Поки гаряче, Китай діє за сценарієм росціі

На Всекитайських зборах народних представників зареєстрований законопроект про приєднання доКитаю територій Росії, який на засіданні в п’ятницю презентувала депутат Сунь Вань Хань.

Про це повідомляє УНН з посиланням на китайський телеканал ССTV.

Як зазначено у документі, прийняття до Китайської Народної Республіки як нового суб’єкта частини іноземної держави можливо і за відсутності міжнародного договору про це, якщо:

1) у частині іноземної держави проведено референдум, на якому питання про приєднання до Китаю отримає схвалення;

2) є звернення до Китаю легітимних органів державної влади частини іноземної держави.

«Процедура буде така: ініціатор пропозиції – органи державної влади частини іноземної держави звертаються до уряду Китаю. Уряд повідомляє про це Всекитайські збори народних представників, проводить консультації з ними. У разі згоди з пропозицією вносить проект конституційного закону про прийняття частини іноземної держави до Китайської Народної Республіки, в якому визначаються статус, найменування та інші правові питання», – повідомила Сунь Вань Хань.

Крім того, вона запропонувала ще один законопроект – про спрощення отримання громадянства Китаю для жителів Росії.

«Вводиться спрощений порядок прийому до громадянства для громадян Росії. Спрощення полягають у тому, що знімаються вимоги, пов’язані з необхідністю проживання на території Китаю, наявністю законного джерела коштів для існування, відмовою від громадянства Росії; термін для отримання громадянства – два місяці, а не рік. Ці законопроекти можуть стати інструментом геополітичної затребуваності Великого Китаю», – вважає Сунь Вань Хань.

Зауважимо, Росія ввела свої війська в Україну, мотивуючи це захистом етнічних росіян та російськомовного населення від посягань та фізичного насильства.

http://ukrgazeta.eu/the-news/news-world/14235-za-prykladom-krymskoji-intervenciji-terytoriji-rosiji-mozhut-vidijty-do-kytaju

Пояснення ситуації в Україні для росіян

Дорогі друзі! Я звертаюся в першу чергу до тих, хто в Росії, тому що, що розташовані в Україні і так відомо і зрозуміло те, про що я хочу написати. Свою замітку я вирішив скласти, отримавши вчора з Москви безліч неадекватних повідомлень і питань. У мене повне відчуття, що ніхто не розуміє, що відбувається в Києві і хочу роз’яснити свою позицію. Думаю, що маю на це право, тому що, будучи росіянином і уродженцем Москви я вже живу в Україні вже сім років, у мене тут двоє дітей, робота і викладання.

Те, що відбувається зараз в Україні не є конфліктом між владою і радикалами. Тут немає ніяких двох сторін і мови бути не може про спроби вирішити щось переговорами або закатати танками , як пропонують деякі в російській пресі . А є ось що. Чотири роки ми живемо з Януковичем. Він виграв вибори з мінімальною перевагою і масовими фальсифікаціями в східних областях. Будучи обраним , він у першу чергу наділив себе величезними повноваженнями , змінивши Конституцію. Він набрав кредитів на 35 мільярдів доларів. Він посадив свого суперника на виборах до в’язниці за абсолютно надуманими звинуваченнями . За чотири роки Україна зубожіла . Тут неможливо вести бізнес , платити податки , займатися нормальною творчою діяльністю . Медицина , освіта , комунальне господарство прийшли в повну непридатність. На цьому тлі країну перебудували під сімома Януковича , у його сина з’явилося кілька мільярдів доларів. Сам Янукович зробився третім за вартості утримання президентом світу після Обами і Путіна. Його день варто нам 2 мільйони доларів. Півроку він говорив , що всі проблеми України вирішуватися , якщо вона підпише асоціацію з Євросоюзом. Це говорилося кожен день , пояснювалося детально чому так буде. За день до підписання угод він сказав , що передумав їх підписувати , навіть не привівши причин .

У Києві на Майдан вийшло кілька сотень людей , які сказали , що хочуть угод , що хочуть щось змінити. Не те , щоб усім хотілося в Євросоюз , але в цій угоді бачилася хоч якась надія на реформи , на поліпшення життя . Люди помітингували кілька днів і стали розходитися. Коли їх залишалося п’ятсот чоловік , на них напав український спецназ «Беркут». Людей жорстоко били , переслідували по всьому центру , гвинт і садили в автозаки . Багато врятувалися тільки в Михайлівському соборі. Це викликало таке обурення , що наступного дня Майдан знову зібрався. Присутні хотіли , щоб були покарані ті , хто влаштував побиття і ті , хто віддавав накази. Так , присутні захопили будівлю міськадміністрації і намагалися пройти до адміністрації президента , але озлоблений мільйон чоловік взагалі складно контролювати. Тоді ще ніхто не вимагав відставки Януковича. Люди сказали , що просто стоятимуть на Майдані , поки винних не покарають. Через десять днів Майдан спробувала без пояснення причин взяти штурмом міліція. Нічого не вийшло . Після цього протягом місяця почався свавілля . Людей , пов’язаних з Майданом стали відловлювати , викрадати , катувати і вбивати. По місту стали бродити бандити , так звані « тітушкі » і нападати на всіх , хто їм не подобається. Майдан стояв . Місяць по тому депутати Януковича незаконно без дотримання процедури прийняли пакет законів , який фактично оголошував всіх людей на Майдані злочинцями , яким належить за п’ятнадцять років. На цьому тлі Янукович не хотів нікого карати за перший розгін , нікого звільняти , ні про що не збирався говорити . Зрозуміло, що люди зневірилися і , не знаючи , що їм робити , пішли на штурм урядового кварталу. Адже їм все одно тепер належало за п’ятнадцять років. Почалися бої. За Україну піднялися всі області крім Донецької та Криму. Все. Ніякого розколу України немає. Це дурість і нісенітниця. Тоді Янукович злякався , відправив уряд у відставку і скасував репресивні закони. Майже місяць тривало перемир’я. Весь цей місяць він обіцяв щось зробити , вів переговори. Весь цей місяць готувалася операція по зачистці Майдану , до якої залучили російських службистів .

Позавчора мало відбутися засідання Ради з питань нової конституції, що обмежує повноваження президента. Там же повинні були голосувати за кандидатуру нового прем’єр -міністра. Активісти Майдану вирішили влаштувати у Ради мітинг , щоб таким чином нагадати депутатам про їхні зобов’язання . Коли активісти йшли до Раді їх зустрів беркут і тітушкі . Людей почали бити , закидати камінням. По них стріляли гумовими кулями з дахів і жбурляли коктейлі Молотова . Люди розсіялися і відступили. Після цього почався штурм Майдану. Все було підготовлено заздалегідь. У Києві закрили метро , усе шосе у міста перекрили бетонними блоками і камазами . У центрі міста відрубали електрику і зв’язок . Вони думали взяти Майдан за дві години і придушити протест. На наступний ранок місто збиралися зачистити . Але Майдан вистояв , хоча беркут використовував під час штурму БТРи , водомети і гранати з болтами. Служба Безпеки України роздала тітушкам зброю. Тітушкі стали стріляти у всіх перехожих , розоряти магазини , їздити по місту і підпалювати автомобілі . Не знаю , що було б , якби в цю ніч Майдан взяли. Але не взяли.
Вчора повстала половина країни. Метро все ще не працює. У місті важко переміщатися , збройні тітушкі вбивають людей всюди, в тому числі і в моєму районі. Беркутівці і міліція хапають людей , катують і забивають їх на смерть . Поранених людей вивозять навіть з лікарень , кидають їх в автозаки і відвозять у невідомому напрямку. Сьогодні коли внутрішні війська здригнулися , у беркутівців і тітушек з’явилися автомати. Щойно на Майдані снайпер розстріляв десятки людей. Янукович постійно викликає в місто вже не внутрішні війська , а армійські підрозділи в повній амуніції .

