При якій температурі кішки можуть вижити на вулиці в мороз?

Більшість людей в селах без якихось побоювань випускають своїх лохмастиків під час зими на вулицю, хоча відомо чимало випадків, коли ці тварини замерзали на смерть в міцні морози. Щоб не дозволити цього, будь-який господар кота, який вільно гуляє на вулиці, зобов’язаний знати, коли котика небезпечно відпускати на прогулянку. При якій температурі коти здатні вижити на вулиці? Чи мерзнуть? Як організувати будку тощо, залишаючи кота зимувати на дачній ділянці? Як зрозуміти, що кішка замерзла, і що робити в даній ситуації? Вопросів більше ніж видповідей.
Мій приблуда на дачі все літо крутиться у нас, а коли ми ґдемо то лишаємо в сарай у вікні отвір для кота. Ну про їжу - миші йому в поміч. А у вас?

В кімнаті 12 градусів тепла

Як задовбали ці відключення світла. Котел не працює. Це якійсь пі....
Чому взагалі відключають світло? Тому що через обстріли і пошкодження в енергетичній системі є дисбаланс, який може призвести до масштабних аварій. Відключення стабілізують енергосистему. Окремі райони не відключають, тому що на тих лініях є об'єкти критичної інфраструктури

І знову я не вгадала своїй хресниці

Я засмучена, тому що на День народження Анютки ми з чоловіком подарували міні синтезатор для дітей, іграшковий але дуже класний. Привезли, батьки зраділи. І тут Анютка придивляється і в сльози. Каже я хотіла горку. Ми кажемо яку горку, диви яку ми красу принесли.

Далі сльози соплі. Виявилося що в розвиваючих заняттях в Веселці стоїть спортивний куточок з горкою. Анютка такого хоче. Порила в інтернеті і розумію що така спортивна горка недешева. Склалися разом із сеструхою і купили спортивного куточка Акварелька. А синтезатор слава Богу повернули в магазин

Чи потрібно серйозно підходити до переносу сайту на новий двіжок

Чи потрібно серйозно підходити до переносу сайту на новий двіжок?

Хочу залишити свої спогади на цей "біль" переносу сайта з одного двіжка (вордспрес) на опенкарт. В загальному воно зайняло місяць часу. Підготовка звичайно має буті розпочата з написання ТЗ для сайту дитячих товарів. Але самий треш починається коли треба тестити роботу і виявляти баги. Я навіть маю список поінтів на що треба звернути увагу, щоб зекономити нерви та час. Про це напишу згодом - треба бігти.

Болгарська весна для українських біженців

Березень зустрів холодною погодою і розгубленістю. Ми приїхали в Болгарію з собакою та дітьми.

Діти обмежені в іграх на дитячих майданчиках, тому що із цим в Варні, Несебр дуже туго. Здебільшого сиділи вдома або їзділі в ТРЦ.

Хочеться подякувати Болгаріі за захист і усе, що вони намагалися зробити для українців. Хоча рівень комфорту життя в Україні набагато вищий за цю країну.

Болгарські курортні міста запропонували проживання в їх отелях 3 та 4 зіркових із трьохразовим повноцінним харчуванням. 
Прогулянки вздовж морського узбережжя терапевтично вплинули на усіх. 

Подарок на Николая и Новый год ребёнку

Вы тоже ломаете голову: что подарить ребёнку на праздники.
Праздников много, денег - меньше ))
Кто где черпает идеи? Мне помогли подруги советом. Но прочитала статью - и решила купить шалаш вигвам и кресло-пуф в виде игрушки ЖДУН ))))

Что подарить мальчику или девочке на праздник?

Вас пригласили на праздник маленького непоседы, или грядет особый день в жизни вашего малыша – день рождения? Главным поводом для радости виновника торжества, являются, конечно же, подарки, которые преподносят родители, бабушки и дедушки, друзья и знакомые. Вы не знаете, что преподнести маленькому виновнику или виновнице торжества?  Что подарить крестнице на годик или что подарить ребенку на новый год? У нас есть несколько идей, читайте до конца по ссылке

Кровать машина с подсветкой

Ура, ура ура ура. Наш папа таки дал добро на покупку Виталику этой шикарнючей кровати машинки с подсветкой турецкая !!!!
Как получим - выложу фото. https://neposedam.com.ua/group_Driver

Ещё заказали матрас 90*190, постельное бельё с гоночной машиной и письменный стол. Я жду её.

Достаточно ввести в поиске «детская кровать машинка купить Киев» от ТМ Виарино, Step2 и прочие. Но мы рекомендуем не тратить время! Ведь в нашем магазине Непоседа Киев можно приобрести множество высококачественных моделей кроваток по приемлемой стоимости.

Детская кровать машина с подсветкой и звуковыми эффектами

кровать машинка
Детская кровать машина с подсветкой и звуковыми эффектами - мечта моего сына. И вот я готовлюсь к покупке на   Новый год, потому что цена на кровать - машину высокая. В среднем из крутых красивых и достойных - это от 15 000 до 29 000 грн. Но тут уже (аж слюни потекли) и звуки гонок, звуки мотора, и лед-подсветка колес, крутая подсветки нижней части машинки, светятся фары. Никакие убожища из ДСП не идут в сравнение и не обсуждаются.

Мне понравились три модели кровати в белом и красном цвете. Совет и помощь зала - приветствуется (какая же практичнее) ?
Адекватные цены на кровать+матрас+сборка. И чтоб ещё и гарантийное обслуживание, нашла в двух местах: https://neposedam.com.ua/group_Driver и Забава.

Достаточно ввести в поиске «детская кровать машинка купить Киев» от ТМ Виарино, Step2 и прочие. Но мы рекомендуем не тратить время! Ведь в нашем магазине Непоседа Киев можно приобрести множество высококачественных моделей кроваток по приемлемой стоимости.

Осанка прежде всего - нужен правильный стол или парта

Когда речь идет о здоровье детей-тут шутки и халатность ни к чему. Уроки с каждым днём занимают все больше времени. Удобными должны быть и стул и стол. Выбор мучителен и непрост.
Парта Розумник https://nepoceda.kiev.ua/detskaya-mebel/pismennyj-stol-parta/ и к нему стул растишка Универсал - впринципе оптимально недорогой вариант. Взвесили все за и против. Вердикт-можно брать для ребёнка. Отзывов масса и все неплохие.
Высота от 56см до 77см. Нормально и хватает на долгий период. Обработка у стола Розумник кромки и древесины хорошее. Есть небольшой функционал-вместе с полками или шкафом-достаточно.

Спортивный уголок-трансформер

Уголок-трансформер легко размещается в квартире, раскладывается и раскладывается за одну минуту. Детям от 2 до 18 лет.

Вчера провели тестирование на группе детей 3-12 лет. Игра была шумной и долгой. Уголок надёжно стоял и выдержал все фантазии малышни. Вердикт-можно брать.
Сторінки:
1
2
попередня
наступна