хочу сюди!
 

Марина

46 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 39-46 років

Банда акушера Макаренка захопила МАЕМ


В Україні налічується чимало організованих рейдерських груп. Кількість ворожих поглинань сягає три тисячі на рік.  Влада визнає, що дев’ять з десяти атак закінчуються захопленням, а рейдери рахують мільярдні зиски.  Їм допомагає розбещена судова і правоохоронна система. При цьому раніше захоплювачі намагалися уникати публічного розголосу  —  але зараз вони ніби хизуються перед телекамерами. Приклад: захоплення Міжнародної академії екології та медицини.

Міжнародна академія екології та медицини заснована у 2011 році. Вона готує фахівців з лікувальної справи, стоматології та фармації. Загалом у МАЕМ навчається близько семисот студентів, чверть з яких – іноземці.

 Керівництво закладу обрало ефективну маркетингову стратегію. Це дозволило Академії швидко набути світової популярності. На піку розвитку було прийнято рішення збільшити  склад співзасновників.  Ректор Академії Михайло Салюта запросив у партнери  пана Макаренка, впливового керівника Київського пологового будинку №5.

Михайло Юхимович не звернув увагу на моторошні чутки, що супроводжують цю людину з кривавих дев’яностих. Дарма… Є підстави вважати, що Макаренко на підконтрольну оффшорну компанію  отримав 30 відсотків статутного капіталу Академії. Безкоштовно, до речі. А потім, ймовірно, саме він організував рейдерський напад на легковірних партнерів.

План захоплення Академії був ретельно опрацьований. Спочатку у «бій» пішла прокуратура Подільського району Києва. Слідчий, лякаючи Михайла Юхимовича ув’язненням, провів численні обшуки.  Слідом за прокурором  до ректора завитав заступник Макаренка Володимир Титикало. У супроводі бійців Титикало озвучив вимоги рейдерів: заява про складання повноважень ректора і передача ще 30 відсотків корпоративних прав. У разі відмови проміж строк пролунала погроза вбити Михайла Юхимовича та його доньку — Вікторію.

Після того, як Михайло Салюта виконав вимоги рейдерів, відбувся, такий собі, «таємничий» збір засновників. Першою особою Академії за підробленими документами стала Дорошенко Ірина Василівна, колишній акушер-гінеколог п’ятого пологового будинку міста Києва.

Пані Дорошенко, яку студенти та викладачі охрестили «псевдоректоркою»,  привела з собою армію адвокатів. Майже усі – колишні правоохоронці. Для силових дій їм знадобились тітушки. Біля кабінету псевдоректорки  був виставлений пост Поліції охорони. Так би мовити, для забезпечення громадського порядку.

На цьому етапі до протидії рейдерам підключився відомий правозахисник Едуард Багіров. Юристи, активісти та журналісти очолюваної ним Міжнародної громадської організації «Міжнародна ліга захисту прав громадян України» призупинили беззаконня.

Керівників силових органів попросили взяти справу на особистий контроль та викорінити рейдерів у своїх лавах. Проте інерційність державної правоохоронної системи грає на руку злодіям. Також цілком можливо, що правоохоронці отримали хабаря, щоб затягнути час. Так чи інакше, Дорошенко встигла виготовити печатку і відкрити банківський рахунок. До кишені рейдерів потекли гроші іноземних студентів.

Роль поліцейських підрозділів у цьому конфлікті встановитиме слідство. Проте особливе обурення викликає Поліція охорони, яка поспіхом взяла об’єкт під охорону. Потім, після звернення правозахисника, колишня ДСО підозріло довго перевіряла законність своїх дій.

Зараз легальне керівництво Академії марно шукає захисту у начальника Департаменту Поліції охорони генерала Будника.

Тим часом з’являються нові  беззаперечні докази злочинної діяльності Макаренко, Титикало і Дорошенко.  Зокрема, шахрайські дії щодо зміни дат в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Адвокат Ганна Здоренко це довела.

Рейдерів охопила паніка.  Дорошенко почала запевняти, що не знає ані свого колишнього керівника, ані безпосереднього виконавця рейдерського захоплення – Володимира  Титикала.

А ще є такий Роман Титикало, депутат Київської обласної ради.  Молодший брат рейдера з пологового будинку №5. Роман є керівником адвокатського бюро «Титикало та партнери».  А в раді він відповідає  за взаємодію з правоохоронними органами та боротьбу з корупцією.  Паралельно Роман Титикало очолює Союз захисту прав підприємців і, так би мовити, бореться проти рейдерства. Зв’язки братів Титикало ведуть до Верховної Ради і до депутата Арєва.

Виникає питання: хто насправді смикає за ниточки?.. Псевдоректорка прямих відповідей уникає.

Студентська спільнота зараз розгублена. Навчальні плани під загрозою. Інформація про рейдерське захоплення Академії дійшла до іноземних дипломатів. Ситуація погрожує Україні великим міжнародним скандалом  з країнами Азії, Африки і Близького Сходу.

Наша версія

0

Коментарі