FS.TO

  • 15.11.16, 19:00
Нахрін хай йдуть ті барани, які закривають сайти з якісним контентом, замість того, щоб дати людям вибір і можливість платити за фільми чи музику. Вибір маленький, бо багато дисків або вже не продаються, або взагалі не було в продажу, в книгарнях всяка фігня і гавновампіри, ну класика ще нічого. Але ж і людям не завжди вдається купувати, бо більша частина грошей йде на комуналку, їжу і одяг. Піратство буде розквітати, доки людям не дадуть той вибір і можливість! Закон має бути корисний людям, якщо ні, то його не має бути!

Не забывайте Матерей!

  • 14.11.16, 12:51
Не забывайте Матерей!
Они печалятся в разлуке.
И нет для них страшнее муки –
Молчанье собственных детей. 
Не забывайте Матерей!
Они ни в чём не виноваты.
Как прежде их сердца объяты 
Тревогой за своих детей. 
Пишите письма Матерям,
Звоните им по телефону!
Они так радуются вам,
Любому вашему поклону. 
Не забывайте Матерей!
Ведь для молчанья нет причины,
И глубже с каждым днём морщины
От равнодушия детей. 
Средь суеты и праздных дней
Услышьте, Господа и Дамы:
Болит душа у вашей Мамы!
Не забывайте Матерей! 
Пишите письма Матерям!
Звоните им по телефону,
Они так радуются вам,
Любому вашему поклону.



Все взято с просторов тырнета

В кого родичі після інсульту?

  • 04.11.16, 01:12
Як ви справляєтесь з доглядом? В чому полягає особливість догляду?

З святом!

  • 31.10.16, 21:00
Самайн, Хелоуін, Зимні ночі, Велесова ніч. Вітаю, гаспада!


Наши матери, наши отцы...

  • 25.10.16, 19:20
Мені вата на різних сайтах не раз присилала відрізок з першої серії фільму "Наші матері, наші батьки" у якості доказу злочинів  бандерівців. Всякі вісмути і інші ватники на цьому сайті зможуть пояснити мені, чому їхні побратими присилають не реальні факти, а сумну картинку з художнього фільму. Хіба історія вчиться не по фактам, а по художнім фільмам? Ви ладні вбивати і поносити людей через показане в художньому фільмі?

P. S. Фільм раджу подивитись, з серветками


Не плутайте імена...

  • 15.10.16, 18:30
У деяких людей бувають незвичні імена, схожі на інші і  деякі персони люблять перекривляти їх на свій смак. Навіть в документах чи квитанціях, хоча і в простих, нічого не значущих, розмовах це бісить. У людини в паспорті одне ім'я, а в накладній до замовлення  вліпили інше, а забирати то те замовлення строго по паспорту, як у мене сьогодні було. Чудом забрала ту бажану річ. Скільки ще таких помилок в документах буває? Не плутайте імена, перепитуйте у людей чи інтернету

P.S. Я Діна, а не Діана чи, тим паче, Дмитро!

Де в Україні знаходяться лисі гори?

  • 12.08.16, 13:33
Лиса гора - це тільки зрідка власне ім’я. Найчастіше так називають усі високі ґрунтові пагорби в межах населеного пункту або поблизу нього. Ще в першому тисячолітті нашої ери українські язичники визначили, що такі місця як не можна краще підходять для святилищ і саме в цих місцях поклонялися богам.

Лиса гора в Києві

Лиса гора - це гора, в яку найчастіше потрапляє блискавка. Природно, що грозові розряди і те місце, куди била блискавка, були священними. У Київській Русі верховним богом вважався Перун-громовержець, тобто лисі гори - це місця, позначені Перуном, точки зустрічі неба з землею, духами і енергіями потойбічного світу.

Зазвичай такі місця не мають рослинності. Пояснити це важко: чи то це збіг природних факторів, чи то ці місця спеціально розчищали для вівтаря. А біоенергетики стверджують, що це - саме через надзвичайно потужну енергетику лисих пагорбів. Рослини просто не в змозі її витримувати, і саме тому у деяких людей з ослабленою енергетичної оболонкою тривале перебування на лисій горі може викликати негативні реакції організму, нудоту, помутніння зору, погане самопочуття або навіть галюцинації.

Зазвичай лисими горами називали місця, де є сила (“місцями сили” - прим."Аратти"). Тобто це так географічно розташовані місцевості, які концентрували енергетику, і в таких місцях наші давні предки завжди мали у своєму розпорядженні святилища або вівтарі, які постійно підживлюватися певною концентрацією цієї енергії.

Священні містичні пагорби існують по всьому світу. Наприклад, назва гори Монтан-Пеле на острові Мартініка так і перекладається - гора Пеле Лиса. На Україні налічується понад 50 місць з назвами «Лиса гора» або співзвучними. Це означає, що вони отримали свої назви від гори, яка мала велике значення для кожного регіону. Якщо поблизу якогось з населених пунктів такого пагорба географічно не існувало, його спеціально насипали.

Київ має найбільшу кількість лисих гір у Європі. Практично всі найбільш відомі і значущі зосереджені в центрі міста: це власне Лиса гора (розташована на південний захід від Видубичів на правому березі річки Либідь, між Теличкою, Саперною слобідкою і Багриновою горою), Чорна гора (місцевість між бульваром Дружби Народів, пл.Либідською, над лівим берегом Либіді), Батиєва гора (на Солом`янці), Черепанова гора в районі Республіканського стадіону, пагорб під Софійським собором, Чортове Беремище (Хрещатицьке Беремище - на території парку Володимирська гірка, на трасі фунікулера), Замкова гора (вище Андріївського узвозу), Щекавиця і Татарка. Тобто їх дев'ять. Згідно нумерології дев'ятка означає закінчення, завершеність, перехід на новий якісний рівень.


 Дівич-гора в с.Трипілля

Кілька пагорбів, які потрапляють під ознаку Лисої гори можна знайти в Голосіївському лісі; на південній окраїні Києва - на березі річки Віта. Поблизу Києва, - в селі Трипілля, - знаходиться не менш легендарна Дівич-гора.

На території України найбільш сильні енергетичні пагорби розташовані так: на заході - Мукачівський район, Івано-Франківщина, Львівщина та Волинь, в центральній частині країни - Трахтемирівській півострів, Канів, Вінниця, Запоріжжя та Кривий Ріг, на півночі - Суми, на сході - Харків і Донецьк, в Криму - південь і центральна частина півострова.

У всіх цих місцях є свої лисі гори, про які відомо жителям.

Взагалі, Канівські гори, які на півночі починаються Іван-горою в Ржищеві, де за легендами сховано плуга, в якого впрягали переможеного Змія, щоб утворити Змієві вали, - потужний енергетичний центр, - великий Кобзар недаремно заповів поховати себе саме там - на горі Чернечій.

На горі Лисій (понад 1100 м над рівнем моря), що в Долинському районі Івано-Франківської області знаходиться, місцеві люди бояться вирубувати ліс, збирати гриби тощо. На вершині гори міститься найбільше чистилище-“жертовник” язичників того часу (до X ст.). Ранні промені сонця попадають на цю вершину першими. Цю гору також називають “горою відьом”.

В 50 км. від Запоріжжя розташований ландшафтний заповідник "Лиса Гора", котра знаходиться поряд з Василівкою на узбережжі Каховського водосховища. У Харкові - це Холодна гора, у Вінниці - Лиса гора в Іллінецького району, у Львові - Кайзерваль (Лиса гора та Високий Замок), в Криму - гора під містечком Сінатне.

Існують певні правила поведінки в подібних місцях. Найголовніше - не приходити на таку гору з агресією або в поганому настрої, тому що енергія, що існує в таких місцях, посилює саме ту енергетику, з якою людина приходить. Все залежить від того, - творцем чи руйнівником є людина. Якщо в людині внутрішньо присутні руйнівні тенденції, то само собою, що для нього небезпечні будь-які місця сили, так як вони будуть тільки підсилювати такі процеси. Людина, налаштована на самопізнання і на творчість, на такому місці буде наповнюватися силою.

У місцях розташування лисих гір, де проходять сильні енергетичні потоки, людина може прискорити реалізацію як своїх позитивних бажань, так і шкідливих. Тобто, може отримати благо чи покарання.

Здавна українські жерці (волхви, мольфари, чаклуни, відьмаки) творили на таких пагорбах чудеса. Збираючись на лисих горах, вони за допомогою молитов і заклинань дізнавалися у вищих сил необхідну інформацію, дізнавалися плани можливих дій, отримували поради.

На Лисій горі в Києві археологічними розвідками знайдено святилище Трипільської культури. Лиса гора була одним з головних святих місць і після насильного насадження християнства. Говорять, що князь Володимир частенько там ганявся за тими, хто "…оскверняху землю требами своїми…", "…пред дубом молебни поют…", "…приносять яко жертви, пироги і каші, і яєшні, і, поклонясь березам, почнуть пісні сатанинські співати і дланьми плескати, і всяко бесяться…".

Відомо, що навіть у радянські часи на Лису гору приїжджали різні політичні діячі, щоб нібито загадати бажання, яке обов'язково здійснювалося (с)

А про які місця сили чи капища знаєте ви?