хочу сюда!
 

Natalia

40 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

ОВК масово здійснюються фальсифікації виборів !!!

У вінницькому окрузі незаконно змінили голову ОВК. В окрузі № 11 (центр - Вінниця) хочуть застосувати схему фальсифікацій, щоб зупинити введення даних по протоколах !!!

За словами народного депутата Андрія Павловського, сьогодні в ОВК з ЦВК надійшла телефонограма з вимогою ввести дані по протоколах з результатами голосування, згідно з якими перемагає кандидат від «Батьківщини», дитячий лікар Наталя Солейко.

Голова ОВК за дорученням Центрвиборчкому дав дозвіл оператору вводити ці дані, після чого, окружна виборча комісія відразу ж зняла голову, призначеного за квотою Батьківщини, для того, щоб зупинити введення даних.

 «Це відбулося з явним порушенням закону, оскільки в законі чітко написано, що голову ОВК може призначати і знімати тільки Центральна виборча комісія», - підкреслив народний депутат.

За словами народного депутата, на цьому виборчому окрузі хочуть застосувати схему фальсифікацій, яка була використана в окрузі № 14. «Там кандидат від Батьківщини Мельничук мав перевагу над провладним кандидатом в 3 тис. голосів. Після цього були пошкоджені ящики, в яких зберігалися бюлетені, і на підставі цього оголосили перерахунок. Коли стали перераховувати, виявилося, що були знищені 3000 бюлетенів за опозиційного кандидата », - сказав Павловський.

 Нагадаємо, після того, як по округу N14 було оброблено 100% протоколів, на сайті вказувалося, що переможцем став кандидат від партії Батьківщина Іван Мельничук з результатом в 33,41%. Проте пізніше на сайті ЦВК дані змінилися. Тепер переможцем чомусь значиться голова Деснянської райдержадміністрації Києва, самовисуванець Віктор Жеребнюк, який вибори ПРОГРАВ !!!
17

Комментарии

Гость: Премьер_Я

11.11.12, 18:43

Вибори масово сфальсифіковані - як премєр вам кажу !!! І нічого казли ви не зробите !!!

  21.11.12, 18:47Ответ на 1 от Гость: Премьер_Я

  Саме гірше, що, мабуть, ви праві...

   Гость: Премьер_Я

   31.11.12, 18:51Ответ на 2 от ЯКриворожанка

   пять етапів фальсифікацій ми вже здійснили - і ви ж нічого і нікому довести не зможете, хоча вибори дійсно на 100% системно і масово сфальшовані; але ви ще не знаєте про шостий етап фальсифікацій, ось коли він закінчиться я вам про нього й розкажу !!!

    41.11.12, 18:57Ответ на 3 от Гость: Премьер_Я

    Та хоч натякніть

     51.11.12, 21:33

     в ПРматів все побудовано на брехні і обмані ... як вони можуть проводити чесно вибори коли вони паталогічні брехуни і злодії !!!

      62.11.12, 10:51

      системні адміністратори масово передавали нереальні дані на ЦВК, тому що їм заплатили ПРдуни, ... і дальше передають нереальні дані ... Де є прокуратура ??? Де є кримінальні справи ???? Їх немає !!! тобто вибори масово і системно сфальшовані !!!

       72.11.12, 12:36

       ...я думаю, що потрібно застрілити цих голів адміністрацій, як жереблюка та залупишина за компанію пару трійок членів ОВК, тоді буде порядок з цими хохлами, бо вони сцикуни

        82.11.12, 17:07

        1-й камент кто то из недовольных обстучал

         98.11.12, 14:42Ответ на 8 от Хан Геварыч

         а чого це обстучав ??? правильно каже наш премєр - ВИБОРИ БУЛИ МАСОВО і СИСТЕМНО СФАЛЬШОВАНІ !!!

          108.11.12, 15:06Ответ на 9 от Cяночка*

          а чого це обстучав ??? правильно каже наш премєр - ВИБОРИ БУЛИ МАСОВО і СИСТЕМНО СФАЛЬШОВАНІ !!!о причинах стука могу только догадываться, но факт

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая