1. Про Путіна.
Слуга зла.
І2. "нєвдамьок нєдаумку, што Путін - самий главний алігарх і вор."
3. Рідкісне фуфло.
4. Судячи з фігури "півца народа" не тільки в армії не служив, а й уроки фізкультури у школі прогулював.
5. Судячи з "інтелектуального наповнення" "пісні" - вчився у школі для неповносправних дітей.
Мо" там фізра не обов"язкова?
1. Гафт
Він не Василь Шкляр, який відмовився від отримання з рук Яника Шевченківської премії за роман "Чорний ворон. Залишинець".
2. Пукін - не Яник.
Для того не отримав премію, то й не тре". У мене більше буде.
Путлєр - злостивий і мстивий.
А Гафт такі... єврей.
Згадав старий анекдот:
"1920-ті роки.
"Совєтская пролєтарская школа".
Вчителька:
- Дєті, бога нєт!
Покажітє єму дулю!
Всі діти скрутили, та й тичуть угору дулі.
А Мойша просто сидить й не тицяє.
Вчителька:
- Мойша, а ти чєво дулю богу нє даєш?
- Ой, понімаєтє, єслі там нікого нєт, то кому давать?
Ніхто жє нє увідіт?
А єслі єсть?
То зачєм портіть отношєнія?"
3. Згадав "сльот" московських рабинів, яким Пу...ло розповідав, який талановитий був Геббельс.
А ті сиділи й думали, чи потраплять додому?
Чи відразу розстріляють?
Коментарі
ab absurdo
110.03.16, 23:28
"Из щелей вылезают" - это они о себе?
evgstereo
210.03.16, 23:35Відповідь на 1 від ab absurdo
Угар зазеркалья
Гість: InnaFL
311.03.16, 03:10
VChmyriov
411.03.16, 10:33
Сколько тюремных вертухаев собрались на площади
evgstereo
511.03.16, 10:36Відповідь на 4 від VChmyriov
Им дал путин почувствовать себя паханами. Их время. Не разучились руки делать дырки в головах
Ivan_Tom
615.03.16, 17:21Відповідь на 1 від ab absurdo
1. Про Путіна.
Слуга зла.
І2. "нєвдамьок нєдаумку, што Путін - самий главний алігарх і вор."
3. Рідкісне фуфло.
4. Судячи з фігури "півца народа" не тільки в армії не служив, а й уроки фізкультури у школі прогулював.
5. Судячи з "інтелектуального наповнення" "пісні" - вчився у школі для неповносправних дітей.
Мо" там фізра не обов"язкова?
6. Оруел, Джеймс "1984".
ab absurdo
715.03.16, 19:55Відповідь на 6 від Ivan_Tom
Больше возмутил Гафт. А то так - биомусор
Ivan_Tom
815.03.16, 22:41Відповідь на 7 від ab absurdo
1. Гафт
Він не Василь Шкляр, який відмовився від отримання з рук Яника Шевченківської премії за роман "Чорний ворон. Залишинець".
2. Пукін - не Яник.
Для того не отримав премію, то й не тре". У мене більше буде.
Путлєр - злостивий і мстивий.
А Гафт такі... єврей.
Згадав старий анекдот:
"1920-ті роки.
"Совєтская пролєтарская школа".
Вчителька:
- Дєті, бога нєт!
Покажітє єму дулю!
Всі діти скрутили, та й тичуть угору дулі.
А Мойша просто сидить й не тицяє.
Вчителька:
- Мойша, а ти чєво дулю богу нє даєш?
- Ой, понімаєтє, єслі там нікого нєт, то кому давать?
Ніхто жє нє увідіт?
А єслі єсть?
То зачєм портіть отношєнія?"
3. Згадав "сльот" московських рабинів, яким Пу...ло розповідав, який талановитий був Геббельс.
А ті сиділи й думали, чи потраплять додому?
Чи відразу розстріляють?
ab absurdo
915.03.16, 23:08Відповідь на 8 від Ivan_Tom
Ivan_Tom
1016.03.16, 00:04Відповідь на 9 від ab absurdo