Тільки для дорослих!
- 28.04.16, 23:05



- Мария! Я двадцать лет имел желание хотеть тебя. Если ты и на этот раз откажешь, я просто не знаю, что я буду хотеть делать с собой. Я просто или покончу в себя, или наложу себе в руки!

С кухни торжественный голос папы: Да!.. Бог!!!


- У вас есть средство для выращивания волос?
- Есть.
- Хорошее?
- Не то слово! Вы видите за кассой человека с усами? Так это моя Фира! Она пыталась открыть пузырек зубами.





Коментарі
Гість: InnaFL
128.04.16, 23:13
Акварель
229.04.16, 06:04
Точно, з думкою що його жінці нічого вдягти!!

evgstereo
329.04.16, 10:37Відповідь на 2 від Акварель
Акварель
429.04.16, 13:53Відповідь на 3 від evgstereo
Просто аж бачу... ранок, він не відкриваючи очі бурмоче "нічого вдягти.. їй же нічого вдягти.." тоді відкриває одне, дивиться на неї поряд і каже - слухай, а чого тобі взагалі вдягатися, ходи по дому ГОЛА


evgstereo
529.04.16, 19:03Відповідь на 4 від Акварель
Акварель
630.04.16, 05:35Відповідь на 5 від evgstereo
Ой, таку дурню ви, хлопці, завжди пишете

, і то його туди треба брати не часто,і не як консультанта, а виключно для настрою, свого і його 
Рідко хто з вас дійсно МОЖЕ вибрати щось гарне з одягу щоб вас з собою брати, а якщо взяти навіть дороговартісний варіант "купити щось таке, на що грошей з собою мало" - то нащо йому свою карточку за нею носити, зараз перекинути гроші з карти на карту три хвилини. Це перше. А друге - ну якщо саме ТАКА жінка подобається - ходіть поруч, і сплачуйте, з посмішкою 


Взагалі присутність чоловіка в магазині тільки заважає, бо реально він може користь принести виключно в салоні білизни
evgstereo
730.04.16, 11:21Відповідь на 6 від Акварель
Акварель
830.04.16, 12:11Відповідь на 7 від evgstereo
Така вже їх доля


ab absurdo
930.04.16, 22:32
Про идиотские поступки- точно про меня!
evgstereo
1030.04.16, 23:07Відповідь на 9 від ab absurdo