Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Дуже прошу ПІДРИМАЙТЕ

  • 05.01.24, 10:10

Петиція про звільнення Гетманцева Данила Олександровича.
це інший сайт, а саме сайт ВРУ (Президент не може розглядати такі петиції), тому уважно читаємо порядок підписання:
1) реєструємось на сайті
2) переходимо на петицію, клацаємо "підписати"
3) вам на пошту приходить підтвердження - обов'язково треба клацнути те підтвердження на пошті, бо голос не зараховується!
4) перевіряємо ваш підпис на сайті петиції
Ціль: 25 тис підписів
4

Останні статті

Коментарі

15.01.24, 12:17

Ми посадами не торгуємо

    25.01.24, 13:29

    Підписала, на жаль, мало часу, не знала про петицію

      35.01.24, 13:57

      Так а что он натворил? Может его место на нарах пожизненно? Надо же с предистории начинать. Уверен, что многие и не знают кто это. Я вот помню его в лицо, но никаких новостей в СМИ про него нет ВООБЩЕ.

        45.01.24, 14:00Відповідь на 3 від The Martian

        Так а что он натворил? Может его место на нарах пожизненно? Надо же с предистории начинать. Уверен, что многие и не знают кто это. Я вот помню его в лицо, но никаких новостей в СМИ про него нет ВООБЩЕ.https://censor.net/ru/news/3343251/nalogooblojenie_eto_iskusstvo_obschipyvat_gusya_tak_chtoby_on_ne_krichal_sluga_naroda_getmant sev

          55.01.24, 14:01Відповідь на 3 від The Martian

          Поискал и нашёл в Левом береге. Работает человек.
          Вот 31 декабря 2023.
          Голова податкового комітету Верховної ради Данило Гетманцев спростував фейк про намір обкладати українців новим податком 18 відсотків.

          "Черговий експерт у звичній спробі пошуку дешевого хайпу написав у себе в Facebook, що кожне перерахування на рахунок кожної особи відповідно до затвердженої урядом нацстратегії доходів буде обкладатися податком 18%... Знаючи відповідь, сам ще раз перечитав стратегію. Передбачувано не знайшов", – написав Гетманцев.

            65.01.24, 14:02Відповідь на 3 від The Martian

            Так а что он натворил? Может его место на нарах пожизненно? Надо же с предистории начинать. Уверен, что многие и не знают кто это. Я вот помню его в лицо, но никаких новостей в СМИ про него нет ВООБЩЕ.почитай саму петицію

              75.01.24, 14:03Відповідь на 4 від ЙожеГФТуманэ

              Так а что он натворил? Может его место на нарах пожизненно? Надо же с предистории начинать. Уверен, что многие и не знают кто это. Я вот помню его в лицо, но никаких новостей в СМИ про него нет ВООБЩЕ.https://censor.net/ru/news/3343251/nalogooblojenie_eto_iskusstvo_obschipyvat_gusya_tak_chtoby_on_ne_krichal_sluga_naroda_getmant sevНу и всё нормально. Человек высказал ИМХО. Но у нас таких ИМХО миллионы...

                85.01.24, 14:04Відповідь на 6 від ЙожеГФТуманэ

                Так а что он натворил? Может его место на нарах пожизненно? Надо же с предистории начинать. Уверен, что многие и не знают кто это. Я вот помню его в лицо, но никаких новостей в СМИ про него нет ВООБЩЕ.почитай саму петиціюКакой то бизнес что то просит. Это и есть демократия.

                  95.01.24, 14:07Відповідь на 8 від The Martian

                  "Говорим Вам прямо: Даниил Гетманцев является олицетворением регрессивного, популистского социалистического подхода, последовательным противником экономической свободы, сторонником более жесткого государственного регулирования и подавления предпринимательской инициативы, что делает нашу деятельность невозможной", - заявили предприниматели.

                  Они напомнили: недавние заявления Гетманцева по поводу повышения налогов уже привели к тому, что многие предприниматели отказались от инвестиционных проектов в Украине и переносят их в европейские страны.
                  Это саботаж во время войны. Сталин бы расстрелял сразу.

                    105.01.24, 14:07Відповідь на 8 від The Martian

                    Так а что он натворил? Может его место на нарах пожизненно? Надо же с предистории начинать. Уверен, что многие и не знают кто это. Я вот помню его в лицо, но никаких новостей в СМИ про него нет ВООБЩЕ.почитай саму петиціюКакой то бизнес что то просит. Это и есть демократия. Я працюю бухгалтером с 1996 року. такого тиску на бізнес як зараз при проффесорі не було

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна