Партия " Батькивщина" призывает украинцев собраться на митинг под Верховной Радой в четверг , 7 ноября, когда парламент будет рассматривать законы , которые могут окончательно гарантировать подписание Украиной Соглашения об ассоциации с ЕС.
Об этом сообщает пресс - служба партии, передаетЦензор.НЕТ.
"В четверг в парламенте должна окончательно решиться судьба нашей страны. Позиция "Батькивщины" неизменна: мы вместе с партнерами обеими руками за вхождение Украины в Европейский Союз, а потому голосовали и будем голосовать за все законы, необходимые для этого. А вот для Януковича и его партии завтра состоится тест на европейскость", - говорится в сообщении.
Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Это будет раскол страны, - Кучма и Кравчук уверены, что Украина дорого заплатит за провал ассоциации с ЕС
"Мы предлагаем людям помочь «регионалам» сделать правильный выбор и проголосовать за закон о лечении Юлии Тимошенко за границей, что является практически последним препятствием на пути к судьбоносному соглашению. Поэтому призываем всех, кому не безразлично собственное будущее, кто хочет жить в свободной демократической стране, а не в дремучем и унизительном "Таежном союзе", собраться под Верховной Радой и четко продемонстрировать, чего хочет настоящий украинец!", - подчеркивается в заявлении.
Ожидается, что митинг под Верховной Радой ( ул. Грушевского, 5 ) начнется в 9.00 7 ноября.Источник:http://censor.net.ua/n258679Источник:http://censor.net.ua/n258679
Коментарі
Alter ego*
417.11.13, 01:19Відповідь на 39 від Lюмен
Я тобі СТО РАЗ писала який у мене нетбук. Постійно всіляка фігня він найменшого дотику з'являється! Так що "звиняй"!
Lюмен
427.11.13, 01:21Відповідь на 38 від Alter ego*
"радикально", припини, бо запишу тебе у радикали Шляшка
Ось наприклад сьогодні С14 та Ігор Мирошниченко у Києві зруйнували КАМЕННИЙ ПАРКАН на Позняках (довелося хлопцам молотками працювати).
Але ж це не стає "топ-новиною" у ЗМІ.... А це реальна допомога (бо Київ вже так забудували, що скоро ходити буде ніде).
Alter ego*
437.11.13, 01:21Відповідь на 39 від Lюмен
МОЛОДЦІ! А у інших містах те ж саме? Може вже пора щоб столиця переїздила в Херсон?

Alter ego*
447.11.13, 01:23Відповідь на 42 від Lюмен
А що? Якщо треба буде - я й сама до нього піду.
По крайній мірі, для мене він БЕЗПЕЧНИЙ!
Я його "вила" не боюсь.
Lюмен
457.11.13, 01:25Відповідь на 40 від Alter ego*
Не варто його ідеалізувати, він може зробити не більше, ніж ти
Він же не Бетмен (навіть труси на штани зверху не вдягає)...
. Зібралося декілька десятків людей й так скандували, що Лобатюк рознервувався та забрав усі звинувачення на адресу хлопців.
З маленьких справ складаються великі.... Ось сьогодні у черговий раз пікетували суд по Лисенко, Бойко та Грузинову (яких хочуть ув"язнити за "напад на Горіну" та побиття Лобатюка 18 травня, це один з "титушок"
Тобто велика вирогідність, що вони вийдуть на волю. А будуть на волі такі КОЗАКИ, будуть гоняти ментовську сволоту й рейдерів.
Lюмен
467.11.13, 01:26Відповідь на 44 від Alter ego*
ти йому не цікава (у тебе немає у штанах того, шо його може зацікавити)
Alter ego*
477.11.13, 01:29Відповідь на 46 від Lюмен
Я йому подаруночок в "Казанові" куплю.
Напольний варіант.
Lюмен
487.11.13, 01:29Відповідь на 43 від Alter ego*
та нє, у столиці взагалі найкраща організація.
може з часом й у вас щось нормальне вдасться створити
просто ломати паркан - не важко... так, навколо стоять міцні відморозки з палками, але жоден його удар не зупинить твій. але це порятунок людей, від чергового одоробла...
Alter ego*
497.11.13, 01:31Відповідь на 45 від Lюмен
Ото за ті дитячі ігри зі сніжками така фігня?
Ну і хто дурень?


Lюмен
507.11.13, 01:32Відповідь на 47 від Alter ego*
у нього таких подарунків вистачає
