хочу сюда!
 

Оля

38 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Заговор против народа (продолжение)

    

 5. Відновити роботу ФАП у с.Тельмана та пункт швидкої допомоги у селі Богданівка.

  5.  Створеній комісії відповідно до п.2 «Протоколу» перевірити роботу фельдшерського пункту по обслуговуванню с.Тельмана та с. Мерцалівки, а також роботу пункту базування швидкої допомоги в с.Богданівка.

Відповідальний: Павлоградська РДА.

  Термін виконання 31.08.2012р.

 

    Створена ніби то комісія (офіційних документів нема) 03.09.2012р. разом зі мною виїжджала до с. Богданівка, до с.Тельмана. У с. Мерцалівка з невідомих причин не заїзджали.

Комісія не вирішила наступні питання:

а/ Протокол не складався;

б/ Не перевірені скарги мешканців с.Мерцалівка щодо медичної швидкої і невідкладної допомоги (відповідно Акту групи місцевих депутатів від 12.03.12р. перевірки соціального благоустрою населе них пунктів, розташованих на території Богданівської с/р). Фельдшер у с.Тельман була відсутня на 12.03.12р. з причини (з її слів) післяопераційного стану.

в/ Не вирішено питання чоловічого фактору або фос - мажорних обставин: відсутності фельдшера на фельдшерському пункті у разі виклику його до хворого.

г/ Не вирішено питання оновлення  автопарку при амбулаторії села Богданівка. Зі слів Смеловської Л.В. ніби то є розпорядження про виділення нової а/машини «Нива» для роботи за викликом з 8 до 16 годин щоденно по населеним пунктам Богданівської сільради.

   Висновок: Медична реформа не враховує пропозиції місцевого населення (Акт від 12.03.2012р.).

Репліка: Медична реформа у Дніпропетровській області – це експеримент, а не Закон до виконання будь-яким чином по всій Україні.

   Висновок: п.5 «Резолюції» не виконано, як документально, так і з перевірки фактів у с.Мерцалівка.

 6.  Утримувати неприватизовані будинки житлового фонду і об’єкти інфраструктури та надання соціальних послуг КП ЖКГ Богданівської сільської ради населенню за рахунок коштів з місцевого бюджету відповідно законодавству. Знизити вартість тарифу на технічну воду у селищі Богданівка-1.

  6.  Виконкому Богданівської сільської ради надати депутату сільської ради Шубнікову С.М. розрахунки тарифів на питну воду на 2012 рік.

    Голові райради Булгакову В.Г. звернутися до голови Богданівської с/р Тарасенко О.В. з пропозицією розглянути та внести на розгляд чергової сесії питання щодо зниження тарифів на воду, утримання об’єктів житлового фонду, інфраструктури, які розташовані на території Богданівської сільської ради за рахунок місцевого бюджету.

  Термін виконання 23.08.2012р.

 

   Виконком Богданівської сільської ради мене не повідомляв, не надсилав та не надавав офіційний документ про розрахунки тарифів на питну воду на 2012 рік.

   Про звернення Булгакова В.Г. до в.о. голови Богданівської сільської ради О. Тарасенко мені не відомо.

    Мені не відомо, чи включено до порядку денного позачергової сесії Богданівської сільської ради розгляд питання щодо зниження тарифів на воду для мешканців селища Богданівка-1 та утримання об’єктів житлового фонду і об’єктів інфраструктури за рахунок місцевого бюджету.

Висновок: Пункт 6 «Резолюції» не виконано.

 7.  Затвердити у договорі Дніпро петровської облдержадміністрації зменшену довжину відстані марш руту №819 перевезення пасажирів (багажу), змінити слово міжміським на приміським автобусом від «Автостанції» м. Тернівка до кінцевої зупинки «Сад» с.Богданівка з додатковою зупинкою «Селище Богданівка» і зворотньо. Зменшити тариф за проїзд.

 7.  Голові райдержадміністрації

Дуднику В.М. звернутись до облдержадміністрації щодо вирішення вимог п.7 «Резолюції».

   Термін виконання 31.08.2012р.