Ви вдумайтеся . Вчора говорили про вісімдесяти загиблих і тисячах поранених . Більшість цих людей позбулися рук , очей , у багатьох спалених трахеї і легені , тому що газові гранати застосовували нещадно. Лікарні переповнені . Тітушкі нападають при цьому на лікарів і палять швидкі .
У цій ситуації я хочу сказати , що тут немає поділу на боку . Янукович – вбивця і тиран , абсолютно неадекватна людина , якого нічого не цікавить окрім збереження власної влади. Тут не може бути двох думок , як не може бути двох думок , коли ми говоримо про Гітлера . Те , що вимовляється в Росії , про амбітного Кличко і про те , що Майдан треба задавити танками , штовхає наші країну до такого неприйняття один одного , якого не було в нашій спільній історії ніколи . Не вірте російським ЗМІ , навіть ліберальним. Немає ніякого протистояння. Є неадекватний , хвора людина з бандитським минулим , який хоче втопити країну в крові.

Усім, хто в Росії , пропоную задуматися . Цього не було б , якби не Путін , який Януковича підтримував і переконував його розігнати Майдан , застосувати жорстокість. Врахуйте , що беркутівці думають точно так само як Путін. Вони пов’язують на свою форму георгіївські стрічки , які , боюся , скоро стануть символом те саме що свастики . Відповідальність за події в Києві лежить на росіянах , схиблених на своєму великодержавний шовінізм . Росія , яка вибудували один з найогидніших політичних режимів в історії , яка підтримувала і підтримує в світі всіх людожерів , починаючи від Лукашенка і кінчаючи Асадом , винна в тому, що відбувається в першу чергу. Тут у Києві мені соромно за те , що я росіянин .

Я впевнений , що через пару років , коли в Росії скінчиться нафтова рента , пропадуть гроші і з’ясовується , що Путін нічим не вміє керувати , почнеться теж саме. Регіони почнуть спалювати будівлі владних структур , а автономні республіки будуть відділятися . І тоді залишиться Путін зі своїм мільйоном поліцейських , півмільйонним ФСБ і мільйоном членів « Єдиної Росії». І він буде топити Росію в крові так само, як це зараз робить Янукович. Тому що інакше вони не вміють. Тоді всі в Росії точно зрозуміють , що тут відбувається . А поки можете насолоджуватися Олімпійськими Іграми і поїздками в екзотичні країни. Залишилося недовго.
ВОЛОДИМИР ГРОМОВ .

http://uagolos.com/pojasnennja-sytuaciji-v-ukrajini-dlja-rosijan/

Останній блок-пост у голові...

Міський голова Донецька Олександр Лук'янченко оголосив, що найближчим часом будуть відкриті контрольно-пропускні пункти (блок-пости) на всіх трасах, які ведуть до міста. 

Дети регионала Царева предпочли России Европу

Дети регионала Олега Царева, противника евроинтеграции и сторонника отношений с Россией, учатся в Европе. На страницах 18-летнего Максима и 14-летней Ольги в Facebook указано, что они посещают учебные заведения в Великобритании.

Максим и Ольга отметили, что оба учились в лицее №100 Киева и сейчас живут в Днепропетровске. В то же время указано, что сейчас парень "грызет гранит науки" в Даремском университете (Durham University) в Англии, перед этим учился в Chigwell School and Worksop College. А девушка - в школе Gordonstoun в Шотландии.

У Максима на странице размещены пять фотографий. На двух из них он изображен сам, еще на одной - с другом Кириллом Кутаковым из Эстонии. На других фотографиях - разноцветные шарики и жираф на фоне скоростной трассы. Под фото ширафа отец Максима Олег Анатольевич оставил комментарий: "Крутой профиль. Парень из Африки среди цивилизации".
На странице дочери регионала фотографий больше - студийные, на фоне настенных граффити, с друзьями.

Также интересным является тот факт, что детям гомофоба Царева нравится группа "Placebo", участники которого не скрывают, что они геи. Ольга разместила на странице фото Дэвида Боуи, а также себя в футболке с изображением этого певца, который называл себя бисексуалом, отмечает Таблоид.

У девушки на странице ни слова о политике. А вот Максим 27 января подписался под петицией о запрете деятельности "экстремистской группы "Правый сектор".

