Зі святом всіх вітаю!!!!!!!!!

Про велике Святе Водохреща Про велике Святе Водохреща Йордана (або Ордана, Водохреща, Богоявлення) - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня. З ним пов'язують хрещення на Йордані Христа. А ще сьогодні усі віряни обох релігійних конфесій проводять день у пості, а потім зберуться за столом на святій вечері.
Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Батька, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець – в голосі, Син Божий – у плоті, Дух Святий – у вигляді голуба. Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі посвячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що водохрещенська вода не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року. Дехто схильний вважати, що цьому сприяє срібло від хреста, який священик занурює в воду під час обряду. Напередодні Водохрещі святкується "Голодна кутя", або другий Святий Вечір. Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять - постують. Сідають вечеряти, коли вже засяє вечірня зоря. На вечерю подають пісні страви - смажену рибу, вареники з капустою, гречані млинці на олії, кутю та узвар. Після вечері всі кладуть свої ложки в одну миску, а зверху - хлібину, "щоб хліб родився". На другий день зранку ходять до церкви святити воду. Цією свяченою водою починається трапеза, нею ж кожний господар кропить усіх членів сім'ї, хату, інші будівлі, криниці. За давньою традицією, церемонія освячення води відбувалася під відкритим небом, на берегах річок, струмків, озер. Ще напередодні Йордана, з льоду вирубували великий хрест ("йордан") і ставили його поруч з ополонкою. Скульптурне зображення хреста встановлювали вертикально і нерідко обливали буряковим квасом, від чого воно набирало червоного кольору. Було прийнято також прикрашати хрест барвінком і гілками сосни. До радянських часів у день водосвяття в селах і містах влаштовувались багатолюдні хресні ходи до річки. Крім ікон і церковних хорогв учасники цих процесій несли запалені "трійці" — три свічки, перевиті зіллям васильків, чебрику та інших квіток. Акт водосвяття в багатьох місцевостях супроводжувався стріляниною з рушниць порожніми набоями. Одночасно у небо випускали голубів, попередньо прикрашаючи їх стрічками з кольорового паперу. Після Водохреща розпочинався новий весільний сезон, який тривав до Великого посту. Це був час веселощів і дозвілля. Молодь збиралась на вечорниці, сім'ї влаштовували складчини та ходили один до одного в гості з метою наблизити весну. П.С. В мене чоловік їздив вночі купатися на феофанію, репортаж скоро в фотках)) Ще прохання може в кого є гарне смс поздоровлення (з Водохрещенням напишіть будь ласка))

Студент достиг цели - он стал миллионером

  • 13.11.08, 15:34

Неимущий студент из Британии за четыре месяца стал миллионером благодаря незатейливой идее.

Студент Алекс Тью создал 26 августа сайт milliondollarhomepage.com. Суть проекта проста: на главной странице размещена сетка из 10 тысяч квадратов. Каждый из них имеет размер в 100 пикселей. Таким образом, на странице 1 миллион пикселей. Алекс решил продавать место в этой сетке всем желающим. Один пиксель стоит один доллар, а соответственно один квадрат - 100 долларов. Уже через три дня появился первый покупатель, купивший 4 квадрата за 400 долларов. Фирмы, купившие за $100 пиксели на страничке Алекса, ставили редирект на свои сайты. Популярность сайта Алекса росла как на дрожжах, ивот к Рождеству студент достиг цели - он продал рекламных площадей на 1 млн долларов, сообщает британская газета Mirror. Сам 21-летний студент не может нарадоваться. "Я же всегда был бедным!", - говорит он.

украинский аналог http://milliongrivenhomepage.com.ua/
миллионер)) чтобы себе такое придумать

Прикол (из уст в уста как говорится)....

знакомый рассказал. У его приятелей во дворе
один мужик приезжал поздно вечером на своей "четверке" с багажником на
крыше, когда мест запарковаться уже небыло, и оставалось только одно
поодаль у помойки.Как у нас водится, хлам из дома выносят тоже в
темноте, так вот, приятели эти потащили старый диван, на котором
наверно не одно поколение спало, на эту помойку.Ну в печке
такое сжечь стыдно даже. Внутрь не запихнешь, рядом - машины кругом,ну
( а поддамши были), давай прикольнемся, на "четверку" на багажник
положим...Утром - прибегает мужик к ласточке своей на работу порхать,
видно торопится,спал до последнего, а тут такая хрень на крыше.Одному
снять невозможно- поцарапаешь тачку минимум, мужиков рядом никого,
время жмет!.. Достает веревку, привязывает..


по просьбе трудящихся объясню популярно, привязывает и уезжает с диваном на работу..)))

"ВСЁ В ТВОИХ РУКАХ"...

Однажды хитрец решил перехитрить мудреца... Он поймал мотылька и подумал: спрячу мотылька в ладони и спрошу жив или мёртв мотылёк в моей руке? ...Если мудрец ответит жив, раздавлю его...а если мёртв, выпущу на свободу... Так и сделал хитрец...задал вопрос и получил ответ... "ВСЁ В ТВОИХ РУКАХ"...

Подскажите плииииз)) (не проходите мимо))

  • 11.11.08, 11:25
Привет Всем!!!
Перейду сразу к делу, у меня с мужем годовщина свадьбы 10 лет  9 декабря будет.
Ну очень хочется ему сюрприз сделать, мы ни разу не отмечали всё заняты заняты, а то и вовсе забывали. А это ребёнок сегодня задал вопрос: "Мама, а когда у Вас с папой годовщина свадьбы?". Меня осенило, в жизни так мало приятного, нужно сделать сюрприз ток вот какой? Ресторан как то сухо и не интересно, что можно придумать в закуску к ресторану? Пожайлуста подскажите плиииииииииз
с ув. ваша LAVINA

КУДА ПОДЕВАЛСЯ ПРОФИЛЬ Андрушко) ?????

  • 08.11.08, 20:31
ХОЧУ СПРОСИТЬ ВАС БЛОГГЕРЫ КУДА ПОДЕВАЛСЯ БЛОГ И ПРОФИЛЬ Андрушко)
ЕГО УДАЛИЛИ? ИЛИ ОН САМ УШЁЛ?
ЧТО СЛУЧИЛОСЬ?
ЕСЛИ КТО ТО ЗНАЕТ ОТЗОВИТЕСЬ

Нереальная политика: “Украина на грани развала”.

  • 07.11.08, 09:15
Нереальная политика: “Украина на грани развала”. В гостях Андрей Малахов.Такого я ещё не видела, после просмотра пожалуста напишите отзыв. Очень задело душу, ведь они правы.
Я взглянула на нашу страну со стороны. Это как то очень по нервам бъёт. Неужели всё так плохо. Мы живём и незадумываемся.....Рейтинг блогов

Трохи про духовне...

Чи вірити Ви в Бога, про це мабудь замислювався, рано чи пізно, кожен. І у кожного є своє щось надто потаємне десь в глибині душі.
А чі в наші часи, бувають чудеса, які творить Бог, чи тільки це за часи Іісуса вони були?
Чудо-це вже тільки те, що ми живемо...
Кожен день прокинулись і за це дякую Богу...
Чудо-це ангельське личико моєї дитини...

Я гадаю, це не надто така тема яка копирсається в душі і в кожного є не тільки флуд, який ми тут пишимо, а й щось живе і чуйне...

85%, 11 голосов

15%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Хвороба-діагноз: травіан - твоє власне безкоштовне поселення

  • 22.10.08, 18:28

Травіан - безкоштовна онлайн гра

Зі мною шось не те діагноз вже сама знаю, зайшла на цей сайт бо власну дитину реєструвала і тепер тільки прийшла на роботу подивилась, як там моє поселення (до речі воно називається Борщагівка).

Будую, армію збираю. Мабудь я не одинока в своїй хворобі.

Хто ще грає в цю гру будь ласка чекаю на вашу підтримку.

Зазделегідь передбачаю негатив, тому краще не пишіть кого це не стосується.

 

Уважаемые блоггеры помогите(кто знает анг.яз на уровне 3 класса)

  • 15.10.08, 19:38

Проблема в том, что я учила немецкий и муж тоже.

Переводчики и онлайн и программные не дают правильного переводаnevizhu

Задание следующие нужно дать ответ на вопрос

My parents like watching TV. And what do your parents like doing?

А второе Ты видишь ответ, допиши вопрос.

...........................................................................................Yes, it is.My family is big.

............................................................................................I`ve got a lot of relatives. I`ve got an aunt, two uncles and cousins.