  10.09.2012р. Павлоградською рай держадміністрацією мені надано «Доручення про створення комісії для перевірки протяжності міжміського маршруту від автостанції м. Тернівка до зупинки села Богданівка» від 27.02.2012р. голови В.М. Дудніка. Документ до цього часу для мене був не відомим. На «Доручення...» в мене є заперечення:

а/ Назва маршруту у «Дорученні» - «автостанція м.Тернівка до зупи нки села Богданівка» - віртуальна, в селі зупинок багато (виконано в інтересах перевізника ПП Костенко). Фактично назва маршруту: «Автостанція» м.Терні вка до кінцевої зупинки «Сад» с.Богданівка;

б/ Маршрут у «Дорученні» вказано міжміський – звісно тариф вище (в інтересах перевізника Костенко). Фактично маршрут приміський – оплата за перевезення пасажирів менше в інтересах селян.

в/ Я не повідомлявся ніяким засобом про створення з 27.02.2012р. Комісії «Дорученням для перевірки протяжності міжміського маршруту…» голо вою Павлоградської РДА Дуднік В.М. Не повідомлявся, що депутат С. Шубніков затверджений у складі цієї комісії, не повідомлено належним чином про її виїзд  01.03.2012р. на перевірку фактів, не ознайомлено з відповідними документами здійсненної таємної перевірки.

   Висновок: Дуднік В.М. в інтересах перевізника Костенко в корисних інтересах приховує наявну інформацію з цього питання від депутата Шубнікова С.М.

    На 10.09.2012р. з документом «Доручення про повторну пере вірку  11.09.12р. протяжності приміського маршруту від «Автостанції» м.Тернівка до кінцевої зупинки «Сад» с.Богда нівка», створеною головою  райдержадміністрації - мене не ознайомлено. Усна домовленість про проведення перевірки з цього питання 11.09.12р. існує, за наявності відповідних документів від Костенко і органів виконавчої влади.

  Висновок: Пункт 7 «Резолюції» не виконано.

 

   Висновок вищенаведеному: Голова Павлоградської РДА Дуднік В.Д. ставить перешкоди для населення з питань соціального розвитку населених пунктів, які розташовані по території Богданівської сільської ради в корисних інтересах. Вважаю, є підстави причепності до корупції.

      На підставі наведеному,повідомляю всі центральні органи виконавчої влади про не виконання головою Павлоградської райдержадміністрації Дніпропетровської області Дуднік В.М.протокольного доручення від 21.08.2012 року на виконання вимог у  «Резолюції Акції про безстрокове голодування депутата Шубнікова С.М…» біля будинку Павлоградської районної місцевої виконавчої влади Дніпропетровської області, підтверджую В. Дудника без дію, приховування фактів і інформації, про перевищення службових обов’язків. Повідомляю про покриття перевірки фактів порушень до посадових осіб у зверненнях депутата Шубнікова С.М., про без дію Павлоградського міжрайонного прокурора Лесюк О.Я., начальника Павлоградського МВ ГУ МВС України Малінога О.М., що є змовою проти народу в інтересах порушників.

    У разі, якщо вимоги «Резолюції» від 20.08.2012р., вирішення яких обговорено у протокольному рішенні від 21.08.2012р. за згодою трьох сторін: голови Павлоградської райдержадміністрації Дуднік В.М., голови Павлоградської райради Булгакова В.Г.і депутата Богданівської сільської ради Шубнікова С.М. не будуть виконані до 24 вересня 2012 року, мною Шубніковим Сергієм Михайловичем поновлюється з 25 вересня 2012 року безстрокова Акція голодування біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації, яка призупинена 21.08.2012 року, про що буде повідомлено офіційно.

           Вважаю за необхідне додати пункт 9 до вимог «Резолюції від 20.08.2012р.»: Вжити адміністративні заходи до голови Павлоградської райдержадміністрації Дуднік В.Д. щодо відповідності ним займаній посаді. 

            Поновити дію пункту 8 вимог «Резолюції від 20.08.2012р.»: На 25 вересня 2012 року організувати прес.конференцію з наведених вимог з кореспондентами ЗМІ, телебачення, радіомовлення, з моєю участю.

    С уважением, С.Шубников.

1

Комментарии