"Сфера застосування технологій альтернативних джерел енергії широка. Це, як державний сектор економіки, так і приватний.
Альтернативні системи енергозабезпечення на основі сонячних батарей показали свою ефективність в установці для будь-якого регіону. Вітрогенератори чи вітряки можна встановлювати і обслуговувати у важкодоступних районах, де середньорічна швидкість вітру від 4 м / с і більше. Сонячні колектори прекрасний варіант для виробництва теплової енергії і знаходять застосування в опаленні й одержання теплої води. Основні типи сонячних колекторів поділяються на такі типи: це плоскі сонячні колектори, сонячні поглиначі, сонячні колектори на основі концентратора з лінійним фокусом, вакуумовані трубчасті колектори. Поряд з цим, також застосовуються і сонячні повітряні колектори. Це системи альтернативних джерел енергії добре підходять для підтримки позитивної температури всередині будинку та прилеглих приміщень, а також використовуються для сушіння ягід, сіна, грибів і навіть пиломатеріалів.
Серед відновлюваних, потенційних джерел енергії все більше виділяються новітні системи виробництва палива, засновані на процесах так званої "Відновлювана нафти". Розробкою таких систем розвинені країни вже давно займаються на державному рівні. Системи "Відновлювана нафту", дозволяють налагодити виробництво палива, використовуючи технології переробки масел, які отримують з будь-якого трігліцерідного сировини, що поставляється з сільськогосподарського сектора економіки. Це можуть бути зернові та зерняткові культури, водорості, тваринні жири, відпрацьовані жири та олії, енергоємні культури біопалива та інші компоненти, що використовуються в якості трігліцерідного сировини."
http://ecoenergy.dilovamova.com/index.php?page=4&edmspn=1&edmspw=%C0%EB%FC%F2%E5%F0%ED%E0%F2%E8%E2%ED%B3-%E4%E6%E5%F0%E5%EB%E0-%E5%ED%E5%F0%E3%B3%BF
Про поділитись враженнями стосовно та званої "альтернативи".