Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Елена

46 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 47-57 років

Очень больно...

 • 28.02.22, 23:57
Я русский, родился и вырос в Украине и это мой дом и украинцы мои братья, и когда всякое быдло лезет в мой дом, дом моих братьев, ломают всё на своём пути, убивают братьев ,сестёр, детей .... То я соромлюсь шо знав вас и миркував шо ви краще , ніж про вас каже весь світ.... Брати Українці , вибачте мені, шо я погано і не грамотно пишу, я навчусь, я гарно розумію, сносно балакаю, але пісорчук з мене ще той... Я пишаюсь тим шо народився та виріс в токой країні і з такими людьми , ви моя родина, хоч іноді сваримось, гніваемось, то все пусте, відгемселимо оту падлюку, шо прилізла нас вбивати, пом'янемо героїв, відамо пошану всім хто хвилювався за нас, уклонимось землі нашей рідной , і засукав рукави, наведемо разом лад в нашій оселі... І знов залунають самі гарні пісни, а якіж гарні гуморески, ось де так гарно співають дівчата - на Україні , а які пісні , де краще знайти : Ніч яка місячна, зоряна ясная...
Чим я не хохол, я все це щіро кохаю, я з цим виріс, я за це життя покладу хоч іноді і чюби тріщали, та миж ріднесенькі, хоть спочатку побьемось, потім гарно нажремось, до дівчат позаграваєм разом пісні заспіваєм. На знак пошани братам моїм хохлам ріднесенькім, гуморесочка нехай пролуна до вух кожного кацапа, шоб почувши ті слова, дупи розирвало...
Ой достало мене те, що зараз твориться,
Аж горить, бажання є, кровушкі напится,
Ой ворожаж кров смачна, доки ще тепленька,
Яж таким не народився, кажи правду, ненька.
Я боюся сам себе, від людей ховаюсь,
А як ворога побачу, з гнівом не вправляюсь.
Цеж як надо було так, так браів достати,
Вражу кров щоб пили ми, і раділи мати.
Було думав, міркував , може я сказився,
Тут сусідка гарна йшла, я аж задивився,
Задивився і забув про ту кров ворожу,
Хтоб побачів мене так, мою мильну рожу.
Слава Боже, то не сказ , марно я лякався.
То вражини нас достали, от і хвилювався
От брати, кажу я вам, рвіть ви ту вражину
За батьків, за діточок, за неньку Україну.
Прошу вибачіти за помилки, я навчюсь.
Ганьба окупантам!!!
Крим наш, і ми вас у тій калюжі втопимо!
Домбас наш, і ми вас під кожним теріконом поховаем !
Велика пошана воїнам поклавшим життя за нашу Україну!!!
Велика пошана воїнам , бережіт себе як нас , ми молимось за вас хлопці, ми едині !!!! В наших жилах тече не кров, а жовтоблакитна ріка котра разом стае безмежним морем коте любити може як ні хто, котре співате може як ні хто , котре ганьбити може як ні хто, котре гнівается як ні хто!!!
Та нехай цей гнів птужною хвилею змиє з тіла нашей неньки України, ото бидло, котре нализло до нас, нехай та хвиля кружляе усім світом і не дає покою тім падлюкам шо поналізли, хай увесь світ бачить і знає, Хто з сокірою прелізе, заберемо оту сокіру, а замість неї гранату в дупу, нехай літае, а ми заспіваємо: чому я не сокіл, чому не літаю...
Потім під байки реготати , низенько взлетів, мабуть дощь буде... От і гарно, а то тепліє, весна на носі, хай оту гидоту змиє...
Слава Україні !
Слава героям!
Вічна пам'ять загинувшим хлопцям!
Велика пошана їх батькам!
15

Коментарі

11.03.22, 00:37

нас, русских, здесь много. но русский - не значит враг. мы все здесь, это наш общий дом и мы всё ненавидим тех, кто убивает наших и рушит наш дом. ладно, наверное, не все. но очень многие. я всегда говорила, что я русская. во мне намешана кровь русских, поляков и украинцев. но в эти дни я всем говорю, что я украинка. моя семья здесь. старая мать. никто из нас не уехал. хоть меня сейчас зовут в несколько стран. а как я брошу своих? и вообще, русский и россиянин - это разное.

  21.03.22, 00:44Відповідь на 1 від bagheera

  Ну так і пиши що ти російськомовна українка

   31.03.22, 00:58Відповідь на 2 від Морра

   Ну так і пиши що ти російськомовна українка
   я можу українською, але російська мова моя рідна. я розмовляю чотирма мовами і ще деякі розумію. але швидко розмовляю я лише двома: російською та англійською. та думаю також. потому и разговариваю на этих двух . просто сейчас моя позиция принципиальна. сейчас я украинка.

    41.03.22, 01:44Відповідь на 3 від bagheera

    Так я ж і кажу - не пиши русская, пиши російськомовна українка, або просто Українка

     51.03.22, 01:50Відповідь на 4 від Морра

     Так я ж і кажу - не пиши русская, пиши російськомовна українка, або просто Українка
     вот так сейчас и пишу - украинка!!! не все понимают. но это их проблемы.

      Гість: alt-code

      61.03.22, 03:28

      Я теж російськомовна українка

       71.03.22, 04:09

       Я думаю у вас нет причины так сильно расстраиваться
       Кожна хата своим напхата ( возможно допустила ошибку)
       Я , можно сказать чистокровная украинка , папа/мама насколько они помнили их предки были украинцы . После войны поехали восстанавливать Донбасс .
       Там мы и родились . Родители говорили чистой украинской мовой. В школе уроки украинского языка , черчения и труда вёл один учитель , говорил через слово всеми языками . Откуда мне теперь знать украинский язык .
       Более того увёз муж по программе воссоединение семей нас в Америку , где мы и живем больше 20 лет . Теперь за моим столом на день благодарения собираемся -зять с России , невестка с Молдовы и девять внуков - как мне их делить … мы одна - семья .
       После последних событий в моей стране невозможно объяснить коллегам что случилось

        81.03.22, 07:20

        Вчора, коли йшов по вулиці і розмовляв з російськомовним другом, спіймав себе на на відчутті, що мені соромно розмовляти російською серед людей. Пишу я зазвичай російською, але в побуті розмовляю українською. Нажаль зі значним домішком суржику.

         91.03.22, 07:55

          101.03.22, 08:33

          Я вообще ералаш наций. Мама русско польская, папа немецко украинский. Я украинка думающая на русском языке.
          Не важно кто ты,важно какой ты

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна