хочу сюда!
 

Ирина

35 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 31-43 лет

У Бога немає рук,крім твоїх... тож допоможи собі сам

 Я вчиню за словом твоїм. (Бут.47:30)  то ось зроблю Я за словом твоїм, ось Я даю тобі серце мудре та розумне, так що такого, як ти, не було перед тобою й не встане такий, як ти, по тобі. (1Цар.3:12) Гріх їхніх уст слово губ їхніх, і нехай вони схоплені будуть своєю пихою, і за клятву й брехню, яку кажуть! (Пс.58:13) Лагідна відповідь гнів відвертає, а слово вразливе гнів підіймає. (Пр.15:1) Радість людині у відповіді його уст, а слово на часі своєму яке воно добре! (Пр.15:23) Золоті яблука на срібнім тарелі це слово, проказане часу свого. (Пр.25:11)

Думка могутня і творча. А оскільки думки вимірюються словом і виявляються словом, вони пов'язані з мовою. Спочатку дуже складно впливати на думку, але через слово, шляхом повторення можна створити певну мисле-форму, яка впливатиме на наше життя. Мову набагато легше контролювати, ніж думки. Але думки можна контролювати через мову. А якщо ми доб'ємося успіху в роботі із словом, ми зможемо контролювати процеси мислення. Змінивши ж мислення, можна змінити саме життя

У вимовлених словах таїться величезна сила. Багато хто навіть не підозрює, наскільки вона велика. За допомогою слова ми безперервно щось створюємо в своєму житті. Проте, ми рідко звертаємо увагу на те, що говоримо і як. Ми не замислюємося над вибором слів. Тому для досягнення Успіху ми повинні вивчити мову Успіху. Слід уважно спостерігати, яку мову ми використовуємо у внутрішньому діалозі і в діалозі з іншими людьми

У жодному випадку не можна звинувачувати за свої невдачі батьків, близьких, державу. Поступаючи, таким чином, ви топтатиметеся на місці, залишатиметеся з тими ж проблемами і розчаруваннями. Звинувачення не приносять звільнення. Вони лише забирають вашу творчу енергію.

Уважно стежите за тим, що виголошуєте у внутрішньому і зовнішньому діалозі. Якщо виявите в своєму лексиконі слова з негативним, руйнівним сенсом або слова, що обмежують ваш успіх і що заважають вашій реалізації, приберіть їх. Безумовно, що ця техніка контролю мови вимагає уваги і енергії. Але кожен, хто бажає успіху може не передавати почуті історії з негативним підтекстом, не передавати плітки, визволятися від нецензурних слів, які своєю страшною силою руйнують будь-які досягнення.

Прагніть уникати слів, що створюють умови: «якби»,  виключайте із словника слово «повинен», оскільки все, що ми робимо з обов'язку, породжує підсвідоме бажання уникнути цього. Використовуйте замість цього слова «я хочу» «я вибираю» «я вирішив». Слово «вибираю» докорінним чином змінить ваше життя. Говоріть частіше: «Я вибираю успіх». Дуже часто люди зловживають словом «але». Зтверджуючи що-небудь, ми услід за цим виголошуємо коротке: «але...» - і повідомляємо суперечливу інформацію. Контролюйте появу будь-якого «але».

Виключайте бурчання і скарги, особливо вранці, бо ви задаєте програму на цілий день. Звертайте увагу на слова і думки, які використовуєте перед сном. Краще повторювати світлі зціляючі і надихаючі слова, ніж убогі, сумні і нечисті.

11

Комментарии

Гость: Vymir1973

114.01.10, 09:12

Може це і прада, що язик мій - ворог мій"
Варто задуматись.
Дякую.

  Гость: zanyk

  217.01.10, 00:53

  Я був у Німеччині і бачив там памятник Ісусові Христові. У війну бомба відірвала памятнику руки. А по війні німці не доробляли руки, а повісили таблицю "У Бога немає рук, крім твоїх". Мене це сильно вразило!. Я зрозумів, що Бог бажає робити добро моїми руками.
  Дякую, що нагадали.

   Гость: Сова Тарас

   322.01.10, 17:01

   У Бога є все, тільки за мене Він робити не буде!
   Засмічуємо словами ефір. спілкування, життя...
   Варто контролювати себе. Може тоді стане світліше, веселіше.
   Тема піднята нормальна. тільки тепер всі шукають сексу, живуть у брехні, а нормальних мало ьай поподяться скромно..
   А даль.
   Дякую!
   Пораджу друзям почитати.

    48.02.10, 22:09

    Все і про все сказано 2000 - 5000 тисяч років тому, Треба частіше звертатись до підвалин Буття. До Біблії, до Бога. Дякую, що нагадали.

     58.02.10, 23:06Ответ на 4 от pipa1945

     Згоден.
     І Вам І собі нагадую не просто.
     Просто тка нічого не буває
     Дякую за коментар!

      Гость: kilan

      69.02.10, 00:39

      думка матеріалізується це однозначно
      думати треба тільки прохороше

       79.02.10, 09:11

       +

        89.02.10, 23:08Ответ на 6 от Гость: kilan

        Згоден.

         99.02.10, 23:09Ответ на 7 от zmi_j