ на 3 от disu

      видужуйБестія сказала, що раніше як п'ять днів нічого не мине
      З іншого боку - якщо хоч по пів кіло в день...

       722.02.21, 12:40Ответ на 6 от Акварель

       видужуйБестія сказала, що раніше як п'ять днів нічого не мине
       З іншого боку - якщо хоч по пів кіло в день...
       то дуже багато,якщо щодня -пів кіло

        822.02.21, 12:41Ответ на 1 от old hobbit

        Привет ! Зайди в чатУх ти!! Я великого чату сто років знайти не можу. Скинь посилання, бо в мене виключно малий чат є

         922.02.21, 12:44Ответ на 5 от Акварель

         Это ж так здорово...торт пирожное конфеты...я такое вижу раз в год. Гранола с молоком это вершина моих мечтТрохи незручно запитувати - а ендокринолог що каже? Мені чомусь здавалось завжди, що нині мають вміти регулювати все цеЭндокринолог выписал кучу своего. Но я не толстая и не диабетик. Просто было принято такое решение когда метаболизм стал медленнее.

          1022.02.21, 13:27

          Выздоравливай

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           предыдущая
           следующая