хочу сюди!

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Барселонаааа!!!

Неймовірний камбек після 0:4 від ПСЖ. В ЖИТТІ НІЧОГО ПОДІБНОГО НЕ БАЧИВ, хоча вболіваю років з 8 приблизно і навіть дивився на стадіоні супер матч Динамо-Баварія на суперкубок УЕФА у 76-му. Але ТАКЕ...
Нагадую, у Парижі Барса ганебно пролетіла 4:0. Тобто вдома тре було забивати 4 щонайменше. Аби був хоч екстра-тайм. Почалося непогано, на 4-й хвилині 2 тайму рахунок був вже 3:0, тобто перспектива була непогана. Але Барса прикро привезла гол у свої ворота на 62-й хвилині unsmile Ну, думаю, все... Тепер, за рахунок голу на чужому полі, Барсі тре вже 3 забивати...  Але - якщо швидко заб'ють, ну хоч 1 до 80-ї хвилини ще є хоч якісь шанси. Але... 88 хвилина - ще нічого. Все, я вже ні на що не сподівався, бо дива бувають лише у казках... Але - на 89-й хвилині рефері ставить пенальті на користь Барси (абсолютно справедливий нмд). За звичай всі стандарти виконує Мессі, але зараз підійшов бити Немар - є! Барса кидається у атаку - штрафний! Ближче до лівого кута штрафного майданчику. Знов таки, Мессі віддає бити Неймару - бездоганно у ліву дев'ятку! 5:1! Але тре ще один забивати, а час вже вичерпано! Суддя додає 4 хвилини. І ось, на 4-й доданій хвилині Серхі Роберто випереджає всіх після навісу і правою перекидає голкіпера!!! 6:1 !!!!!! Боже, я просто не міг повірити своїм очам! Виходить, що дива таки трапляються - правда з тими, хто цього сильно прагне і напружується заради цього.
За 30 сек. приблизно лунає фінальний свисток. Боже, що на трибунах, що з Луїсом Енріке - це неймовірно! Друзі, такого в історії футболу ЩЕ НЕ БУЛО! По-білому заздрю тим 100 тис. вболівальників, що мали щастя відвідати цю історичну гру. Такий вир позитивних емоцій - можна на 10 років за 10 хвилин помолодіти smile
Вітаю всіх фанів Барселони, та й взагалі любителів футболу. Хто дивився - ви побачили непересічну подію про яку ще будете онукам розповідати.