хочу сюди!
 

Lina

37 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Праздничные ролики на РЕН-ТВ

  • 05.03.16, 22:24
работники Освенцима тож предпочитали немецкую овчарку
9

Останні статті

Коментарі

Гість: InnaFL

15.03.16, 22:55

Завжди вони такими були...

    25.03.16, 23:01

      35.03.16, 23:03Відповідь на 1 від Гість: InnaFL

      Зараз там на патриотизм остання надія.Цілують Сталіна и садять за зневіру в бога... Цирк абсурда!

        Гість: InnaFL

        45.03.16, 23:06Відповідь на 3 від evgstereo

        Завойовниками завжди були. Зараз знов загострення хвороби.

          55.03.16, 23:22Відповідь на 4 від Гість: InnaFL

          це тільки для того, щоб утриматися путіну при владі

            Гість: InnaFL

            65.03.16, 23:24Відповідь на 5 від evgstereo

            То ясно, але такі інстинкти цього народа, раз він на них грає. У нас же агресія не є способом завоювання рейтингу.

              75.03.16, 23:28Відповідь на 6 від Гість: InnaFL

              Любе вкидання Кремля - народ на ура! Тільки б горілка не подорожчала

                Гість: InnaFL

                85.03.16, 23:39Відповідь на 7 від evgstereo

                  96.03.16, 03:22

                  Думал, мордор меня уже ничем не удивит. Ошибся... Злобный идиотизм таки бесконечен, как вселенная.

                    106.03.16, 10:15Відповідь на 9 від Танк_

                    Аналогічно. Думав він уже опустився на дно. Виявилося, це ще не дно.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна