Катюшечка
38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років
evgstereo
Гість: педалик очко
122.02.16, 11:53
Тот случай, когда печенек не завезли
222.02.16, 12:00Відповідь на 1 від Гість: педалик очко
зеленая зависть?
Кривовус
322.02.16, 14:32
А чому Президент вичикував? Чому на втрутився раніше?
422.02.16, 17:50Відповідь на 3 від Кривовус
Так майже нічого не відбувалося. Як і очикувалося 3й майдан розігнали двірники
522.02.16, 23:00Відповідь на 4 від evgstereo
Так майже нічого не відбувалося. Як і очикувалося 3й майдан розігнали двірникиНічого подібного! Тільки що з Майдану. Намет стоїть, народ юрмиться, мирно, але думки досить радикальні. Сотень три-чотирі на 19 годину.
622.02.16, 23:08Відповідь на 5 від Кривовус
То ще спостерігачі. Гадаю , без ниточок з Кремля не обішлось
723.02.16, 07:58Відповідь на 6 від evgstereo
То ще спостерігачі. Гадаю , без ниточок з Кремля не обішлосьСКАЗОЧНЫЙ ДАЛПАЙОП
823.02.16, 14:34Відповідь на 6 від evgstereo
То ще спостерігачі. Гадаю , без ниточок з Кремля не обішлосьНиточки, точніше грубі мотузки з кремля, ведуть в ВР.
Коментарі
Гість: педалик очко
122.02.16, 11:53
Тот случай, когда печенек не завезли


evgstereo
222.02.16, 12:00Відповідь на 1 від Гість: педалик очко
зеленая зависть?

Кривовус
322.02.16, 14:32
А чому Президент вичикував?
Чому на втрутився раніше?
evgstereo
422.02.16, 17:50Відповідь на 3 від Кривовус
Так майже нічого не відбувалося. Як і очикувалося 3й майдан розігнали двірники
Кривовус
522.02.16, 23:00Відповідь на 4 від evgstereo
Нічого подібного!
Тільки що з Майдану. Намет стоїть, народ юрмиться, мирно, але думки досить радикальні. Сотень три-чотирі на 19 годину.
evgstereo
622.02.16, 23:08Відповідь на 5 від Кривовус
То ще спостерігачі. Гадаю , без ниточок з Кремля не обішлось
Гість: педалик очко
723.02.16, 07:58Відповідь на 6 від evgstereo
СКАЗОЧНЫЙ ДАЛПАЙОП


Кривовус
823.02.16, 14:34Відповідь на 6 від evgstereo
Ниточки, точніше грубі мотузки з кремля, ведуть в ВР.