Младший ребенок Олега Царева - 5-летний Игорь. Под фото отец в Facebook написал: "Из дома присылают фотографии. Сын принес в школу торт, который сам приготовил. Это было домашнее задание"

Напомним, Олег Царев недавно предложил превратить Украину в федерацию, а в январе со своей семьей путешествовал по Европе. У Царева четверо детей - 18-летний Максим, 14-летняя Ольга, 10-летняя Екатерина и 5-летний Игорь.

http://glavnoe.ua/news/n164065

Cвященик порадив митрополитові цілувати Януковича в одне місце

Скандальний священик з Волині Віктор Мартиненко написав лист керівництву УПЦ МП, у якому пояснив, чому рекомендував владиці Павлу Лебедю «поцілувати Януковича у сраку»

З приводу повісток ДАІ учасникам Автомайдану

З приводу повісток ДАІ, спочатку уважно читаємо:

www.pravda.com.ua/articles/2014/01/10/7009266

http://umdpl.info/index.php?id=1388827139

Потім заповнюємо інтерактивну форму:

http://eurozahyst.org/content

...і чекаємо дзвонка юриста 2 години.

Якщо ніхто вам не зателефонував, дзвонимо самі:
044 220 17 71
063 753 13 45
068 717 09 82
063 127 63 50
068 717 09 63
Координатори:
063 481 53 41
068 894 85 57
Електронна адреса: eurozahyst@gmail.com

Ще одна група юристів в FB для юридичного захисту автомайданівців https://www.facebook.com/groups/jurzahyst — разом із  Dmitry Bulatov та ще 2.


http://cenzoriv.net/index.php?name=news&op=readfull&news=5063

Как легко обойти правительственные ограничения на чтение сайтов

В связи с тем, что донецкий режим ввел в Украине закон, одиозный даже по иранским меркам, о внесудебном блокировании новостных сайтов, предлагаем нашим читателям задействовать резервные способы доступа:

- самый простой – введите свой email в форму внизу сайта, чтобы ежедневно получить новости на электронную почту,

- загрузите сайт в рсс-читалку вроде feedly.com,

- используйте броузер tor (он доступен для скачивания на русском),

- наиболее удобно – попросите продвинутого пользователя настроить вам Google DNS.

Эти методы будут действовать, пока правительство не заставит провайдеров закупить дорогостоящее оборудование для пакетного анализа трафика.http://hrabro.com/52948

Как научно-технический прогресс погубит путинскую Россию

Стаття велика, тому копіювати сенсу не бачу. Але стаття дуже цікава!

http://www.charter97.org/ru/news/2014/1/15/83941/

Донбасс не кормит, а объедает всю Украину

Принцип бюджетной системы о справедливости и беспристрастности в распределении расходов бюджета Украины не соблюдается при формировании субсидий, текущих и капитальных трансфертов предприятиям, учреждениям и организациям.

Такие выводы обнародовали эксперты Лаборатории законодательных инициатив, которым удалось проанализировать данные, полученные в ответ на запрос о получении публичной информации от Государственной казначейской службы Украины.

Эксперты отмечают тот факт, что доля Донецкой области в ВВП Украины в 2010 году составляла всего-навсего 12%, а общая сумма полученных этим регионом субсидий составила 21%, а уже в 2011 году регион получил еще больше инвестиций — 27% от общегосударственной суммы.

Такая же ситуация и в Луганской области — при доле в ВВП Украины в размере 4%, сумма полученных этим регионом субсидий была на уровне 8% (2010) и 11% (2011).

Для сравнения, например, в Днепропетровской области ситуация абсолютно противоположная: при доле региона в общегосударственном ВВП в 11%, область получила всего-навсего 2% указанных субсидий и трансфертов в 2010 году, и 3,8% — в 2011 году.

Представители Лаборатории законодательных инициатив отметили, что в прошлом году три региона — Киев, Донецкая и Луганская области — получили 56% от всего объема 31,2 миллиардов гривен субсидий и трансфертов.

По материалам: prostofinansy