хочу сюди!
 

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

Награда таки да, нашла героя

  • 10.03.16, 22:26
Ой, не шейте вы, евреи, ливреи
и вообще, все хорошоpodmig
Ну и музыка для оформления (спишите слова) Адский Ад

4

Останні статті

Коментарі

110.03.16, 23:28

"Из щелей вылезают" - это они о себе?

    210.03.16, 23:35Відповідь на 1 від ab absurdo

    Угар зазеркалья

      Гість: InnaFL

      311.03.16, 03:10

        411.03.16, 10:33

        Сколько тюремных вертухаев собрались на площади

          511.03.16, 10:36Відповідь на 4 від VChmyriov

          Им дал путин почувствовать себя паханами. Их время. Не разучились руки делать дырки в головах

            615.03.16, 17:21Відповідь на 1 від ab absurdo

            1. Про Путіна.
            Слуга зла.
            І2. "нєвдамьок нєдаумку, што Путін - самий главний алігарх і вор."

            3. Рідкісне фуфло.
            4. Судячи з фігури "півца народа" не тільки в армії не служив, а й уроки фізкультури у школі прогулював.
            5. Судячи з "інтелектуального наповнення" "пісні" - вчився у школі для неповносправних дітей.
            Мо" там фізра не обов"язкова?

            6. Оруел, Джеймс "1984".

              715.03.16, 19:55Відповідь на 6 від Ivan_Tom

              Больше возмутил Гафт. А то так - биомусор

                815.03.16, 22:41Відповідь на 7 від ab absurdo

                1. Гафт
                Він не Василь Шкляр, який відмовився від отримання з рук Яника Шевченківської премії за роман "Чорний ворон. Залишинець".
                2. Пукін - не Яник.
                Для того не отримав премію, то й не тре". У мене більше буде.
                Путлєр - злостивий і мстивий.
                А Гафт такі... єврей.
                Згадав старий анекдот:
                "1920-ті роки.
                "Совєтская пролєтарская школа".
                Вчителька:
                - Дєті, бога нєт!
                Покажітє єму дулю!
                Всі діти скрутили, та й тичуть угору дулі.
                А Мойша просто сидить й не тицяє.
                Вчителька:
                - Мойша, а ти чєво дулю богу нє даєш?
                - Ой, понімаєтє, єслі там нікого нєт, то кому давать?
                Ніхто жє нє увідіт?
                А єслі єсть?
                То зачєм портіть отношєнія?"
                3. Згадав "сльот" московських рабинів, яким Пу...ло розповідав, який талановитий був Геббельс.
                А ті сиділи й думали, чи потраплять додому?
                Чи відразу розстріляють?

                  915.03.16, 23:08Відповідь на 8 від Ivan_Tom

                    1016.03.16, 00:04Відповідь на 9 від ab absurdo