хочу сюди!
 

Катюшечка

38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років

Майдан здорового человека

  • 22.02.16, 11:38
Представьте себе, чтобы 2 года назад хоть кто-то добровольно вышел на митинг защищать милицию. А вы говорите ничего не поменялось.
4

Останні статті

Коментарі

Гість: педалик очко

122.02.16, 11:53

Тот случай, когда печенек не завезли

    222.02.16, 12:00Відповідь на 1 від Гість: педалик очко

    зеленая зависть?

      322.02.16, 14:32

      А чому Президент вичикував?
      Чому на втрутився раніше?

        422.02.16, 17:50Відповідь на 3 від Кривовус

        Так майже нічого не відбувалося. Як і очикувалося 3й майдан розігнали двірники

          522.02.16, 23:00Відповідь на 4 від evgstereo

          Так майже нічого не відбувалося. Як і очикувалося 3й майдан розігнали двірникиНічого подібного!
          Тільки що з Майдану. Намет стоїть, народ юрмиться, мирно, але думки досить радикальні. Сотень три-чотирі на 19 годину.

            622.02.16, 23:08Відповідь на 5 від Кривовус

            То ще спостерігачі. Гадаю , без ниточок з Кремля не обішлось

              Гість: педалик очко

              723.02.16, 07:58Відповідь на 6 від evgstereo

              То ще спостерігачі. Гадаю , без ниточок з Кремля не обішлосьСКАЗОЧНЫЙ ДАЛПАЙОП

                823.02.16, 14:34Відповідь на 6 від evgstereo

                То ще спостерігачі. Гадаю , без ниточок з Кремля не обішлосьНиточки, точніше грубі мотузки з кремля, ведуть в ВР.