хочу сюда!
 

Алена

53 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 48-60 лет

Маленька перемоги Світлани Дьякової

До Криворізького районного суду Дніпропетровської області 13 грудня 2011 року звернулась громадянка Дьякова Світлана Вікторівна з заявою про забезпечення позову по справі за позовом Дьякової С.В. до ТОВ «Граніт Групп» та Криворізької райдержадміністрації Дніпропетровської області про визнання договору оренди земельної ділянки не дійсним. В цій заяві вона просила винести ухвалу про забезпечення позовних вимог шляхом заборони ТОВ «Граніт Групп» вчиняти будь які дії по розробці гранітного кар’єру на територіях Недайводської та Лозуватської сільських рад, а саме заборонити зняття, перенесення грунту на орендованій земельній ділянці, проводити вибухові роботи на земельній ділянці, розміщати машини, техніку, яка використовується в роботах по розробці гранітного кар’єру.

Суддя Бондарчук Г.Д. розглянувши заяву про забезпечення позову встановив, що «…заявлені заявницею види забезпечення позову, є не співмірними із заявленими позивачем вимогами, що унеможливлює вирішення питання про забезпечення позову та подальше виконання ухвали суду». Та ухвалив: «Заяву Дьякової С.В. про забезпечення позову – повернути заявнику».

На ухвалу Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 13 грудня 2011 року Дьяковою С.В. була направлена апеляційна скарга до Апеляційного судуДніпропетровської області, в якій пояснила, що «…Не враховано судом при постановлені ухвали про відмову в задоволені заяви про забезпечення позову і причини забезпечення позову, а саме здійснення ТОВ «Граніт Групп» робіт по розробці гранітного кар’єру, зняття, знесення ґрунтового покрову без спеціального дозволу. Розробка гранітного кар’єру призводить до порушення цілісності ґрунтового покриву, його зняття, знесення зелених насаджень в тому числі і тих, які занесені до Червоної книги, Світового червоного списку, Європейського червоного списку…». Просила скасувати ухвалу Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 13 грудня 2011 року та постановити нову ухвалу якою задовольнити заяву про забезпечення позову.

02.02.2012 року було проведено судове засідання в Апеляційному суді Дніпропетровської області, яким було задоволено в повному обсязі апеляційну скаргу Дьякової С.В. про забезпечення позову.

 

Ця маленька приємна новина повинна бути початком великої перемоги справедливості!

Теги: Дмитро ВетвицькиййДьякова Світлана Вікторівнакандидат в депутати Верховної Ради УкраїниКриворізька рада патріотівКучерук

Ця стаття була опублікована Пятница, Февраль 3rd, 2012 at 7:22 пп і зберігається відповідно до розділу № 3/2 Проект тактичного плану розвитку СГС ГО КМОПУ «Село Недайвода 2015 року»№ 5/2 Друковані статті. Ви можете слідкувати за коментарями до цієї статті через RSS 2.0 потік. Відповіді на даний момент вже закриті, але Ви можете посилатися на вашому сайті. Edit this entry.

20

Комментарии

15.02.12, 08:09

Наші кращі! Всі...

  25.02.12, 08:34

   35.02.12, 09:27

   Вітаю!

    Гость: Лютый Гриня

    45.02.12, 09:42

    Вітаю, значить ще не зовім все втрачено в нашій державі...Є ще не продажні судді! Це надихає....

     аноним

     55.02.12, 10:04

     Вітаю. Так розумію, це маленька пермога, а попереду ще багато труднощів. Тож бажаю успіху.

      65.02.12, 10:07

      Світлана Вікторівна - краща!

       75.02.12, 11:27Ответ на 6 от Голова КРК

       Дякую за привітання, але я вже не сама. У нас з'явилися юристи і є козирні карти на 9 лютого. Навіть, якщо у Криворізькому суді не вдасться виграти. Матеріалу вже буде достатньо для апеляції.

        85.02.12, 11:27Ответ на 1 от КРИВОРІЖЖЯ

         95.02.12, 11:44Ответ на 4 от Гость: Лютый Гриня

         Судді теж люди, які живуть поряд і розуміють, Що їм доведеться пити цю ж воду і дихати цим же повітрям.

          Гость: Лютый Гриня

          105.02.12, 11:50Ответ на 7 от ЯКриворожанка

          Дякую за привітання, але я вже не сама. У нас з'явилися юристи і є козирні карти на 9 лютого. Навіть, якщо у Криворізькому суді не вдасться виграти. Матеріалу вже буде достатньо для апеляції. Ви така молодчина! Дай Боже Вам здоров'я і добитися того, щоб рука ворюг не торкалася Вашої землі. У нас в Марганці порозривали вже цілі кар'єри, шукаючи метал і марганець. Це все жахливо...а люди мовчать, як в рот води набрали...

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая