Релігійна людина часто використовує релігію для власної нетерпимості до інших вір, атеїстів, сатаністів, ЛГБТ, і для виправдань себе, своїх кумирів, друзів, родичів коханих.
І от щойно побачила в розмові в ФБ відповідь на свою цитату Від Матвія, під постом про ЛГБТ, я написала що Писання вчить не судити, "сатана теж добре цитував Слово".
Тобто, проблема не в скалці в власному оці, а в тому що про неї нагадують?
Це не мені ваші заповіді і проповіді треба, бо я невіруюча, а вам, але багато з вас живуть так наче в бога не вірять
І навіть якщо б Біблію цитував сам Сатана то це не змінює слова з неї, це все та сама Біблія
Вiд Матвiя 7:1-5
Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам. І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш? Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці? Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого
Коментарі