хочу сюда!
 

Тетяна

32 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Привіт противсіхам

Сталося те, що сталося, Янек наступив нації на яйця, а Україна, хоч деяким вигідно вважати її покриткою, таки виявилась мужиком. Тепер іде війна.
Але хотілось би спитати всіх наших чистоплюїв, всіх отих андруховичів і забужок, ви цього хотіли, мразі в білих плащиках? Бо, якби не оте ваше "проти всіх" , нація не отримала б коліном самі знаєте куди від донецького урки. І не сталося б ситуації, за якої справжній мужик дає в морду.
А тому кров на Майдані і на вашій совісті. Бо Юля таки леді, і, ставши президентом, вона не стала б гвалтувати свій народ збоченим способом. Хоча б тому, що жінка.
А тепер Браголлах плавно перейшов у Нірнает, і де ж ви тепер?
Ви вилізете зі своїх схронів аж як усе закінчиться, і барлоги навалять гору трупів. І будете хитати головами й засуджувати екстремістів. І плащики ваші будуть чистими й незаплямованими.
Проклятий вкраїнський Доріат...


5

Комментарии

119.02.14, 12:12

ти наче спав увесь час. давно все змінилося. ще б згадав про переяславську раду.

  219.02.14, 12:27Ответ на 1 от Пробіотик

  Та ні, сплять якраз ті, хто не бачить логічного розвитку подій. Те, що коїться зараз, я передбачив ще тоді. А саме - що Янек доведе країну до війни. Тоді в це ніхто не вірив - ну подумаєш, таки вибрали уркагана, зате ми маємо чисті руки.
  Юля на той час уособлювала тих олігархів, котрі ще розуміли необхідність утримування народу у мирному стані - себто не здавати Росії все підряд і грати патріотичною картою. А Янек за ці роки передбачувано охрінів і почав уже зовсім відкрито не зважати на "казлів" За що зараз і отримує.
  Ми так легко забуваємо, з чого все починалось. Зараз інші обставини - але що до них привело?

   319.02.14, 12:37Ответ на 2 от nolofinve

   Зрозумій, так звані противсіхі давно на боці опозиції. А ось ті що за владу - такими і залишились. Їх поменшало, та все ж. І до чого це сьогодні? Кому легше? Сьогодні по справам судять, та ж Богоплюйська та інші купують собі прощення. Інші реалії.

    аноним

    419.02.14, 12:41

    "Бо Юля таки леді, і, ставши президентом, вона не стала б гвалтувати свій народ збоченим способом". От з цим згоден -- ВАНА би згвалтувала набагато вишуканіше. А взагалі-то, якщо ти не помітив, то мушу тобі повідомити -- це повстання є власне повстанням "противсіхів". Які не за Юлю, Сєню, Віталю, Олега і т.д. Які за Україну. Тому припини хєрньой страдати -- якби не "противсіхи" Майдан вже давно би розігнали. Досить вже срач розводити -- у всіх один ворог. Якщо цього не розумієш -- звернись до лікаря. Хай до тями приведе.

     520.02.14, 19:12

     http://euromaydan.com/hromadske.tv.htm

      624.02.14, 12:58Ответ на 4 от аноним

      Сумніваюся, що Юля застосовувала б заборонені міжнародною спільнотою методи і зброю. Вона дуже розумна для цього. І такої кровавої розвязки не було б.

       724.02.14, 13:00Ответ на 2 от nolofinve

       По тій золотій хлібині, я зрозуміла, що у нього просто шизофренія. Чорновіл був правий. Межигіря це мікс жадоби і несмаку.

        аноним

        824.02.14, 13:09Ответ на 6 от ЯКриворожанка

        Сумніваюся, що Юля застосовувала б заборонені міжнародною спільнотою методи і зброю. Вона дуже розумна для цього. І такої кровавої розвязки не було б.Так і я про те -- Юля зробила би усе вишуканіше, а результат був би той же -- колонія москви з диктатором-губернатором на чолі.

         924.02.14, 13:12Ответ на 8 от аноним

         Погано ви знаєте Юліні амбіції. Нафіг їй Пуцькін, вона сама може бути Президентом! І не любить, коли їй наказують усякі Пуцькіни. Тому, москва нехай нервово палить в куточку.

          аноним

          1024.02.14, 13:15Ответ на 9 от ЯКриворожанка

          Погано ви знаєте Юліні амбіції. Нафіг їй Пуцькін, вона сама може бути Президентом! І не любить, коли їй наказують усякі Пуцькіни. Тому, москва нехай нервово палить в куточку.Тобто, з тим, що вона була би диктатором, Ви згодні. Але мені диктатор не потрібен. Тому я проти категорично.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая