А що у нас?
- 24.03.16, 23:39
А я глядел на распечатку
За воду воздух свет и газ
И думал эх Виталь Владимыч
Так кто ж из нас двоих еврей?
Дмитрий Медведев назвал главу СБУ Грицака придурком.
Мария Захарова назвала главу СБУ Грицака нелюдем.
Сергей Иванов назвал главу СБУ Грицака дегенератом.
А этот наш Грицак не так уж и плох, оказывается!
Дилема ватника. Если допустить свободные выборы, к власти могут прийти воры и негодяи! А если не допустить, они у власти останутся!


Триває боротьба за крісло прем'єра



Коментарі
Акварель
125.03.16, 03:52
А що, Грицака справді за щось так попоназивали?
Я щось не в темі 

evgstereo
225.03.16, 09:43Відповідь на 1 від Акварель
Що є, то є. Виявляється Грицак то кістка в горлі для Кремля
bekirini
325.03.16, 12:19
раз для москвы Грицак плох, знач всё правильно делает!
Слава Украине!
bekirini
425.03.16, 12:20
evgstereo
525.03.16, 12:25Відповідь на 4 від bekirini
Кривовус
625.03.16, 12:45Відповідь на 5 від evgstereo
А ми лише глядачі чи статисти?
evgstereo
725.03.16, 12:55Відповідь на 6 від Кривовус
Вони відокремилися від нас своїми статками, можливостями, констуційними законами...
Кривовус
825.03.16, 12:59Відповідь на 7 від evgstereo
То - так, а ми???
evgstereo
925.03.16, 13:03Відповідь на 8 від Кривовус
Ми спостерігаємо всю цю екзотику, що живе в акваріумі своїм життям
Кривовус
1025.03.16, 13:10Відповідь на 9 від evgstereo
От я ж і кажу: - глядачі, статисти...
Маємо радіти, що нас розважають то в Верховній Раді, то на фронті...